اجاره خودرو بدون راننده

خیلی اوقات می شود که بنا بر هر دلایلی نیاز به اجاره خودرو پیدا می کنید، حالت دلایل می توان این باشد که شما برای مدت کوتاهی به کشور ایران سفر کرده اید و می خواهید برای رفت و آمد آسوده باشید البته توجه داشته باشید که در صورت توریست بودن باید حتماً گواهینامه بین المللی داشته باشید. اما به طور کل اجاره اتومبیل می تواند برای خیلی افراد مفید باشد به طور مثال شما قصد به سفر رفتن دارید و حتی خودرو سواری هم در دسترس تان هست اما می خواهید یک خودروی شاسی بلند اجاره کنید تا هم سرنشینان راحت باشند و هم چمدان های تان به راحتی در صندوق عقب جا گیر شوند. پس همانطور که مثال ها را خواندید اجاره خودرو دارای مزیت های زیادی است که شما را می تواند در یک سفر خوب و ….. همراهی کند البته باید آشنایی با روند اجاره خودرو داشته باشید تا از بروز هرگونه اتفاقی که باعث ضرر شما شود جلوگیری کنید در ادامه با تمام جوانب اجاره خودرو بدون راننده آشنا می شوید پس با ما همراه باشید.

تماس فوری برای رزرو خودرو

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در ارومیه

ماشین اجاره ای بدون راننده

همانطور که میدانید اجاره خودرو به دو صورت امکان پذیر است

  1. اجاره خودرو با راننده
  2. اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو با راننده

شما می توانید به این دو صورت خودرو مورد نظر خودتان را اجاره کنید، اجاره خودرو با راننده به این صورت است که شما زمان مراجعه به شرکت آلفا، اجاره خودرو با راننده را انتخاب میکنید و خودرو دلخواه تان با راننده در اختیار شما قرار می گیرد، در این نوع روش اجاره خودرو شما مستلزم ارائه مدارک شناسایی زیادی نیستید به این دلیل که راننده شرکت با خودرو همراه است.

مورد جالبی که می‌‌تواند خیلی از استرس شما کم کند این است که در این روش اگر به خودرو خسارتی وارد شود راننده مسئول خسارت وارد شده به خودرو است و فرد اجاره کننده هیچ نوع مسئولیتی در قبال خسارت نخواهد داشت.

اجاره خودرو بدون راننده

اما خوب همانطور که میدانید اجاره خودرو بدون راننده لذت بیشتری را برای فرد اجاره کننده به ارمغان می آورد به این صورت که فرد اجاره کننده می تواند با خودرو دلخواه خود رانندگی کند و از مسیر و خودرو لذت ببرد اما نکته ‌ای که باید به آن توجه کنید این است که مسئولیت شما در اجاره خودرو بدون راننده بیشتر است پس باید حواس تان را بیشتر جمع کنید و سعی کنید امانت ‌دار خوبی باشید تا به خودرو و شرکت اجاره دهنده زیانی وارد نشود.

اجاره خودرو هیوندای آزرا - Rent Car Hyundai-Azera

هیوندای آزرا گرنجور

اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۹
رنگ: مشکی

اجاره خودرو هیوندای آزرا - Rent Car Hyundai-Azera

اجاره خودرو پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو بی َام و-۴۲۸ - Rent Car BMW-428

اجاره بی ام و i428

اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

اجاره خودرو کیا اسپرتیج قدیم - Rent Car Kia_Sportage

اجاره خودرو اسپرتیج

 اجاره روزانه: ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
رنگ: مشکی

اجاره خودرو مرسدس بنز - Rent Car Mercedes-Benz s

اجاره مرسدس بنز S500

اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو رنو تالیسمان - Rent Car Renault_Talisman

اجاره خودرو تالیسمان

اجاره روزانه: ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۸
 رنگ: سفید کیهانی

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لوکس و لاکچری روی دکمه زیر کلیک کنید.

از کجا خودرو اجاره کنم؟

زمانی که قصد اجاره خود را پیدا می‌ کنید حتما اولین سوالی که از خود می پرسید این است که از کجا خودرو اجاره کنم؟

باید به شما بگویم که امروزه برخی از شرکت های اجاره دهنده خودرو برای اجاره خودرو از اجاره کننده ها مدارک و مبالغ زیادی طلب میکنند، که امکان دارد حتی منجر به تهمت و گرفتن خسارت های هنگفت بشود و به طور کل امکان دارد فرد اجاره کننده به دردسر بدی بیفتد پس به این نکته توجه داشته باشید که برای اجاره کردن خودرو در وهله اول باید شرکتی معتمد را پیدا کنید تا بتوانید با خیال راحت به اجاره خودروی دلخواه تان بپردازید.

شرکت اجاره دهنده آلفا یکی از شرکت های معتمد در بین شرکت های اجاره دهنده خودرو می باشد، شما میتوانید خودرو دلخواه تان را با خیالی آسوده از شرکت آلفا انتخاب و اجاره کنید.

