نماد سایت اجاره خودرو آلفا

اجاره خودرو پورشه

اجاره خودرو پورشه

خودرو پورشه از جمله خودرو هایی خاص و لوکسی به شمار می رود که رانندگی با آن حس و حال عجیب و لذت بخشی دارد. این خودرو علاوه بر داشتن ویژگی و امکانات پیشرفته از قیمت فوق العاده بالایی برخوردار است. البته این قیمت نجومی موجب شده هر فردی نتواند از پس خرید آن بر بیایید. در این صورت بهترین گزینه برای این افراد اجاره خودرو پورشه از مراکز معتبر است. در ادامه به بررسی شرایط، مزایا و هزینه اجاره خودرو پورشه می پردازیم.

اجاره خودرو پورشه

اجاره خودرو پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

نقد و بررسی خودرو

اجاره خودرو پورشه ماکان

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۰۹
 رنگ: مشکی

نقد و بررسی خودرو

اجاره خودرو پورشه پانامرا

 اجاره روزانه: ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

نقد و بررسی خودرو

دلیل انتخاب خودرو پورشه برای اجاره

ماشین پورشه یکی از محبوب ترین ماشین های اسپرت و کروک در دنیا محسوب می شود که با خودرو هایی همچون زد ۴ و بی ام‌ به رقابت می پردازد. برخی افراد علاقه شدیدی به تجربه رانندگی با خودرو پورشه را دارند، اما توان مالی برای خرید آن را ندارند یا این که می خواهند به مدت کوتاهی از رانندگی با آن لذت ببرند. این اشخاص می تواند به صورت آنلاین به وب سایت اجاره خودرو آلفا مراجعه کنند تا اطلاعات لازم را برای اجاره کردن پورشه از کارشناسان پاسخگو جویا شوند. کاربران عزیز ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید تا بیش تر با خودرو پورشه و نحوه اجاره آن آشنا شوید.

مزایای اجاره خودرو پورشه

مسلما با وجود لوکس و جذاب بودن خودرو پورشه می توان با اجاره آن از مزایایی که دارد بهره مند شد.

تجربه جذاب با رانندگی خودرو لوکس و پیشرفته

کلاس سطح بالا

برخورداری از آپشن هایی که دیگر خودرو ها از آن بی بهره اند.

استفاده از خودرو پورشه برای ماشین عروس به دلیل شیک و جوان پسند بودن

داشتن یک تجربه رانندگی عالی و بدون دردسر در خیابان های شلوغ و پر ترافیک

خودرو پورشه جز ماشین های گران قیمتی است، به همین دلیل باید پارکینگ یا محیط مناسبی برای پاک کردن آن در نظر بگیرید.

به طور کلی با خرید خودرو پورشه باید هر سال هزینه بسیاری بابت بیمه، مالیات و عوارض بپردازید که با اجاره آن از این هزینه ها بی نیاز می شوید.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو porsche

همان طور که می دانید، خودرو پورشه یکی از گران ترین و باکلاس ترین خودرو های موجود در کشورمان است .معمولا برای اجاره خودرو پورشه به یک سری مدارک جهت تضمین و اعتماد سازی باید در اختیار موسسه قرار دارد. این مدارک شامل؛

  • سند ملک به ارزش خودرو پورشه
  • گرو گذاشتن کارت ملی
  • گواهینامه معتبر

کلیک کنید

شرایط بیمه برای اجاره خودرو پورشه

در اجاره خودرو پورشه ضروری است که وسیله نقلیه از بیمه شخص ثالث و بدنه برخوردار باشد. اما با وجود این توصیه می شود به هنگام تحویل خودرو شرایط بیمه آن را از مرکزی که تحویل می گیرید، اطلاعات لازم را کسب کنید.

اجاره خودرو پورشه در مراسمات

امروز اجاره خودرو های خارجی و لوکس به عنوان ماشین عروس از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا؛ در عین حال که در هزینه ها صرفه جویی می شود، می توان جشن عروسی را مجلل و باشکوه تر برگزار کرد. خودرو پورشه یکی از پرطرفدارترین خودرو ها در دنیا تلقی می شود که اجاره آن در شهر ها بسیار آسان است.

اجاره خودرو پورشه بدون راننده

بسیاری از مردم علاقه دارند تا تجربه لذت بخش رانندگی را با خودروهای لوکس خارجی به دست بیاورند. در این صورت ما در مرکز اجاره خودرو آلفا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده ایم تا بتوانند خودرو پورشه را بدون راننده از ما تحویل بگیرند تا رانندگی لذت بخش را تجربه کنند.

اجاره خودرو پورشه با راننده

برخی افراد تمایل دارند خودرو پورشه را با راننده مخصوص آن تحویل بگیرند زیرا؛ از مسئولیت های آن واهمه دارند. به همین دلیل ما در مرکز اجاره خودرو آلفا باز هم این امکان را فراهم کرده ایم تا خودرو پورشه را با راننده مخصوص آن به مشتری تحویل دهیم.

