اجاره خودرو مرسدس بنز

اجاره خودرو یکی از موضوعاتی است که در سال‌های اخیر بسیار با آن روبرو بوده‌ایم. ماشین‌های لوکس و گران قیمت زیادی وجود دارند که بیشترِ افراد توان خرید آن را نخواهند داشت. به همین دلیل برخی از سایت‌ها اقدام به اجاره خودرو‌های مختلف ایرانی و خارجی کرده‌اند تا همه افراد بتوانند رانندگی و استفاده از این خودروهای لوکس را تجربه کنند.  مرسدس بنز یکی از محبوب‌ترین خودرو‌های لوکس است که بسیاری برای اجاره کردن آن اقدام می کنند. ما در این مطلب تصمیم داریم اطلاعاتی در مورد اجاره خودرو مرسدس بنز به شما عزیزان ارائه دهیم. همراه ما باشید!

 
تماس با ما:
۰۹۱۲۶۱۰۰۰۱۴

تماس فوری برای رزرو خودرو

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-۲۵۰- Rent Car Mercedes Benz E250

اجاره خودرو مرسدس بنز E250

اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۴
 رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-۳۵۰ - Rent Car mercedes benz E-350

اجاره خودرو مرسدس بنز E350

 اجاره روزانه: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز SLK

اجاره خودرو مرسدس بنز SLK

 اجاره روزانه: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز - Rent Car Mercedes-Benz s

اجاره خودرو مرسدس بنز S500

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

Rent Car Mercedes-Benz c200 - c200 اجاره خودرو مرسدس بنز

اجاره خودرو مرسدس بنز C200

 اجاره روزانه: ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۴
رنگ: سفید

تعریف خودرو‌های مرسدس بنز

اجازه دهید قبل از هر چیزی یک مرور کلی روی خودروهای مرسدس بنز داشته باشیم. شرکت مرسدس بنز از بهترین تولیدکننده‌های خودرو آلمانی در جهان بوده که به عنوان زیر مجموعه مرسدس بنز گروپ به حساب می‌آید. این شرکت خودرو‌سازی در همان ابتدا با بالاترین کیفیت محصولات خود را طراحی و به بازار عرضه می‌کرد. به همین دلیل توانست بسیار سریع طرفداران بسیاری پیدا کند.

مهم‌ترین شعار این شرکت “یا همه یا هیچ” است؛ بدین معنی که آن‌ها یا خودرویی را تولید نمی‌کنند یا در بهترین نوع آن را وارد بازار خواهند کرد. از همین رو محصولات این شرکت همواره در میان ماشین باز‌ها طرفداران بسیاری داشته و دارد.

شرکت مرسدس بنز هر بار که محصولی را تولید و روانه بازار می‌کند، تمام نگاه‌ها و نظر‌ها را به طرف خود می‌کشاند و طبیعتا در داخل ایران نیز، افراد زیادی طرفدار خودرو‌های این شرکت هستند.

خودرو‌های تولید شده در این شرکت از قیمت بالایی برخوردارند؛ از همین رو با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، بسیاری از ایرانیان نمی‌توانند برای خرید آن اقدام کنند و اجاره آن‌ها گزینه بهتری به حساب می‌آید. برای اجاره خودرو مرسدس بنز باید در ابتدا از تمامی شرایط آگاه شده تا بتوانید به نحوه درستی این کار را انجام دهید. در ادامه به طور کلی شرایط اجاره خودرو مرسدس بنز را برای شما شرح می‌دهیم.

دلایل اجاره خودرو

برخی از افراد علاقه زیادی به تجربه رانندگی با خودرو‌های لوکس و گران قیمت دارند، اما طبیعتا نمی‌توانند تمامی آن را خریداری کنند. این افراد می‌توانند به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت خودرو مورد نظر را اجاره کرده و مدتی آن را در دست بگیرند. دیگر دلایل اجاره خودرو به شرح زیر است:

 • اجاره خودرو برای عروسی
 • اجاره خودرو برای رفتن به مراسم‌های لوکس و تجملاتی
 • رفتن به سفر‌های چند روزه اعم از کوتاه مدت و بلند مدت
 • اجاره خودرو توسط خارجی‌هایی که به ایران سفر کرده‌اند.
 • و…

شرایط اجاره خودرو

هر فرد با توجه به نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارد، می‌تواند برای اجاره خودرو اقدام کند. اجاره خودرو با راننده و بدون راننده، در زمان‌های مختلف و شرایط متفاوت برای شما امکان‌پذیر است. با توجه به نوع اجاره خودرو مرسدس بنز، مدارک ارائه شده نیز متفاوت خواهد بود.

اجاره خودرو به صورت ساعتی، حداقل ۱۵ ساعت و حداکثر زمان اجاره به صورت روزانه، ۳ شبانه روز است. البته بعد از این زمان هم شما می‌توانید مدت اجاره را تمدید کنید. در حقیقت اجازه دارید تنها تا ۲۵۰ کیلومتر با خودرو رانندگی کنید و اگر آن را برای داخل شهر اجاره کرده باشید، حق ندارید به خارج از شهر بروید.

البته می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی خودرو را مدت زمان بیشتری در اختیار داشته و آن را به بیرون شهر ببرید. هزینه مازاد برای بیرون بردن ماشین به خارج از شهر یا اجاره در ساعات بیشتر، از ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان متفاوت خواهد بود.