ما برای راحتی شما اجاره کننده عزیز سعی کردیم افرادی را در نظر بگیریم که در ۲۴ساعت به شما پاسخگو باشد پس برای کسب اطلاعات مورد نیاز تان و اطلاع از وجود خودرو دلخواه تان در لیست شرکت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما پاسخگوی شما باشد؛

(۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰)

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو

در روش اجاره خودرو بدون راننده شما مستلزم ارائه دو دسته کلی مدارک هستید تا بتوانید به راحتی خودرو را اجاره کنید این دو دسته شامل

  • مدارک شناسایی حقیقی فرد اجاره کننده
  • ضمانت برای شرکت اجاره دهنده

مدارک شناسایی برای اجاره خودرو

فرد حقیقی که میخواهد خودرو اجاره کند باید در زمان بستن قرارداد با شرکت اجاره خودرو دو مدرک شناسایی اعم از شناسنامه و کارت ملی خود را به شرکت ارائه دهد، این مدارک بعد از تحویل گرفتن خودرو توسط شرکت از فرد اجاره کننده به فرد تحویل داده میشود، اما این شرایط برای افراد توریست کمی متفاوت تر است، به این صورت که افراد توریست و مسافر میتوانند فقط با ارائه پاسپورت خود انواع خودرو را اجاره کنند.

نکته مهمی که شرکت ‌های اجاره دهنده خودرو به آن تاکید دارند این است که مدارک شناسایی حتماً باید به نام فرد اجاره کننده باشد.

ارائه ضمانت برای اجاره خودرو

برای ضمانت دادن به شرکت اجاره دهنده خودرو باید مواردی را ارائه داد البته دقت داشته باشید که مواردی که ما در ادامه برای شما شرح داریم به این صورت است که همه آنها را نباید ارائه دهید بلکه بنا بر خواست شرکت تعدادی از آنها را می توانید برای ضمانت ارائه دهید، باز هم این موارد به نوع قرارداد و شرکت اجاره دهنده خودرو باز می گردد تا چه ضمانتی را از فرد اجاره کننده درخواست کند.

  1. استعلام شغلی فرد اجاره کننده
  2. دادن ودیعه به مبلغ یک، پنجم ارزش خودرو مورد نظر
  3. دادن چک یا سفته به ارزش کل خودرو در صورت لزوم
  4. ارائه آدرس دقیق محل سکونت
  5. سند ملک
  6. ارائه خودرو شخصی با سند

استعلام شغلی یا فیش حقوقی

برای اجاره کردن خودرو فرد اجاره کننده مستلزم ارائه استعلام شغلی یا فیش حقوقی خود است تا شرکت مطمئن شود که در صورت وارد شدن خسارت به خودرو فرد توان پرداخت خسارت خودرو را دارد یا خیر، البته این شرط نشان دهنده این نیست که افراد کم درآمد نمی توانند نسبت به اجاره خودرو اقدام کنند بلکه باید بدانید که در شرکت آلفا با هر نوع شغلی که داشته باشید می ‌توانید بدون هیچ نگرانی نسبت به اجاره خودرو دلخواه تان اقدام کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به شرایط اجاره خودرو در شرکت آلفا میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید؛

(۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰ )

اجاره خودرو بدون راننده

ودیعه

فرد اجاره کننده در زمان بستن قرارداد باید مبلغ یک، پنجم ارزش خودرو را به عنوان ودیعه به شرکت اجاره دهنده خودرو پرداخت کند این مبلغ به صورت ضمانت برای فرد اجاره کننده می باشد.

مبلغ ودیعه بعد از تحویل دادن خودرو به شرکت، به فرد اجاره کننده بازگردانده می شود اما باید توجه داشته باشید که برخی از شرکت ها مقداری از ودیعه را پیش خود به امانت نگه می دارند تا چک کنند که خودرو خلافی پیدا نکرده باشد سپس در صورت خلافی نداشتن خودرو مبلغ ودیعه به فرد اجاره کننده تمام و کمال بازگردانده میشود.

ارائه چک یا سفته

برخی از شرکت ها از فرد اجاره کننده چک یا سفته ای به مبلغ ارزش کل خودرو دریافت می کند، باید به این مورد توجه داشته باشید که چک یا سفته باید به نام فرد متقاضی باشد پس اگر دسته چکی به نام خود ندارید نسبت به دریافت سفته اقدام کنید.

آدرس دقیق محل سکونت

کارشناسان شرکت قبل از تحویل دادن خودرو به فرد متقاضی نسبت به صحت محل سکونت فرد اقدام می کند و در صورت تایید کارشناسان خودرو به فرد متقاضی تحویل داده میشود.

سند ملکی

برخی از شرکت ها برای داشتن ضمانتی محکم تر از فرد اجاره کننده درخواست سند ملکی به نام خود متقاضی میکنند که در این موارد باید دقت داشته باشید که سند ملکی را به شرکت معتبری تحویل دهید.

ارائه خودرو همراه با سند

در صورت لزوم و داشتن خودروی شخصی فرد متقاضی می تواند برای ضمانت خودروی خود را همراه با سند به پارکینگ شرکت اجاره دهنده خودرو تحویل دهد و زمان تحویل دادن خودرو اجاره شده به شرکت می تواند خودروی خود را از پارکینگ تحویل بگیرد.

کلام آخر

راننده در کنار لذت بخش بودن میتواند بسیار پر ریسک باشد پس زمانی که تصمیم بر اجاره خودرو بدون راننده می گیرید سعی کنید مسئولیت هر نوع اتفاقی که امکان دارد برای خودرو بیفتد را بپذیرید و سعی کنید که هیچ خسارتی به خودرو یا شرکت وارد نشود.

امیدواریم با خودرو دلخواه خود لحظاتی خوب را طی کنید.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