اجاره خودرو عروس پورشه

خودرو پورشه از جمله خودرو هایی خاص و لوکسی به شمار می رود که رانندگی با آن حس و حال عجیب و لذت بخشی دارد. این خودرو علاوه بر داشتن ویژگی و امکانات پیشرفته از قیمت فوق العاده بالایی برخوردار است. البته این قیمت نجومی موجب شده هر فردی نتواند از پس خرید آن بر بیایید. در این صورت بهترین گزینه برای این افراد اجاره خودرو پورشه از مراکز معتبر است. در ادامه این مطلب”اجاره خودرو عروس پورشه” به بررسی شرایط، مزایا و هزینه اجاره خودرو عروس پورشه می پردازیم.

تماس با ما:

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

تماس فوری برای رزرو خودرو

کلیک کنید

چرا شرکت اجاره خودرو آلفا تیم را برای اجاره خودرو عروس پورشه انتخاب کنیم

 • رزرو آنلاین سه مرحله ای آسان: جستجو، انتخاب، رزرو
 • شرکت اجاره خودرو برنده جایزه
 • خدمات تحویل سریع در دسترس است
 • ماشین اجاره ای جدید و راحت
 • اجاره خودرو روزانه، هفتگی، ماهانه، کوتاه مدت و بلند مدت
 • دریافت مشاوره رایگان
 • تماس فوری

هزینه اجاره خودرو عروس پورشه

خودرو پورشه در مدل های مختلف تولید و روانه نمایشگاه می شود. هریک از این خودرو ها دارای آپشن های بخش خصوصی هستند که بر اساس این آپشن ها قیمت اجاره نیز متفاوت است. افراد با توجه به سلیقه خود و مدت زمان سفر می توانند به انتخاب مدل های آن از طریق موسسه اجاره خودرو آلفا اقدام کنند. در مدت زمان اجاره خودرو پورشه رعایت برخی قوانین الزامی است. در ادامه به معرفی این قوانین اشاره می‌ کنیم.

 1. هرگونه خلاف یا جریمه در زمان اجاره به عهده مشتری است.
 2. هر یک روز برابر با ۲۴ ساعت محاسبه می شود.
 3. مقدار بنزین مصرف شده باید توسط فرد اجاره کننده تسویه شود.
 4. هزینه های تصادف یا خسارت وارده به عهده مشتری است.
 5. برخی هزینه‌ ها از قبیل پنچری، خرابی های جزئی، تعویض روغن و… به عهده مراکزی است که خودرو های پورشه را اجاره می دهند.
 6. خودرو پورشه تنها در محدوده اصلی قابل تردد هستند و در صورت تخلف، شرکت اجاره دهنده می تواند قرار داد اجاره خودرو را لغو کند.
اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

قیمت اجاره خودرو پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو پورشه پانامرا برای عروسی

قیمت اجاره خودرو پورشه پانامرا

 اجاره روزانه: ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه ماکان برای عروسی

اجاره خودرو پورشه ماکان

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۰۹
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو پورشه ماکان برای عروسی

اجاره خودرو پورشه کاین

اجاره روزانه: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 رنگ: سفید ، مشکی

برای مشاهده تمام خودروهای اجاره ای مناسب عروسی کلیک کنید

نکات مهم هنگام انتخاب خودرو عروس پورشه برای اجاره

اجاره خودرو عروس پورشه

عوامل زیادی زیبایی، شادی و مجلل عروسی را تعیین می کنند. یکی از آنها اجاره خودرو عروس است. ماشینی را که مناسب شماست در روز خاص خود ببرید تا خاطره انگیزتر شود. برای متمایز کردن مراسم عروسی خود در میان جمعیت، ممکن است یک ماشین عروسی کرایه بگیرید. آیا مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، چه خودروهایی را خریداری کنید، و از کدام خودروها اجتناب کنید؟ این به شما در شناسایی مشکل کمک می کند. علاوه بر ارائه بهترین کرایه ماشین عروسی، ما لیستی از مواردی را که هنگام انتخاب ماشین عروسی باید در نظر بگیرید در وب سایت شرکت اجار خودرو آلفا تیم جمع آوری کرده ایم. به این جزئیات توجه داشته باشید تا مطمئن شوید که ماشین مناسب برای عروسی خود را اجاره می کنید.

