نماد سایت اجاره خودرو آلفا

اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در کرج

بدون شک این روزها برخی از خودرو‌ها قیمت بالایی دارند و برای خرید آن‌ها باید هزینه بسیاری پرداخت شود. اگر شما هم به هر دلیلی نمی‌توانید ماشینی بخرید یا خودرویی در دسترستان نیست، بهترین روش برای شما اجاره کردن است. البته دلایل مختلفی برای اجاره خودرو در سراسر ایران و اجاره خودرو در کرج وجود داشته که امروزه بسیاری از افراد برای این کار اقدام می‌کنند. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص اجاره انواع خودرو‌های لوکس و گران قیمت به شما ارائه دهیم. با ما همراه شوید!

دلایل اجاره خودرو

اجاره خودرو بدین معنی است که شما می‌توانید یکی از خودرو‌های دلخواه را با توجه به نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارید از مالک اصلی خودرو اجاره کنید. همچنین می‌توانید به صورت ساعتی یا هفتگی و حتی ماهانه خودرویی را اجاره کنید و هزینه اجاره آن را پرداخت نمایید. سایت‌ها و شرکت‌های بسیاری در ایران وجود دارند که انواع مختلفی از ماشینها را اجاره می‌دهند.

شرایط اجاره برای هر فردی متفاوت بوده و با توجه به آن هزینه اجاره خودرو تعیین می‌شود. همچنین دلایل مختلفی برای اجاره خودرو وجود دارد که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

 • اجاره خودرو برای مراسم‌ها و مهمانی‌های لوکس
 • اجاره خودرو برای مراسم عروسی
 • اجاره خودرو برای مسافرت‌های خارج از شهری
 • اجاره ماشین‌های شاسی بلند برای مسابقات رالی
 • و…

تماس فوری برای رزرو خودرو

برخی از افراد علاقه زیادی به رانندگی با ماشین‌های مختلف دارند، اما با توجه به بالا بودن قیمت آن‌ها، نمی‌توانند خودرو را خریداری کنند. اجاره خودرو در کرج و شهر‌های مختلف ایران این اختیار را به شما می‌دهد که هرکدام از خودرو‌ها را به سلیقه خود انتخاب و اجاره کنید.

همچنین ایرانیانی که ماشین ندارند یا از کشور‌های خارجی به ایران می‌آیند، می‌توانند خودرو مورد نظر را برای مدت زمان‌های مختلف سفارش دهند. شرایط اجاره خودرو برای ایرانیان با خارجی‌هایی که به ایران سفر می‌کنند، با همدیگر متفاوت است که در ادامه آن‌ها را به صورت کامل برایتان توضیح می‌دهیم.

اجاره پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره لکسوس NX

 اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره بی ام و i8

 اجاره روزانه: ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودروهای عروسی روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره بی ام و x6

اجاره روزانه: ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

اجاره مرسدس بنز S500

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

اجاره مازراتی گرن کبریو

 اجاره روزانه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لوکس و لاکچری روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره پرادو

 اجاره روزانه: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره اف جی کروز

 اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۱
رنگ: مشکی

اجاره تویوتا لندکروز

 اجاره روزانه: ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های طبیعت گردی روی دکمه زیر کلیک کنید.

مزایای اجاره خودرو برای مالک و اجاره گیرنده

در برخی اوقات هرچه پرستیژ شما بیشتر باشد، شرایط کاری بهتری برایتان رخ می‌دهد، برای مثال تصور کنید که می‌خواهید به یک قرار کاری جدیدی بروید، هرچه استایل زیباتر و گران قیمت‌تری داشته باشید، راحت‌تر می‌توانید طرف مقابل خود را تحت تأثیر قرار دهید. اجاره خودرو گران قیمت می‌تواند تا حد بسیار زیادی در این راستا به شما کمک کند. به همین دلیل اجاره خودرو هم برای شما و هم مالک خودرو بسیار سودمند است.

برخی از افراد بابت آسیب دیدن خودرو ترس بسیاری دارند و همین مورد باعث می‌شود تا برای اجاره خودرو اقدام نکنند. خوشبختانه خودرو به همراه بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث اجاره داده می‌شود و اگر آسیبی به خودرو یا شما وارد شود، بیمه موظف به پرداخت صدمه‌های وارده است.

البته این نگرانی کاملاً به جا بوده و نباید بدون احتیاط رانندگی کنید؛ چراکه برخی از صدمات جانی است و نمی‌توان با پرداخت هزینه‌ای آن را برطرف کرد. همچنین اگر در نهایت سلامت خودرو را تحویل دهید و برای شما اتفاقی نیفتاده باشد، سفرتان به خوبی و خوشی به اتمام می‌رسد.

