نماد سایت اجاره خودرو آلفا

اجاره خودرو در ارومیه

اجاره خودرو در ارومیه

اجاره خودرو در ارومیه

اجاره خودرو در ارومیه

اگر قصد اجاره خودرو در ارومیه را دارید با ما همراه شوید تا بتوانید با نکات مرتبط با آن آشنا شوید.شرکت اجاره خودروآلفا  مفتخر است خدمات اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده، ترانسفر فرودگاهی و امور تشریفات شما بر عهده بگیرد. »»» شماره تماس: ۰۹۱۲۶۱۰۰۰۱۴

مزایا اجاره خودرو در ارومیه

یکی از مهم‌ترین مزیت اجاره خودرو، این است که شما نیازی نیست چند صد میلیون پول را بابت خرید خودرو پرداخت کنید و با پرداخت مبلغ جزئی می‌توانید صاحب خودرو شوید.

البته اجاره خودرو یک مزیت دیگر هم دارد و آن هم این است که اگر شما قصد خرید خودرو با قیمت بالا را داشته باشید به شما این امکان را می‌دهد تا به‌صورت تستی چند روزی را با آن رانندگی کنید؛ این‌گونه می‌توانید با صفر تا صد خودرو موردنظر آشنا شوید.

تماس فوری برای رزرو خودرو

کلیک کنید

خودروهای مناسب مسافرت ۵ نفره

اجاره اپتیما JF

 اجاره روزانه: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
رنگ: سفید

اجاره لکسوس NX

 اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره مرسدس بنز S500

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو ها و مدل های مختلف روی دکمه زیر کلیک کنید.

خودروهای مناسب مسافرت ۲ نفره

اجاره پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره بی ام و i8

 اجاره روزانه: ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

اجاره مازراتی گرن کبریو

 اجاره روزانه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لوکس و لاکچری روی دکمه زیر کلیک کنید.

خودروهای مناسب مسافرت طبیعت گردی

اجاره پرادو

 اجاره روزانه: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره اف جی کروز

 اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۱
رنگ: مشکی

اجاره تویوتا لندکروز

 اجاره روزانه: ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های طبیعت گردی روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره خودرو در ارومیه در چه مواردی کاربرد دارد؟

شاید برای شما سؤال پیش بیاید در چه مواردی می‌توان خودرو اجاره کرد؟

در پاسخ به این سؤال باید بگویم اگر شما قصد سفر از ارومیه به سایر شهرها را دارید می‌توانید خودرو اجاره کنید؛ در این حالت ممکن است خودرو شخصی شما خراب باشد یا اینکه تعداد نفرات بیش از ۵ نفر باشد و یک ماشین پاسخ‌گوی تعدادتان نیست.

همچنین ممکن است شما قصد خرید خودرو به‌عنوان‌مثال لکسوس را داشته باشید و می‌خواهید بدانید حس رانندگی با آن چگونه است، در این صورت می‌توانید با اجاره خودرو لذت رانندگی با این ماشین لوکس را تجربه کنید و در صورت رضایت خرید آن را قطعی نمایید.

همچنین اگر قصد مسافرت به ارومیه را دارید می‌توانید با اجاره خودرو، سفری راحت و بی‌دردسر را تجربه کنید؛ این‌گونه دیگر نیازی نیست مدام تاکسی بگیرید.

اما مورد بعدی که بیشتر افراد برای یک‌بار هم که شده به آن فکر کرده‌اند اجاره خودرو برای مراسم عقد و عروسی است.

یک مورد دیگر که افراد ترجیح می‌دهند خودرو اجاره کنند این است که شما ممکن است جلسه کاری مهمی داشته باشید و بخواهید با اتومبیل لوکس در جلسه حضور به هم برسانید؛ ازاین‌رو ترجیح می‌دهید خودرو اجاره کنید.

از یک لحاظ دیگر که افراد ترجیح می‌دهند خودرو اجاره کنند این است که با افزایش نرخ ارز، قیمت خودرو بسیار افزایش پیدا کرده است؛ ازاین‌رو اجاره خودرو برای آنها بسیار صرفه اقتصادی دارد تا خرید آن.

نکات گفته شده تعدادی از مواردی هستند که افراد ترجیح می‌دهند خودرو اجاره کنند.

