تماس با ما:
۰۹۱۲۶۱۰۰۰۱۴

تماس فوری برای رزرو خودرو

اجاره خودرو ایرانی با تضمین ارزانترین قیمت و بهترین خدمات

 اگر به دنبال اجاره خودرو مدل های ایرانی هستید و قیمت مناسب برایتان اهمیت دارد شرکت آلفا تیم تمام این موارد را در نظر گرفته است. اجاره خودرو می تواند به دلایل مختلفی باشد از جمله (عروسی، جشن ها، جلسات، مسافرت، مراسمات و…).اجاره خودرو در ایران یکی از مهمترین مواردی است که مسافران در طول سفر خود به کشور به آن نیاز دارند. شرکت آلفا تیم اینجاست تا بهترین خدمات حمل و نقل را در تهران و سایر شهرهای ایران به شما ارائه دهد. ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات اجاره خودرو در تهران را با بهترین قیمت و همچنین انواع خدمات دیگر به شما ارائه دهیم. اجاره اج خودرو آلفا تیم به عنوان یکی از پیشتازان خدمات کرایه خودرو در ایران، اینجاست تا انواع خدمات با کیفیت بالا را ارائه دهد. بسیاری از امکانات رفاهی، خدمات ۲۴ ساعته مشتریان و انواع جایگزین های مختلف با قیمتی مناسب، تعطیلات شما را راحت تر از قبل می کند. برای رزرو خودرو خود همین الان با ما تماس بگیرید.

 

اجاره خودرو ایرانی

در دنیای امروز همه افراد صاحب ماشین شخصی نیستند و گاهی برای انجام برخی از کار های خود به خودرو نیاز پیدا می کنند. اغلب افراد قرض کردن خودرو از دوست و آشنا را نمی پسندند و ترجیح می دهند که این کار را انجام ندهند. در همچین مواقعی، اجاره خودرو ایرانی از یک مرکز معتبر، یکی از راهکار های منطقی و هوشمندانه است. اما برای اجاره خودرو ایرانی چه کاری باید انجام داد؟

برای اجاره خودرو، در ابتدا باید یک مرکز معتبر و مطمئن پیدا کنیم. امروزه افراد و مراکز زیادی هستند که برای اجاره خودرو های مختلف اقدام می کنند، اما نمی شود به همه آن ها اعتماد کرد. به همین علت در همان ابتدای کار باید با افراد و یا مراکز مطمئن همکاری کرد که از پیشامد هر گونه مشکلی در آینده، جلوگیری شود.

آلفا تیم یکی از مراکزی است که در زمینه اجاره خودرو ایرانی مشغول به فعالیت است. این مجموعه توسط افراد حرفه ای و متخصص اداره می شود و همه کار ها به صورت کاملا اصولی و استاندارد صورت می گیرد.

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-۲۵۰- Rent Car Mercedes Benz E250

اجاره خودرو پژو۲۰۶ دنده ای

 اجاره روزانه:۵۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۲۱
رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-۲۵۰- Rent Car Mercedes Benz E250

اجاره خودرو پژو۲۰۶ دنده ای

 اجاره روزانه: ناموجود
 اجاره ماهیانه: ناموجود
 تردد مجاز روزانه: ناموجود
 سال ساخت: ناموجود
رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-۳۵۰ - Rent Car mercedes benz E-350

اجاره خودرو پژو۲۰۶ اتومات

اجاره روزانه: ۵۵۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۲۱
 رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-۳۵۰ - Rent Car mercedes benz E-350

اجاره خودرو تارا

اجاره روزانه: ناموجود
 اجاره ماهیانه: ناموجود
 تردد مجاز روزانه: ناموجود
 سال ساخت: ناموجود
 رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز - Rent Car Mercedes-Benz s

اجاره خودرو پژو پارس

 اجاره روزانه: ۶۵۰.۰۰۰تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۲۱
رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز - Rent Car Mercedes-Benz s

اجاره خودرو دنا

 اجاره روزانه: ناموجود
 اجاره ماهیانه: ناموجود
 تردد مجاز روزانه: ناموجود
 سال ساخت: ناموجود
رنگ: سفید

