اجاره خودرو مرسدس بنز E250

مرسدس بنز E250 یک خودروی لوکس سایز متوسط ​​از پرفروش‌ترین خودروی کلاس خود، کلاس E است. می‌تواند ترکیبی عالی از مهندسی، تجمل و ایمنی را ارائه دهد و در عین حال از جدیدترین ویژگی‌های تکنولوژیکی برای ایجاد یک ویژگی استفاده کند. روکش صندلی ها از چرم با طراحی داخلی دو رنگ است که ظاهری لوکس و زیبا به خودرو می دهد. ویژگی‌های موجود همچنین شامل کروز کنترل و کمک پارک از طریق دوربین ۳۶۰ درجه است که تجربه رانندگی آرامی را برای شما فراهم می‌کند. اگر به دنبال یک سدان لوکس برای رفت و آمد هستید، قطعاً یک ماشین عالی برای انتخاب است.(اجاره خودرو مرسدس بنز E250)

تماس فوری برای رزرو خودرو

کلیک کنید

اجاره خودرو مرسدس بنز E250

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-250- Rent Car Mercedes Benz E250

اجاره خودرو مرسدس بنز ای-۲۵۰- Rent Car Mercedes Benz E250

رای اجاره دیگر خودروهای Benz »» اجاره خودرو مرسدس بنز «« کلیک کنید

اجاره مرسدس بنز E250

اگر به یک خودروی میان رده بالا نیاز دارید، می توانید یک خودروی کلاس E مرسدس بنز را از شرکت آلفا تیم اجاره کنید. کلاس E سال هاست که یکی از محبوب ترین خودروها در جاده های آلمان بوده است. طراحی شیک مرسدس بنز آن را به همراهی خوب در جلسات کاری تبدیل می کند. در عین حال، کلاس E به دلیل جادار بودن و فناوری پیشرفته ایمنی یک خودروی خانوادگی راحت است. چندین صندلی کودک را نیز می توان به راحتی به صندلی عقب وصل کرد.

نقاط قوت کلاس E

به ندرت هیچ خودرویی چنین آرامشی را حتی در سرعت بالا و پیچ های تند منتقل می کند. این توسط شاسی کاملاً تنظیم شده مرسدس بنز کلاس E تضمین شده است. تجربه رانندگی منحصربه‌فرد با صندلی‌های باکیفیت و قابل تنظیم به‌صورت جداگانه افزایش می‌یابد. تکیه گاه های گردن، پهلو و کمر را می توان با لمس یک دکمه تنظیم کرد، به این معنی که حتی در سفرهای طولانی هم فشاری به کمر شما وارد نمی شود. ضمناً می توانید با مبلغی جزئی، یک راننده اضافی برای خودروی اجاره ای کلاس E با سیکست ثبت کنید. این بدان معناست که حتی در سفرهای طولانی مجبور نیستید هنگام خستگی پشت فرمان بنشینید.

  • سیستم تهویه مطبوع کلاس E از بسیاری از فناوری های شناخته شده تهویه مطبوع پیشی می گیرد. به عنوان مثال دمای مورد نظر برای راننده و سرنشین جلو از طریق سنسورها کنترل می شود و در صورت تمایل می توان حتی محفظه دستکش را نیز خنک کرد.
  • علاوه بر ایربگ های متعدد، دستیارهای مختلف رانندگی ایمنی رانندگی بی سابقه ای را ارائه می دهند. سیستم میرایی انتخابی نیز با سطح مربوطه سازگار می شود و بنابراین کشش ثابت را ممکن می کند.
  • قابلیت اطمینان استثنایی و حساسیت پایین به خرابی سطح بالای پذیرش کلاس E را در داخل و خارج از کشور توجیه می کند.

دیگر خودرو های پیشنهادی برای اجاره
jfاجاره خودرو کیا اپتیما - Rent Car Kia-optima-jf

اجاره اپتیما JF

 اجاره روزانه: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
رنگ: سفید

اجاره خودرو هیوندای آزرا - Rent Car Hyundai-Azera

هیوندای آزرا گرنجور

 اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۹
رنگ: مشکی

اجاره خودرو بی ام و-۷۳۰ - Rent Car BMW-730

اجاره بی ام و li730

 اجاره روزانه: ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لوکس و لاکچری روی دکمه زیر کلیک کنید.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