اجاره خودرو لاکچری

داشتن خودرو های لاکچری و جدید برای همه یک امر جذاب و هیجانی به حساب می آید؛ چرا که اغلب افراد تمایل دارند برای یکبار هم که شده استفاده از این نوع خودروها را تجربه کنند. در کشور ما واردات و خرید برخی از اتومبیل های لاکچری با محدودیت و چالش های بسیار بزرگی همراه است. اما این چالش ها باعث کم بودن خودروها نشده و روزانه تعداد بیشتری به این خودروهای لاکچری و خاص اضافه می شود. با این اوصاف مجموعه خودرو آلفا تصمیم گرفته تا برای رفع نیاز مشتریان و پاسخ به استقبال بی نظیر آنها اجاره خودرو لاکچری را در برنامه کاری خود قرار دهد. در این مجموعه لاکچری ترین و خاص ترین اتومبیل ها با بهترین برندهای دنیا به مشتریان عزیز ارائه می شود. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید خودروی لاکچری را برای چند ساعت یا چند روز اجاره کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در  این مقاله برای شما اطلاعات کافی در این موضوع ارائه می‌شود.

تماس فوری برای رزرو خودرو

شما تصمیم گرفتید برای سفر بعدی خود یک ماشین کرایه کنید، اما هیچ ماشینی نمی خواهید، بلکه یک ماشین اجاره ای لاکچری و لوکس می خواهید. چه به دنبال تحت تاثیر قرار دادن مشتریان، جشن گرفتن یک مناسبت خاص، یا صرفاً کمی لوکس باشید، اجاره خودرو لاکچری می تواند راهی عالی برای ارتقاء تجربه سفر شما باشد. در اینجا به سوالات شما در مورد اجاره خودرو لاکچری پاسخ داده شده است.

بهترین زمان برای اجاره خودرو لوکس

شما می توانید در هر زمانی نسبت به اجاره خودرو لاکچری و لوکس خود اقدام نمایید. طبق آمار ها و نظرسنجی ها بیشترین زمان در خصوص اجاره خودرو لوکس در زمان های عروسی، قراردادهای مهم، مسافرت ها و غیره انجام می شود. شما نیز می توانید در موقعیت های خاص خود یک خودرو لوکس با برند و مدل مورد نظر خود را اجاره کرده و از آن استفاده کنید.

زمانی که شما با استفاده از وسایلی مانند هواپیما یا قطار به محل مورد نظر خود سفر می کنید ،طبیعتا بعد از رسیدن به مقصد به یک وسیله نقلیه شخصی مثل خودرو برای جابجایی احتیاج دارید؛ شما می توانید در این زمان با مجموعه های مورد نظر و فعال در این زمینه تماس گرفته و خودرو مورد نظر خود را از آنها اجاره بگیرید. وب سایت خودرو آلفا در این زمینه آماده خدمت رسانی و ارائه خودرو های لاکچری به مشتریان عزیز است. شما می‌توانید با انتخاب ماشین های این مجموعه سفر خاص و به یاد ماندنی را برای خود و اطرافیانتان تجربه کنید.

مکان های مورد استفاده برای ماشین لاکچری

برای باز کردن این مبحث باید بگوییم، شما می توانید از ماشین لاکچری در هر زمان و مکانی استفاده کنید. البته بیشتر این مکان‌ها برای استفاده از خودروهای لاکچری در مراسم های مثل مراسم عروسی، سوگواری، جشن ها، ملاقات های کاری و بیزینس های متفاوت و مصارف شخصی است. اگر بخواهیم به صورت کلی این پست رو برای شما باز کنیم باید بگوییم استفاده از ماشین های لاکچری دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و شما می توانید در هر جایی از آن ها استفاده کنید.

در مراسم‌هایی مثل جشن تولد، قراردادهای کاری استفاده از یک ماشین تمیز و لاکچری می تواند یک گزینه مناسب و عالی برای هر شخصی باشد.