برای مشاهده دیگر خودرو های اجاره ای روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره خودرو ساینگ یانگ تیولی - RentCar اجاره خوردو تویوتا پرادو - Rent Car Ssang Tivoli

اجاره سانگ یانگ تیوولی

 اجاره روزانه: ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
رنگ: سفید

اجاره خودرو هیوندای آزرا - Rent Car Hyundai-Azera

هیوندای آزرا گرنجور

 اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۹
رنگ: مشکی

اجاره خودرو مازراتی گرن کبریو - Rent Car Maserati GranCabrio

اجاره مازراتی گرن کبریو

 اجاره روزانه: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

برای مشاهده دیگر خودرو های اجاره ای روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای اجاره خودرو در ایران با ما تماس بگیرید:

اجاره خودروآلفا  مفتخر است خدمات اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده، ترانسفر فرودگاهی و امور تشریفات شما بر عهده بگیرد.

آدرس: تهران، میدان هروی، جنب هروی سنتر، ساختمان نگین هروی، طبقه اول، واحد ۱۰۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۱۰۰۰۱۴

شماره تماس: ۰۹۹۳۷۰۱۰۳۷۵

شماره تماس: ۰۹۰۱۲۸۳۵۱۲۵

شماره تماس: ۰۹۳۹۳۷۰۰۱۸۱

چرا از آلفا تیم ماشین اجاره کنیم؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم، آلفا تیم یکی از مراکز معتبری است که می توانید خدمات مربوط به اجاره خودرو ایرانی را از آن دریافت کنید. یکی از مزایای اجاره خودرو ایرانی از آلفا تیم این است که همه خودرو ها در انواع رنگ ها در این مرکز وجود دارند و شما می توانید هر کدام از آن ها را مطابق با میل و سلیقه خود اجاره کنید و هیچ گونه محدودیتی در انتخاب های شما وجود ندارد.

مزایای دیگر اجاره خودرو از این مجموعه این است که همه خودرو ها به صورت کاملا تمیز و کارواش رفته به شما تحویل داده شده و در این صورت دیگر دغدغه تمیز کردن خودرو پیش از استفاده از آن را نخواهید داشت. این ویژگی برای افرادی که قصد اجاره خودرو ایرانی به منظور استفاده برای ماشین عروس را دارند، ویژگی بسیار مثبتی تلقی می شود؛ زیرا دیگر زمان خود را برای تمیز کردن ماشین و یا کارواش بردن آن از دست نخواهند داد.

قیمت اجاره خودرو ایرانی

اجاره خودرو ایرانی با قیمت های متفاوتی صورت می گیرد. علت این تفاوت ها در مدل ماشین، رنگ، نوع ماشین و … است. مسلما ماشین های مدل بالای جدید، دارای قیمت اجاره بیشتری نسبت به دیگر ماشین ها هستند. اما برخی از مراکز وجود دارند که ماشین ها را با قیمت بسیار کمی اجاره می دهند؛ در برخورد با این مراکز باید بگوییم که گول قیمت پایین آن ها را نخورید. اغلب این افراد یا مراکز، خودشان صاحب ماشین ها نیستند و ماشین های افراد دیگری را اجاره می دهند.

به همین علت در صورتی که مشکلی همچون تصادف برای شما با آن ماشین اجاره ای پیش بیاید، صاحبان اصلی ماشین از شما شاکی شده و خسارت و جریمه زیادی را باید پرداخت کنید. به همین علت در زمان اجاره خودرو ایرانی، حتما مطمئن شوید که ماشین را از صاحب اصلی اجاره می کنید و به این منظور می توانید درخواست برگ سبز ماشین را داشته باشید و یا کارت ماشین را با کارت ملی فرد مذکور، مطابقت دهید. در صورتی که هر دو آن ها با فرد تطبیق پذیر بودند، می توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

برای اجاره خودرو به چه مدارکی نیاز داریم؟

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو، بسته به موارد مختلفی متفاوت است. اینکه در کدام شهر سکونت دارید و یا اینکه چند روز قصد اجاره ماشین را دارید، اینکه کدام ماشین مدنظر شما است و یا قصد اجاره خودرو با راننده را دارید یا بدون راننده، همه این موارد در نوع مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو ایرانی تاثیر گذار است.