هزینه اجاره خودرو پورشه

اجاره خودرو پورشه

خودرو پورشه در مدل های مختلف تولید و روانه نمایشگاه می شود. هریک از این خودرو ها دارای آپشن های بخش خصوصی هستند که بر اساس این آپشن ها قیمت اجاره نیز متفاوت است. افراد با توجه به سلیقه خود و مدت زمان سفر می توانند به انتخاب مدل های آن از طریق موسسه اجاره خودرو آلفا اقدام کنند. در مدت زمان اجاره خودرو پورشه رعایت برخی قوانین الزامی است. در ادامه به معرفی این قوانین اشاره می‌ کنیم.

  1. هرگونه خلاف یا جریمه در زمان اجاره به عهده مشتری است.
  2. هر یک روز برابر با ۲۴ ساعت محاسبه می شود.
  3. مقدار بنزین مصرف شده باید توسط فرد اجاره کننده تسویه شود.
  4. هزینه های تصادف یا خسارت وارده به عهده مشتری است.
  5. برخی هزینه‌ ها از قبیل پنچری، خرابی های جزئی، تعویض روغن و… به عهده مراکزی است که خودرو های پورشه را اجاره می دهند.
  6. خودرو پورشه تنها در محدوده اصلی قابل تردد هستند و در صورت تخلف، شرکت اجاره دهنده می تواند قرار داد اجاره خودرو را لغو کند.

نکات مهم هنگام تحویل خودرو اجاره ای پورشه

اگر قصد دارید از یک مرکز خودرو جارو کنید، ضروری است به نکات مهم هنگام اجاره توجه داشته باشید که این نکات شامل موارد زیر است.

سلامت بودن تجهیزات فنی و فیزیکی خودرو: هنگام تحویل ماشین از موسسه بهتر است با گوشی خود فیلم کوتاهی از اطراف پورشه تهیه کنید. از آنجایی که تمامی خودرو های موجود در مجموعه لوکس و گران قیمت هستند، خودرو های اجاره ای بدون هیچ گونه عیب و ایراد به مشتری تحویل داده می شوند. البته بنا به درخواست اجاره کننده امکان اخذ برگ کارشناسی بدنه و فنی نیز وجود دارد.

میزان سوخت و تمیز بودن پورشه: تمامی خودرو های مجموعه آلفا به هنگام تحویل باک بنزین را پر و ماشین را تمیز و کارواش رفته به مشتری تحویل می دهند.

نکات مهم بعد از اجاره خودرو پورشه

لازم است پس از اجاره خودرو پورشه نکاتی را مد نظر قرار دهید تا در استفاده از این خودرو دچار مشکل نشوید. این نکات شامل موارد زیر است.

زمانی که خودرو رنت شده تصادف یا نقص فنی می شود با موسسه تماس حاصل کرده و با ارائه جزئیات، کارشناسان مجموعه شما را به طور کامل راهنمایی می کند.

اگر از خودرو انتخابی به هنگام تحویل گرفتن اطلاعات کافی ندارید توصیه می شود از نماینده موسسه سوالات خود را جویا شوید.

اجاره کننده خودرو پورشه می تواند به هنگام تحویل ماشین تقاضای تجهیزاتی همچون؛ زنجیر چرخ و… را از موسسه داشته باشد.

البته قبل از تحویل خودرو مورد نظر از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

سیگار کشیدن در خودرو های اجاره ‌ای به‌ خصوص پورشه ممنوع است و در صورت رعایت نکردن هزینه شستشوی خودرو به عهده اجاره کننده خواهد بود.

اگر خودرو پورشه دچار خرابی شد، نگران نباشید مشکل آن توسط امداد جاده ای در کم تر از ۴۰ دقیقه قابل رفع خواهد بود و اگر این خرابی بیش از زمان تعیین شده باشد خودرو به صورت رایگان توسط مجموعه تعویض می شود.

به طوری که اجاره کننده از کیفیت فنی خودرو پورشه رضایت کافی نداشته باشد، خودرو به صورت رایگان توسط موسسه تعویض می گردد.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی اجاره خودرو پورشه و شرایط آن پرداختیم. این خودرو لوکس برای مجالس عروسی به منظور برگزاری مجلل و باشکوه آن بسیار مناسب است. البته اگر قصد دارید این خودرو را با تخفیف و شرایط مناسب اجاره کنید، مجموعه اجاره خودرو آلفا می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. بنابراین‌ می توانید از طریق وب سایت این مجموعه از شرایط لازم برای اجاره خودرو پورشه آگاه شوید.

خودروهای پیشنهادی برای اجاره

اجاره مرسدس بنز E350

 اجاره روزانه: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

نقد و بررسی خودرو

اجاره مازراتی گرن کبریو

 اجاره روزانه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

نقد و بررسی خودرو

اجاره بی ام و i8

 اجاره روزانه: ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

نقد و بررسی خودرو

برای مشاهده دیگر خودرو های اجاره ای روی دکمه زیر کلیک کنید.

خروج از نسخه موبایل