اجاره کردن ماشین های لاکچری با قیمت بسیار مناسب

همانطور که همه ما آگاه هستیم  و در ابتدای مقاله نیز اشاره اندکی کردیم، به دلیل محدودیت ها و چالش هایی که در زمان واردات خودروهای وجود دارد، قیمت خودرو ها اندکی بالا تر رفته و خرید آن برای تمامی افراد امکان پذیر نمی باشد.بنابراین  میتوانید برای رفع این چالش از اجاره خودرو های لاکچری بهره مند شوید؛ با این کار شما می توانید تجربه های زیبایی برای سفر یا موقعیت های خود رقم بزنید.  در مجموعه خودرو آلفا تیم ما تمامی تلاش خود را کرده تا شرایط بسیار مناسب و کامل برای اجرای اجاره خودرو های لاکچری فراهم شود و شما می توانید با قیمت مناسب مدل‌های گوناگونی از اتومبیل را برای خود اجاره کنید.

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در ارومیه

خودروهای لاکچری ۲ نفره

عروسی

نامزدها(زوجین)

عکاسی و فیلم برداری

ماه عسل

تست رانندگی (قبل از خرید)

اجاره خودرو پورشه باکستر - Rent Car porsche boxter

اجاره پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو مازراتی گرن کبریو - Rent Car Maserati GranCabrio

اجاره مازراتی گرن کبریو

 اجاره روزانه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو بی ام و-آی۸-Rent Car BMW-i8

اجاره فراری

 اجاره روزانه: ناموجود
 اجاره ماهیانه: ناموجود
 تردد مجاز روزانه: ناموجود
 سال ساخت: ناموجود
 رنگ: سفید

اجاره خودرو بی ام و-آی۸-Rent Car BMW-i8

اجاره بی ام و i8

 اجاره روزانه: ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

اجاره خودرو بی ام و-آی۸-Rent Car BMW-i8

اجاره لامبورگینی

 اجاره روزانه: ناموجود
 اجاره ماهیانه: ناموجود
 تردد مجاز روزانه: ناموجود
 سال ساخت: ناموجود
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لاکچری ۲ نفره روی دکمه زیر کلیک کنید.

خودروهای لاکچری ۴ نفره

 مسافرت

 عروسی

 تست رانندگی (قبل از خرید)

 عکاسی و فیلم برداری

اجاره خودرو مرسدس بنز - Rent Car Mercedes-Benz s

اجاره مرسدس بنز S500

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو پورشه پانامرا - Rent Car Porsche Panamera

اجاره پورشه پانامرا

 اجاره روزانه: ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

اجاره خودرو بی ام و-۷۳۰ - Rent Car BMW-730

اجاره بی ام و li730

 اجاره روزانه: ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لاکچری ۴ نفره روی دکمه زیر کلیک کنید.

خودروهای لاکچری ۵ نفره

مسافرتی

 گردشگری

 عکاسی و فیلم

 عروسی

 تشریفات

اجاره خودرو تویوتا CHR - Rent Car Toyota CHR

اجاره تویوتا CHR

اجاره روزانه: ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
 رنگ: سفید

اجاره خودرو لکسوس -NX - Rent Car Lexus_NX

اجاره لکسوس NX

 اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره خودرو بی ام و-ایکس ۶ - Rent Car BMW-x6

اجاره بی ام و x6

اجاره روزانه: ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لاکچری ۵ نفره روی دکمه زیر کلیک کنید.

تنوع در اجاره خودرو های لاکچری

تنوع بالا در اجاره خودرو های لاکچری و مدرن باعث می شود تا کاربران بتوانند با دید باز تر و بهتری هر خودرو مناسبی را برای اجاره کردن انتخاب کنند. در مجموعه آلفا تعداد زیادی اتومبیل لوکس و لاکچری از بهترین برندهای روز دنیا برای کاربران آماده شده است. شما می توانید با بررسی سلامت فنی خودرو و مشخص کردن برند مورد نظر خودرو خود را تحویل بگیرید. همانطور که همه ما آگاه هستیم این هزینه تعمیرات و قطعات ماشین های لاکچری و مدرن بسیار بالا است؛ با این اوصاف شما به راحتی قادر هستید، بالاترین مدل های خودرو ها را با قیمت  مناسب تهیه کنید. جدید بودن مدل های خودرو باعث می شود خودروهای قدیمی و فرسوده از رده خارج شده و کاربران با چالش و مشکلات کمتری روبرو باشند.