شرایط اجاره خودرو مرسدس بنز

همانطور که گفتیم شما می‌توانید خودرو مرسدس بنز را بدون راننده یا با راننده اجاره کنید. هزینه اجاره خودرو و مدارک مورد نیاز در این موارد کاملاً با همدیگر متفاوت هستند. در ابتدا بررسی کنید که کدام مورد برای شما بهتر بوده و بعد به با مراجعه به سایت آلفا یکی از انواع آن‌ها را انتخاب نمایید. در ادامه شرایط هر روش را بررسی می‌کنیم.

اجاره خودرو بدون راننده

اگر قصد دارید خودرو را بدون راننده اجاره کنید، باید مدارک و شرایط خاصی داشته باشید که به شرح زیر است:

 • سن شما باید حتماً بیش از ۲۰ سال باشد، در غیر این صورت اجازه اجاره خودرو بدون راننده به شما داده نمی‌شود.
 • یکی از مهم‌ترین مدارک گواهینامه بوده و در صورت عدم داشتن گواهینامه، اجازه رانندگی و دریافت بیمه شخص ثالث را ندارید.
 • ارائه یکی از مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی، برای اجاره کردن خودرو ضروری است.
 • حتماً باید نشان دهید که یک فرد شاغل هستید، البته نوع شغل اهمیت خاصی نخواهد داشت. با نشان دادن مدارکی همچون فیش حقوقی، بیمه تامین اجتماعی، سند اجاره مغازه و… می‌توانید شاغل بودن خود را به صاحب خودرو ثابت کنید.
 • شما به یک سفته به اندازه ارزش خودرو نیاز دارید تا آن را به صاحب خودرو تحویل دهید. این سفته در هنگام تسویه حساب، به شما برگردانده می‌شود.
 • باید مقداری از اجاره را به عنوان پیش پرداخت به صاحب خودرو پرداخت کرده و در نهایت تمامی هزینه اجاره را پرداخت نمایید.

خودرو مرسدس بنز با باگی پر از سوخت و کاملاً تمیز و کارواش رفته به شما تحویل داده می‌شود. در طول سفر هزینه بنزین با خودتان بوده و در صورتیکه جریمه شوید، پرداخت آن به عهده خودتان است.

اجاره خودرو با راننده

برای اجاره خودرو با راننده شما هیچ محدودیتی نخواهید داشت و می‌توانید به راحتی از سفر خود لذت ببرید. در این مورد حتی هیچ گونه محدودیت سنی هم برای شما وجود ندارد و هیچ مدرک و سفته‌ای ارائه نخواهید داد. هزینه اجاره خودرو و هزینه اجاره راننده باید به صورت جداگانه‌ای پرداخت شود و در صورت جریمه شدن خودرو، راننده موظف به پرداخت آن است.

اجاره خودرو مرسدس بنز

نکات قابل توجه در خصوص اجاره خودرو

برای اجاره خودرو مرسدس بنز سه نوع بیمه پایه، طلایی و الماس وجود دارد و فرد با توجه به نیاز خود می‌تواند یکی از انواع آن‌ها را انتخاب کند. هر چه بیمه قیمت بالایی داشته باشد، بیمه بیشتری به شخص ثالث تعلق می‌گیرد. همچنین خودرو نیز دارای بیمه بدنه بوده و اگر تصادفی رخ دهد، بیمه ملزم به پرداخت صدمه‌های وارد شده است. اما توصیه می‌کنیم مواظب سلامت خود و خودرو باشید تا در نهایت سفر بدون مشکلی را پشت سر بگذارید.

جمع‌بندی

امروزه شاهد اجاره خودرو در شهر‌های کوچک و بزرگ ایران هستیم. درخواست برای اجاره خودرو مرسدس بنز نیز از مواردی است که بسیار با آن مواجه می‌شویم؛ چراکه این خودرو‌ها بسیار باکیفیت هستند و طرفداران بسیاری در میان عموم مردم دارند. سایت آلفا انواع مختلفی از این خودرو را با شرایط مختلفی به اجاره می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تمامی شرایط اجاره را تعیین کرده و برای اجاره خودرو اقدام کنید.

سوالات متداول

برخی از سؤالات متدوال

اجاره خودرو برای مسافرانی که به ایران می‌آیند امکان‌پذیر است؟

بله. این افراد نیز با ارائه مدارکی همچون گواهینامه بین المللی و پاسپورت می‌توانند خودرو مرسدس بنز را اجاره کنند.

هزینه اجاره خودرو مرسدس بنز به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه اجاره طبق مواردی همچون اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده، مدت زمان اجاره، نوع بیمه انتخابی، میزان بنزین مصرفی، مدل ماشین و… تعیین می‌شود.

خودروهای پیشنهادی برای اجاره
jfاجاره خودرو کیا اپتیما - Rent Car Kia-optima-jf

اجاره اپتیما JF

 اجاره روزانه: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
رنگ: سفید

اجاره خودرو هیوندای آزرا - Rent Car Hyundai-Azera

هیوندای آزرا گرنجور

 اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۹
رنگ: مشکی

اجاره خودرو مازراتی گرن کبریو - Rent Car Maserati GranCabrio

اجاره مازراتی گرن کبریو

 اجاره روزانه: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

برای مشاهده دیگر خودرو های اجاره ای روی دکمه زیر کلیک کنید.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