نماد سایت اجاره خودرو آلفا

اجاره خودرو تویوتا کرولا

اجاره خودرو تویوتا کرولا

یک ماشین جمع و جور اجاره کنید که مورد علاقه همیشگی است. وقتی تویوتا کرولا کرایه می‌کنید، نه تنها برای ۵ نفر صندلی و فضای زیادی برای همه وسایل خود در نظر می‌گیرید، بلکه از فناوری، نوآوری، راحتی و ویژگی‌های ایمنی برخوردار می‌شوید که واقعاً جزو بهترین‌ها هستند. در ادامه مطلب” اجاره خودرو تویوتا کرولا ” همراه تیم خدمات اجاره خودرو آلفا باشید.تویوتا کرولا یک سدان کوچک متمایز است که در همه سطوح تاثیر منحصر به فردی بر جای می گذارد. فضای کافی برای سرنشینان، سواری نرم در حین رانندگی در بزرگراه ها و ظاهری زیبا که توجه همه کاربران جاده را به خود جلب می کند، ارائه می دهد. عملکرد روان و قدرتمند با پاسخگویی فوری و هندلینگ چابک. لوکس با کیفیت اجزای خود و طراحی ساده پانل ابزار مدرن شما را در فضای کابین ظریف و پیچیده غرق خواهد کرد. ساختار ایمن برخورد: برای ایمنی بیشتر سرنشینان و به دنبال حداکثر ایمنی، بدنه با استحکام بالا با بخش های تصادف جلو و عقب طراحی شده است که به جذب انرژی ضربه در صورت برخورد کمک می کند.

 

تماس فوری برای رزرو خودرو

کلیک کنید

اجاره خودرو تویوتا کرولا

اجاره روزانه: ۳.۳۰۰.۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: ۹۰ میلیون ت
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
رنگ: سفید

برای مشاهده دیگر خودرهای اجاره ای تویوتا کلیک کنید »» اجاره خودرو تویوتا ««

ویژگی های خودرو
اندازه موتور ۱.۶ لیتر
بلوتوث آره
کنترل سرعت آره
AUX آره
یو اس بی آره
۵ صندلی آره
۷ صندلی خیر
بار مسافر ۴
جهت یابی خیر
دوربین معکوس خیر
حسگرها برای توقف خیر

اجاره خودرو تویوتا کرولا در تهران – کرج

مجموعه سرمایه گذاری آلفا در سال ۱۳۹۹ با مشارکت چندین سرمایه گذار تاسیس شد. و با بررسی فرصت ها اقتصادی در حوزه مختلف سرمایه گذاری اقدام به راه اندازی تجارت خود در حوزه های گردشگری نمود. با توجه به پتانسیل ها و عقب افتادگی کشور عزیزمان در حوزه گردشگری خصوصا اجاره خودرو و ویلا تلاش داریم تا با ایجاد زیر ساخت های و بستر های مناسب ضمن کسب سود خدمات مناسب تری را اریه دهیم.
هم اکنون سایت ها و شرکت های مختلفی در حوزه اجاره ماشین و ویلا فعالیت دارند که با تحقیقات ما مشخص شد که اکثرا فاقد ساختار و زیر ساخت های مناسب می باشند و معمولا به صورت فردی در این حوزه فعال هستند.

آدرس: تهران، میدان هروی، جنب هروی سنتر، ساختمان نگین هروی، طبقه اول، واحد ۱۰۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۱۰۰۰۱۴

شماره تماس: ۰۹۹۳۷۰۱۰۳۷۵

شماره تماس: ۰۹۰۱۲۸۳۵۱۲۵

شماره تماس: ۰۹۳۹۳۷۰۰۱۸۱

درباره خودرو تویوتا

تویوتا کرولا چندین سال است که پرفروش‌ترین سدان در سراسر جهان بوده است که آن را به گزینه‌ای عالی برای اجاره خودرو تبدیل می‌کند. سواری ایمن و روان با مسافت پیموده شده عالی را فراهم می کند. بسیاری از مسافران و خانواده هایی که خواهان خودرویی هستند که ترکیبی از صندلی جادار و راحتی باشد، بدون اینکه هزینه زیادی برای سوخت صرف کنند، تویوتا کرولا را ترجیح می دهند. این خودرو گنجایش ۵ سرنشین را دارد و خودرویی عالی برای سفر با دوستان یا خانواده است. میانگین مصرف سوخت تویوتا کرولا حدود ۶.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

 این ماشین شگفت انگیز حداکثر سرعت ۱۸۹ کیلومتر در ساعت را ارائه می دهد ، ظرفیت مخزن سوخت ۵۵ لیتر است. 