روند کار در مجموعه آلفا تیم به این صورت است که بعد از شرح شرایط خود و مشخص شدن مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو ایرانی، مدارک را به صورت اسکن شده در سایت آپلود کرده و بعد از آن خودرو مورد نظر خود را رزرو می کنید. در نهایت اصل مدارک را به صورت پستی را به صورت های دیگر، برای مجموعه آلفا تیم ارسال خواهید کرد.

مدارک لازم برای افرادی که در ایران اقامت دارند چیست؟

  • اصل و کپی از گواهینامه رانندگی
  • اصل و کپی از کارت ملی شخص
  • مدرکی که نشان دهنده محل و شغل شما باشد همانند جواز کسب، فیش حقوقی و…
  • برای اجاره ماشین های ایرانی باید سفته به مبلغ خودرو و در خودرو های لاکچری چک به مبلغ خودرو گرو گذاشت.
  • دادن ودیعه نقدی جهت ضمانت خودرو در هر مدل متفاوت بوده و این مبلغ بعد از تحویل خودرو به شما تحویل داده می شود.

مزایای اجاره خودرو ایرانی چیست؟

اجاره خودرو از مزایای زیادی برخوردار است. همان طور که در ابتدا اشاره کردیم، برخی از افراد به صورت کلی دارای ماشین نیستند اما برای انجام برخی از کار ها خود، به ماشین نیاز دارند. اجاره خودرو ایرانی برای این افراد یک راه حل مفید و هوشمندانه است.

برخی دیگر از افراد وجود دارند که علاقه به ماشین عروس خاص و لاکچری دارند اما توانایی خرید یک ماشین گران قیمت و لاکچری را ندارند. اجاره خودرو برای این دسته از افراد نیز کاری عاقلانه است و تنها با پرداخت یک مبلغ مناسب، می توانند ماشین عروس دلخواه و مورد علاقه خود را داشته باشند.

در میان شرکت ها و سازمان های بزرگ نیز، موقعیت هایی وجود دارد که از شهر ها یا کشور های دیگر مهمان دارند. در این زمان برای ارائه خدمت به مهمان ها و حمل و نقل آن ها به ماشین نیاز دارند که می توانند به آسانی و در زمانی کوتاه، یک یا چند خودرو با راننده اجاره کنند و وطیفه میهمان نوازی خود را به زیبا ترین و حرفه ای ترین صورت ممکن به جا آورند.

یک دسته دیگر از مردم هستند که بدون ماشین سفر می کنند. آن ها از پرواز های هوایی، اتوبوس، قطار و …. برای رسیدن به مقصد مورد نظر خود استفاده می کنند. این افراد برای اینکه سفر راحتی داشته باشند و از نیاز مداوم به تاکسی گرفتن و دردسر های آن در امان بمانند، در صورت دلخواه می توانند یک خودرو اجاره کنند و در تمام طول سفر خود از آن استفاده کنند. به این ترتیب نیاز آن ها به ماشین رفع شده و آسایش و رفاه را در سفر خود تجربه خواهند کرد.

اجاره خودرو ایرانی مزایای زیادی دارد که برای هر کدام از افراد بسته به موقعیت مالی، موقعیت شغلی، جایگاه اجتماعی و  …. که دارند، متفاوت است. هر فرد می تواند در موقعیت های گوناگونی که به خودرو نیاز دارد، به آسانی و تنها با ارئه مدارک مورد نیاز، خودرو مورد نظر خود را اجاره کرده و از آن استفاده کند.

سخن آخر

در این مقاله راجع به اجاره خودرو ایرانی صحبت کردیم و چند تا از مزایای آن را نام بردیم. همچنین گفتیم که برای اجاره خودرو باید از مراکز معتبر استفاده کنید و یکی از بهترین آن ها را به شما معرفی کردیم.

مرکز آلفا تیم ارائه دهنده انواع خدمات با کیفیت مرتبط با اجاره خودرو ایرانی در خدمت شما است و تنها با مراجعه به وبسایت این مرکز و یا برقرار کردن تماس تلفنی، می توانید از خدمات مورد نظر خود بهره مند شوید.

 
×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