بیشترین تقاضا مربوط به اجاره خودرو لاکچری

اجاره ماشین برای مراسمات عروسی یکی از پرتقاضاترین موارد مربوط اجاره خودرو لاکچری است. زوج های جوان تمایل دارند برای یک تجربه عالی و ساختن خاطرات به یادماندنی خودروهایی مطابق با میل و علاقه خود را اجاره کنند. اجاره ماشین های عروسی معمولاً در دسته های مختلفی مثل مدرن، کلاسیک، اقتصادی و غیره تقسیم بندی می شود. هر کدام از این دسته ها شرایط خاص خود را شامل می شوند.شما می توانید از ماشین های لاکچری با راننده یا بدون راننده بنابر شرایط خود استفاده کنید. همچنین شما قادر هستید ماشین خود را طبق میل و علاقه خود گل‌آرایی کنید.

نکات کرایه ماشین لاکچری

اگر قصد دارید برای سفر بعدی خود یک ماشین لوکس کرایه کنید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ابتدا در مورد شرکت اجاره و وسیله نقلیه خاصی که می خواهید اجاره کنید تحقیق کنید. در شرکت اجاره خودرو آلفا می‌توانید انتخاب‌های اجاره خودرو را به لوکس فیلتر کنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید تا مناسب‌ترین اجاره خودروی لوکس را با بودجه خود بیابید.

دوم، آماده باشید. شرکت‌های کرایه خودروهای لاکچری اغلب الزامات سخت‌گیرانه‌تری نسبت به شرکت‌های اجاره خودرو سنتی دارند، بنابراین مطمئن شوید که تمام مدارک لازم را به ترتیب دارید.

در نهایت، از هرگونه هزینه یا هزینه اضافی که ممکن است اعمال شود، آگاه باشید. شرکت‌های اجاره خودروهای لوکس ممکن است برای وسایل نقلیه گران‌قیمت، حق بیمه و همچنین هزینه‌های اضافی برای بیمه، معافیت از خسارت و مسافت پیموده شده دریافت کنند. قبل از اینکه روی خط نقطه چین امضا کنید، مطمئن شوید که شرایط و ضوابط قرارداد اجاره خود را درک کرده اید.

لذت راندن یک ماشین لاکچری را تجربه کنید

با شرکت اجاره خودرو آلفا تیم در هنگام حرکت سرها را بچرخانید. انتخاب گسترده ما از وسایل نقلیه در ایران به این معنی است که چیزی برای همه وجود دارد. هنگام سفر با گروه، فرصت را از دست ندهید، با شاسی بلندهای سایز کامل تویوتا یا شورلت می توانید با سبک و راحتی در اطراف حرکت کنید. برای یک عملکرد پر شارژ، به یک خودروی اسپورت مانند بی ام و ، پورشه  نیاز دارید. شرکت ما دارای بزرگترین انتخاب خودروهای لوکس آلمانی، از جمله آئودی، پورشه، و مرسدس بنز است که در تمام نقاط ایران موجود است. یک وسیله نقلیه جدید اجاره کنید زیرا خودروی ما به طور متوسط ​​کمتر از ۳ ماه از عمر آن می گذرد. قیمت های مقرون به صرفه ما به این معنی است که شما کمتر از آنچه انتظار دارید پرداخت می کنید.

