درباره ما - About Us
مجموعه سرمایه گذاری آلفا در سال ۱۳۹۹ با مشارکت چندین سرمایه گذار تاسیس شد. و با بررسی فرصت ها اقتصادی در حوزه مختلف سرمایه گذاری اقدام به راه اندازی تجارت خود در حوزه های گردشگری نمود. با توجه به پتانسیل ها و عقب افتادگی کشور عزیزمان در حوزه گردشگری خصوصا اجاره خودرو و ویلا تلاش داریم تا با ایجاد زیر ساخت های و بستر های مناسب ضمن کسب سود خدمات مناسب تری را اریه دهیم.
هم اکنون سایت ها و شرکت های مختلفی در حوزه اجاره ماشین و ویلا فعالیت دارند که با تحقیقات ما مشخص شد که اکثرا فاقد ساختار و زیر ساخت های مناسب می باشند و معمولا به صورت فردی در این حوزه فعال هستند.
گروه آلفا هم اکنون بالغ بر ۶۷ دستگاه خودروی لوکس و ۲۲ دستگاه خودروی اقتصادی را خریداری نموده و با ۲۱ نفر از صاحبان ویلا عقد قرارداد بلند مدت سالیانه دارد. هدف ما توسعه ناوگان و تامین ویلاهای بیشتر می باشد که البته مسلتزم زمان و سرمایه گذاری بیشتر می باشد.
اگر شما نیز در حوزه گردشگری فعال هستید و یا به دنبال سرمایه گذاری در این حوره می باشید. گروه آلفا مفتخر است از تجربیات و دانش فنی شما و یا سرمایه شما جهت توسعه خدمات خود بهره ببرد و شما نیز میتوانید به این مجموعه بپیونید.
درباره ما - About Us
×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