کابین جادار و فضای سر مسافران قدبلند را در خود جای می دهد و آن را به گزینه ای عالی برای پروازهای طولانی تبدیل می کند. ظرفیت ذخیره سازی آن ۳۷۰ لیتر است تا مسافران بتوانند به راحتی ۴ چمدان را حمل کنند. در صورت نیاز به فضای بیشتری، مسافران می توانند صندلی های عقب را تا کرده و فضای ذخیره سازی را افزایش دهند. نسبت تقسیم صندلی عقب ۶۰/۴۰ است، به طوری که مسافران می توانند وسایل طولانی را بدون قربانی کردن کل صندلی ذخیره کنند. گروه های کوچک و خانواده ها از اجاره تویوتا کرولا برای سفرهای طولانی پشیمان نخواهند شد.

 موتور ۱.۶ لیتری که به راحتی می تواند ۱۲۱ اسب بخار قدرت را هدایت کند، توانایی دستیابی به سرعت ۱۸۹ کیلومتر در ساعت را دارد. فضای داخلی پیچیده و باکیفیت این سدان زیبا داشبورد خوبی برای اتصال USB، AUX و بلوتوث ارائه می‌کند. شما همچنین کروز کنترل دریافت خواهید کرد بنابراین نیازی به حفظ سرعت نیست و می توانید به راحتی با سرعت ۲۵ تا ۱۱۰ مایل در ساعت رانندگی کنید. و اکنون می‌توانید تأثیر تصادف ناشی از کیسه‌های هوای SRS را برای راننده و سرنشین تویوتا کرولا کاهش دهید. همچنین قسمت های ناهموار جلو و عقب در کابین با ایمنی بالا وجود دارد که می تواند ضربه برخورد را جذب کند. ۶ لیتری که به راحتی می تواند ۱۲۱ اسب بخار قدرت را کانالیزه کند، قادر است به سرعت ۱۸۹ کیلومتر در ساعت دست یابد. 

فضای داخلی پیچیده و باکیفیت این سدان زیبا داشبورد خوبی برای اتصال USB، AUX و بلوتوث ارائه می‌کند. شما همچنین کروز کنترل دریافت خواهید کرد بنابراین نیازی به حفظ سرعت نیست و می توانید به راحتی با سرعت ۲۵ تا ۱۱۰ مایل در ساعت رانندگی کنید. و اکنون می‌توانید تأثیر تصادف ناشی از کیسه‌های هوای SRS را برای راننده و سرنشین تویوتا کرولا کاهش دهید. همچنین قسمت های ناهموار جلو و عقب در کابین با ایمنی بالا وجود دارد که می تواند ضربه برخورد را جذب کند. ۶ لیتری که به راحتی می تواند ۱۲۱ اسب بخار قدرت را کانالیزه کند، قادر است به سرعت ۱۸۹ کیلومتر در ساعت دست یابد. فضای داخلی پیچیده و باکیفیت این سدان زیبا داشبورد خوبی برای اتصال USB، AUX و بلوتوث ارائه می‌کند. شما همچنین کروز کنترل دریافت خواهید کرد بنابراین نیازی به حفظ سرعت نیست و می توانید به راحتی با سرعت ۲۵ تا ۱۱۰ مایل در ساعت رانندگی کنید. و اکنون می‌توانید تأثیر تصادف ناشی از کیسه‌های هوای SRS را برای راننده و سرنشین تویوتا کرولا کاهش دهید. همچنین قسمت های ناهموار جلو و عقب در کابین با ایمنی بالا وجود دارد که می تواند ضربه برخورد را جذب کند.

اجاره خودرو تویوتا کرولا

دلایل اجاره خودرو تویوتا کرولا

  • کرولا طراحی تمیزی دارد که به طور کلاسیک مدرن است
  • کرایه یک ماشین جمع و جور نسبت به یک وسیله نقلیه لوکس، SUV یا مینی ون هزینه کمتری دارد
  • با کرایه کرولا، می توانید یک تست رانندگی طولانی داشته باشید – و واقعاً قبل از خرید امتحان کنید
  • کرولا صندلی برای ۵ نفر و فضای خالی ارائه می دهد – از جمله فضای ۱۲.۳ فوت مکعبی کامل بار برای سفرهای جاده ای
  • کرولا با ۶ ایربگ استاندارد، سیستم ایمنی STAR و پشتی سر فعال جلو، برای ایمنی ساخته شده است.
  • وقتی یک کرولا کرایه می‌کنید، یک ماشین جمع‌وجور با قدرت فراوان دریافت می‌کنید. موتور سبک وزن ۱۳۲ اسب بخار و ۱۲۸ پوند فوت تولید می کند.