شرایط اجاره خودرو در ارومیه

حالا ممکن است با خود بگویید اجاره خودرو در ارومیه چگونه ممکن است؟

در پاسخ به این سؤال باید بگویم برای اجاره خودرو در ارومیه بایستی مدل انتخابی خود را با راننده یا بدون راننده در بازه‌های زمانی دلخواه انتخاب کنید و پس از طی‌کردن مراحل قانونی شرکت، آن را به اجاره خود تا مدت‌زمان مشخص در بیاورید.

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده به شما این امکان را می‌دهد تا در طولانی‌مدت رانندگی نکنید؛ همچنین رانندگی همراه با راننده به شما این فرصت را می‌دهد تا با طی‌کردن مسیرها فرعی بتوانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده به شما لذت چشیدن رانندگی با خودرو های جدید می‌دهد که این موضوع می‌تواند بسیار جذاب باشد.

قیمت ماشین برای اجاره

قیمت اجاره خودرو باتوجه‌به نوع خودرو، مدت اجاره و شرایط درخواستی و… متفاوت است.

چگونه در ارومیه خودرو اجاره کنیم؟

به‌طورکلی نحوه و چگونگی اجاره خودرو در ارومیه به یاری اقدامات صورت‌گرفته بسیار آسان است، برای این منظور کافی است عبارت اجاره خودرو در ارومیه را در مرورگر خود جست‌وجو نمایید. با نمایش لیست شرکت‌های اجاره خودرو در ارومیه، می‌توانید باتوجه‌به نوع خودرو موردنظر بهترین آن را انتخاب نمایید.

شما برای اجاره خودرو در ارومیه می‌توانید خودرو با راننده و بدون راننده انتخاب کنید که همان‌طور که توضیح دادیم هرکدام مزایای منحصربه‌فرد خود را دارد.

مدارک موردنیاز جهت اجاره خودرو در ارومیه

شما می‌توانید با قیمت مقرون‌به‌صرفه، ماشین مورد نظرتان را اجاره کنید. برای این امر کافی است مدارک لازم جهت اجاره خودرو را به شرکت ارائه دهید.

سخن آخر

برای تردد در شهر و سفرهای بین‌شهری می‌توانید خودرو اجاره کنید؛ در واقع با اجاره خودرو در ارومیه می‌توانید سفری بدون دغدغه را تجربه نمایید، زیرا با در اختیار داشتن ماشین اجاره‌ای دیگر لازم نیست نگران برنامه زمانی وسایل نقلیه عمومی، تغییر برنامه، اتلاف وقت تا رسیدن وسایل نقلیه به ایستگاه موردنظر را باشید.

همان‌طور که در قبل توضیح دادیم اجاره خودرو در ارومیه مزایای بسیاری به همراه دارد؛ در واقع اجاره ماشین باعث می‌شود تا در هزینه‌های سفر خود صرفه‌جویی کنید و زمان کمتری را برای رسیدن به مقصد بعدی در نظر بگیرید، به‌این‌ترتیب می‌توانید در طول سفر خود از جاذبه‌های دیدنی بیشتری بازدید کنید.

حتی اگر دارای ماشین شخصی هستید، می‌توانید با یک انتخاب هوشمندانه، ماشین مناسبی برای سفر خود اجاره کنید. به‌این‌ترتیب، علاوه بر آنکه از استهلاک خودروی خود جلوگیری می‌کنید، می‌توانید ماشینی را انتخاب کنید که به نسبت ماشین شما دارای مصرف سوخت بهینه‌تر یا به عبارتی کمتر است و یا فضای بیشتری برای سرنشینان و چمدان‌ها دارد.

اجاره ماشین درون شهر به شما این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی از نبود تاکسی و یا دیر رسیدن به ایستگاه موردنظر، یک روز عالی را فارغ از اتلاف وقت در صف‌های طولانی اتوبوس، تاکسی و یا انتظار برای قبول درخواست شما از سوی سامانه‌های آنلاین رزرو تاکسی داشته باشید.

همچنین می‌توانید فارغ از بودجه‌ای که برای مراسم عروسی خود در نظر گرفته‌اید، می‌توانید ایده‌آل خود را برای یک شب رویارویی اجاره کنید؛ فراموش نکنید این‌گونه تنها قرار است هزینه اجاره ماشین را پرداخت کنید و نه هزینه خرید آن را؛ این گونه می‌توانید چند صد میلیون هزینه‌های خود را کاهش دهید.

هر یک از موارد فوق می‌تواند دلیل خوبی برای اجاره خودرو در ارومیه باشد، این‌گونه می‌توانید با اطمینان ماشین دلخواه خود را برای مدت‌زمان معین با رعایت قوانین و مقررات مشخص شده، در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید.

خروج از نسخه موبایل