اجاره خودرو لاکچری

نتیجه گیری

اجاره ماشین های لاکچری امروزه یکی از کارهای رایج در جامعه است. بسیاری از افراد به دلیل هزینه بالا در خصوص خودروهای وارداتی تمایل به خرید آنها نداشته و مشتاق هستند با اجارخودرو،  مراسمات و موقعیت های کاری خود را برگزار کنند. شما می توانید در مجموعه آلفا، خودرو برند و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و ماشین لاکچری خود را تحویل بگیرید. در این مجموعه ماشین ها با دو دسته راننده و یا بدون راننده به کاربران تحویل داده می شوند .برای اجاره خودرو لاکچری لازم است شما تمامی شرایط مذکور را پذیرفته و نسبت به قوانین پایبند باشید. شما می توانید از خودروی لاکچری در مراسمات عروسی، مراسمات سوگواری، موقعیت های کاری قرار های مهم و غیره استفاده نمایید. همچنین اجاره خودرو لاکچری در مسافرت های بین استانی کاربرد بسیار زیادی دارد؛ چرا که بسیاری از افراد با هواپیما یا قطار به مقصد خود سفر می کنند؛ در این صورت آنها برای جابجایی و حمل و نقل بهتر در زمان سفر به یک خودرو به وسایل نقلیه احتیاج دارند.

سوالات متداول

اجاره خودرو لاکچری چیست؟

اجاره خودروی لاکچری به اجاره خودروهای سطح بالا و ممتاز مانند خودروهای اسپرت، کانورتیبل و سدان های لوکس اشاره دارد. این خودروها معمولاً توسط برندهای برتر مانند بی ام و، فراری، پورشه و رولز رویس تولید می‌شوند. کرایه ماشین لوکس اغلب برای مناسبت‌های خاص مانند عروسی‌ها، جشن‌های جشن و مراسم شرکتی یا برای مسافرانی که می‌خواهند هیجان رانندگی با یک وسیله نقلیه با کارایی بالا را تجربه کنند، استفاده می‌شود.

چرا اجاره خودروهای لوکس؟

اجاره خودروهای لاکچری چندین مزیت دارد.

اولاً، خودروهای لاکچری معمولاً به آخرین فناوری و ویژگی‌های ایمنی مجهز شده‌اند که آنها را به انتخابی راحت و مطمئن برای سفرهای طولانی مدت تبدیل می‌کند.

دوم، اجاره ماشین لوکس و لاکچری به شما این امکان را می دهد که به سبک سفر کنید و بیانیه ای جسورانه داشته باشید، چه در حال شرکت در یک جلسه کاری یا کاوش در یک شهر جدید باشید.

اجاره خودروی لاکچری همچنین می‌تواند گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه برای کسانی باشد که می‌خواهند هیجان و انحصار رانندگی یک وسیله نقلیه گران‌قیمت را بدون هزینه داشتن آن تجربه کنند. بسیاری از شرکت‌های کرایه خودروهای لوکس، نرخ‌های رقابتی و دوره‌های اجاره انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کنند، که به راحتی می‌تواند اجاره خودروهای لوکس را در بودجه سفر خود جای دهد.

برای اجاره خودرو لاکچری باید چند سال داشته باشیم؟

برای کرایه یک ماشین لوکس با آلفاتیم در ایارن باید ۲۵ سال یا بیشتر داشته باشید. اما جوانتر ها نگران نباشند شرکت آلفا تیم شرایطی را بوجود آورده که حتی افراد ۲۱ سال نیز می توانند خودرو اجاره کنند.

آیا می توانم انتخاب کنم کدام مدل را اجاره کنم؟

شما یک خودروی لوکس در دسته ای که رزرو کرده اید دریافت خواهید کرد و به طور کلی نمی توانید مدل خاصی را انتخاب کنید. ما همچنین مدل های تضمینی و فرصت انتخاب خودروی خود را در صفحه اصلی سایت آورده ایم »https://alpha-tm.com/« دقیقه قبل از تحویل ارائه می دهیم.

مراحل اجاره خودرو لاکچری چیست؟

اکثر مدل ها برای رزرو فوری در دسترس هستند. برخی از مدل های انحصاری فقط با درخواست در دسترس هستند و در صورت امکان رزرو می توانید همین حالا از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