مزایای اجاره خودرو تویوتا کرولا

فرقی نمی کند که برای کار یا تفریح ​​سفر می کنید، تویوتا کرولا دارای ویژگی هایی است که آن را به انتخابی بهینه برای هر موقعیتی تبدیل می کند. در اینجا برخی از نکات برجسته آن است:

  • طراحی:  با در نظر گرفتن تطبیق پذیری، کرولا تا پنج بزرگسال را در خود جای می دهد و اغلب با یک صندلی عقب مخصوص ۶۰/۴۰ عرضه می شود که می تواند برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی بیشتر تا شود.
  • ایمنی:  کرولا دارای صندلی‌های عقب مجهز به ضامن برای صندلی‌های ماشین کودکان است که آن را انتخابی عالی برای سفرهای خانوادگی کرده است. ساختار فولادی با کشش بالا آن را ایمن نگه می دارد و نفوذ ضربه جانبی را می توان با تیرهای درب فولادی متوقف یا کند کرد. در صورتی که نیروی ضربه به کابین برسد، مسافران با شش کیسه هوای کنترل‌شده الکترونیکی بهتر محافظت می‌شوند.
  • فناوری:  برای جلوگیری از خطرات، کرولا دارای سنسورهای الکترونیکی است که با یک سیستم کنترل پایداری خودرو متمرکز کار می کنند. این ویژگی ها به طور مداوم در بازی هستند و نیروی شکست را با سرعت یا شرایط تنظیم می کنند. این ویژگی‌ها ترمز اضطراری را تشخیص می‌دهند و روند را سرعت می‌بخشند، حتی گاز موتور را برای توقف ایمن‌تر کاهش می‌دهند.

تویوتا کرولا تنها یکی از خودروهای اجاره ای ممتاز است که توسط تیم آلفا ارائه می شود. شما می توانید وب سایت ما را مرور کنید تا از آخرین معاملات و تخفیف ها در مورد تمام ماشین های اجاره ای با کیفیت بالا مطلع شوید.

سوالات متداول

حداقل مدت اجاره خودروها چقدر است؟

در شرکت اجاره خودرو آلفا تیم کلیه خودروهای موجود حداقل سه روز (۷۲ ساعت) اجاره داده میشود به استثنای مازراتی و i8 که روزانه هم اجاره داده میشوند.
در رابطه با خودروهای ایرانی شرکت آلفاتیم حداقل زمان اجاره را ۵ روز محاسبه میکند.

.
چگونه خودروی کرایه ای دریافت کنیم؟

پس از تکمیل رزرو، وسیله نقلیه ای که رزرو کرده اید به محلی که انتخاب کرده اید تحویل داده می شود. قراردادهای لازم در ابتدای خودرو بسته شده و به شما تحویل داده می شود. در صورت وجود هرگونه آسیب، خراش یا آسیب بر روی خودرو، در گزارش خسارت ثبت می شود و یک نسخه به همراه خودرو به شما تحویل داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

آیا برای رزرو خودرو باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر

می توانید با تماس با مشاورین یا از طریق سایت و اپلیکیشن اقدام به رزرو نمایید

در صورت اجاره بلند مدت شامل تخفیف می شوم؟

بله

در صورت پرداخت یک مرحله ای برای حداقل مدت یک ماه تخفیف شامل حال شما می شود

آیا نیاز به سند ملکی نیز هست؟

خیر

نیازی به ارایه سند ملکی نمی باشد. لیکن در زمان تحویل خودرو نماینده درب منزل یا محل کار شما مراجعه می کند.

آیا امکان تعویض خودرو در حین اجاره ماهانه امکان پذیر است

بله

مالک تمامی خودرو های موجود در مجموعه  خود ما هستیم  پس میتوانیم برای مستأجر خودرو ها  را در روز دهم اجاره ماهانه  تعویض کنیم

 

دیگر خودرو های پیشنهادی

هیوندای آزرا گرنجور

اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۹
رنگ: مشکی

اجاره بی ام و i428

اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

اجاره مرسدس بنز S500

اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لوکس و لاکچری روی دکمه زیر کلیک کنید.

خروج از نسخه موبایل