 • برای اطمینان از اینکه ماشین انتخابی خود را دریافت می کنید، در اسرع وقت رزرو کنید . در زمان عروسی، تعداد زیادی از مردم مایل به اجاره ماشین هستند. اگر برای رویدادهای مهمی مانند عروسی از قبل برنامه ریزی نمی کنید، ممکن است مجبور شوید به کمتر از آنچه می خواهید بسنده کنید. به محض تعیین تاریخ، ماشین عروسی خود را رزرو کنید.
 • ترتیبی دهید که راننده شما را به عروسی برساند و برود . اگر هنوز مطمئن نیستید، از یک سرویس راننده حرفه ای استفاده کنید. آنها در روز عروسی شما از همه چیز مراقبت خواهند کرد.
 • شما باید بفهمید که برای سفر به چند ماشین نیاز دارید. هنگام اجاره ماشین برای عروسی، همه را در نظر داشته باشید. جابه‌جایی از یک مکان به مکان دیگر نیاز به استفاده از اتومبیل‌های بیشتری دارد که برخی از آن‌ها می‌توانند مقادیر زیادی لجستیک را حمل کنند. افراد حاضر در بازار عروسی می توانند در مورد تمام نیازهای حمل و نقل عروسی به شما کمک کنند.
 • روبان ها و سایر اقلام مربوط به مراسم به طور مرتب برای تزئین ماشین عروس استفاده می شود. قبل از اینکه ماشینی را اجاره کنید، به شرکت اجاره کننده اطلاع دهید که چگونه می خواهید آن را تزئین کنید. بسیاری از مردم بر این باورند که هزینه شخصی سازی یک خودرو از قبل در هزینه اجاره لحاظ شده است. اصلا اینطور نیست با این حال، چند استثنا در این قاعده وجود دارد. معمولاً این وظیفه یک برنامه ریز عروسی یا شخص دیگری است که مطمئن شود عروسی بدون مشکل برگزار می شود.
 • به قیمت کرایه ماشین عروس نگاهی بیندازید: باید از قبل برنامه ریزی کنید تا بهترین معاملات را برای اجاره ماشین عروسی به دست آورید. هنگام رزرو لحظه آخری، تقریباً همیشه بیشتر از آنچه پیش‌بینی می‌کردید، پرداخت می‌کنید. اگر بدانید برنامه ریزی مهمانی از ابتدا تا انتها چقدر طول می کشد، محاسبه هزینه آسان خواهد بود. قیمت ها بسته به محل زندگی شما، اندازه اتوبوس یا ماشین شما و مشخصات ماشین متفاوت است. هنگام برنامه ریزی برای اجاره ، مطمئن شوید که هزینه های اضافی، مانند کمک هزینه روزانه راننده، به وضوح مشخص شده باشد تا گیج نشوید.
 • قبل از اجاره خودرو، معاینات زیر را تکمیل کنید تا مطمئن شوید که عملکرد خوبی دارد: قبل از امضای قرارداد، مطمئن شوید که خودرو در وضعیت خوبی کار می کند. همه چیز به جزئیات مربوط می شود! هنگام کنار هم قرار دادن آن از ابتدا تا انتها، از موتور گرفته تا گیربکس، و همه چیز را باید به پنجره ها، درها، طاقچه ها و دکوراسیون داخلی و خارجی آن توجه کنید.
 • با انجام یک جستجوی آنلاین، ممکن است بدانید که دیگران در مورد یک شرکت چه می گویند. قبل از رزرو خدمات عروسی می توانید از وب سایت بازار عروسی استفاده کنید تا از نظرات دیگران در مورد خدمات عروسی مطلع شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاری که آنها انجام می دهند، توصیفات مشتریان را در بازار عروسی بخوانید.
 • بسیار مهم است که گواهینامه رانندگی و بیمه خود را به طور کامل بررسی کنید. اگر برای عروسی ماشین کرایه می کنید، مطمئن باشید که بیمه شده است. قاضی ممکن است مجازات های سنگینی را در صورت تصادف خودرو اعمال کند. اطمینان حاصل کنید که شرکت اجاره با یک تجارت دارای مجوز و بیمه قرارداد دارد تا گرفتار مشکلات پولی نشوید.
×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