اجاره خودرو به روش‌های مختلف

شما می‌توانید به دو روش اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده، در مدت زمان‌های مختلفی ماشینی را اجاره کنید. در واقع باید قبل از اجاره خودرو در کرج، شرایط هرکدام از این دو روش را بدانید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی خودرو مورد نظرتان را اجاره کنید. در اینجا ما به شرایط هر روش اشاره خواهیم کرد.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

در این شرایط باید مدارک مختلفی را ارائه دهید تا امکان اجاره خودرو به شما داده شود. یکی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز گواهینامه بوده که در صورت عدم داشتن آن، اجازه اجاره خودرو به شما داده نمی‌شود. دیگر شرایط اجاره عبارتند از:

 • باید بیشتر از ۲۰ سال سن داشته باشید و گواهینامه رانندگی خود را ارائه دهید.
 • به یک مدرک شناسایی مانند کارت ملی و شناسنامه نیاز دارید تا هویت خود و گواهینامه را ثابت نمایید.
 • باید یک سفته به اندازه ارزش مادی خودرو بنویسید و به مدارک خود برای اجاره خودرو در کرج اضافه کنید. هرچه خودرو گران‌تر و ارزش بالاتری داشته باشد، مبلغ سفته نیز بیشتر خواهد شد.
 • یک مدرک معتبر برای اینکه نشان دهید یک شغل دارید. اهمیتی ندارد که شغل شما چیست و چقدر درآمد دارید، تنها باید با نشان دادن یک مدرک مانند بیمه شغلی، دفترچه تأمین اجتماعی، سند اجاره مغازه و… ثابت کنید که شاغل هستید.
 • مطمئناً اجاره خودرو‌های مختلف با همدیگر متفاوت خواهند بود، هر چه خودرو شما لوکس‌تر و گران‌تر باشد، اجاره آن نیز بالاتر می‌رود. شما برای اجاره خودرو، باید چند درصد از اجاره را به صورت ودیعه پرداخت کرده و بعد از بازگرداندن خودرو، هزینه را به صورت کامل به صاحب خودرو بدهید.

در ابتدا خودرو را به درستی بررسی کرده تا تمامی شرایط آن را بسنجید و در صورتی که در آن نقصی پیدا کردید، به صاحب خودرو اعلام کنید. صاحب خودرو ابتدا ماشین را کاملاً تمیز و با باکی پر از بنزین به شما تحویل می‌دهد، اما هزینه سوخت مصرفی در طول سفر و جریمه خودرو به عهده خودتان است. همچنین برای خودرو سه نوع بیمه پایه، طلایی و الماس در نظر گرفته می‌شود که قیمت آن‌ها هم با همدیگر متفاوت است.

اجاره خودرو با راننده

شرایط اجاره خودرو با راننده کاملاً متفاوت بوده و شرایط برای شما بسیار راحت‌تر می‌شود؛ چرا که در این صورت نه محدودیت سنی دارید و نه به مدارکی همچون گواهینامه، کپی‌شناسانامه و کارت ملی، داشتن کار ثابت و… نیاز پیدا می‌کنید. در این روش شما می توانید با خیال راحت از سفر خود لذت ببرید. در این حالت نیز بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه به شما تعلق می‌گیرد و هیچ نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

البته بهتر است بدانید اجاره خودرو با راننده، هزینه بسیاری دارد و شما باید هزینه اجاره خودرو، هزینه اجاره راننده، هزینه سوخت مصرفی و… را در نهایت پرداخت کنید.

مدارک مورد نیاز برای مسافرین خارجی

 • کپی از گواهینامه بین‌المللی
 • کپی پاسپورت
 • ارائه بلیط
 • پرداخت ودیعه نقدی با توجه به خودرو اجاره‌ای
 • برای خودرو‌های گران قیمت ارائه کپی گواهینامه کفایت می‌کند، اما در صورتیکه خودرو‌های بسیار گران قیمت را اجاره کنید، باید اصل پاسپورت را تحویل دهید.

مدت زمان اجاره خودرو

محدودیت‌های خاصی در خصوص مدت زمان اجاره خودرو و استفاده روزانه از آن وجود دارد. حداکثر زمان اجاره خودرو در کرج به صورت ساعتی، ۱۵ ساعت و حداقل زمان اجاره به صورت روزانه، ۳ روز است. شما می‌توانید در طول روز تا ۲۵۰ کیلومتر از ماشین استفاده کنید؛ همچنین اگر ماشین را برای داخل شهر اجاره کرده باشید و به خارج از شهر بروید، هزینه اجاره خودرو به ازای هر ساعت ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان اضافه می‌شود.

جمع‌بندی

امروزه بسیاری از ایرانیان و خارج نشین‌ها در داخل ایران، برای اجاره خودرو اقدام می‌کنند. شما می‌توانید در شرایط متفاوت خودرو‌های مختلفی را اجاره کنید. سایت آلفا این امکان را به شما می‌دهد که انواع مختلفی از خودرو‌های ایران و خارجی اعم از انواع خودرو های هیبریدی، خودرو‌های کانورتیبل، خودرو شاسی، خودرو کوپه و… را رزرو کنید. از همین رو می‌توانید بعد از انتخاب خودروی مورد نظر خود از این سایت، برای رزرو و اجاره آن اقدام نمایید.

سوالات متداول

شرایط اجاره خودرو در کرج به صورت بدون راننده چگونه است؟

شما باید بالای ۲۰ سال سن و مدارکی همچون گواهینامه، شناسنامه، سفته و… را داشته باشید.

امکان اجاره چه خودرو‌هایی وجود دارد؟

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از خودرو‌های خارجی یا ایرانی را اجاره کنید.

خروج از نسخه موبایل