اجاره ماشین عروس در ارومیه

بعضی روزها برای انسان تا آخر عمرش به یاد ماندنی ترین روز ها میشود، مثل آشنایی، عقد، عروسی، تولد کودک و…. اگر هنوز به مرحله عقد و عروسی نرسیدید میتوانیم بگوییم این مقاله برای شما خیلی مفید خواهد بود، آرزوی هر عروس و دامادی این است که شب عروسی شان به بهترین شکل گذرانده شود تا شبی به یاد ماندنی برای شروع زندگی جدید شان داشته باشند. ماشین عروس یکی از مواردی است که میتواند شب عروسی و به منظوری، عروس کشان آخر شب را به یاد ماندنی تر کند، اما اگر خودرویی که میخواهید را ندارید، نگران نشوید، ما در شرکت آلفا میتوانیم خودرو دلخواه تان را با بهترین قیمت برای شب عروسی تان به شما اجاره دهیم!

شما میتوانید شاهد لحظاتی خوب و شاد در ماشین های زیبای اجاره ای شرکت آلفا و در کنار همسر و دوستان و خانواده خود داشته باشید، ما در این مقاله میخواهیم به موارد مهم در اجاره خودرو عروس و تخصصی تر به اجازه خودرو عروس در ارومیه برای دوستان ساکن ارومیه و اطراف بپردازیم، با ما همراه باشید.

تماس با ما:

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

تماس فوری برای رزرو خودرو

کلیک کنید

ماشین عروس اجاره ای

زوج های عزیز میتوانند به دو صورت زیر ماشین عروس را اجاره کنند و لحظات شادی را داشته باشند؛

 • ماشین عروس بدون راننده
 • ماشین عروس با راننده

شما میتوانید با توجه به شرایطی که دارید هر کدام از موارد بالا را انتخاب کنید و از خدمات عالی شرکت اجاره خودرو آلفا بهره مند شوید، ما سعی میکنیم با خدمات عالی و ماشینی فول امکانات و سالم شب خوبی را برای تازه عروس، داماد ها به ارمغان بیاوریم.

قابل ذکر است که برای شما دوستان ساکن ارومیه و اطراف آن شرکت اجاره خودرو آلفا، میتواند خودرو دلخواه تان را با امکانات عالی، کاملا سالم و به بهترین نحو اجاره دهد، جهت ارتباط گیری با شرکت اجاره خودرو آلفا در ارومیه فقط کافیست با شماره تماس های زیر ارتباط بگیرید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان پاسخگو شما باشند؛

( تماس با ما: ۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰ )

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره خودرو لکسوس NX

اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره خودرو مرسدس بنز کلاس E

اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۴
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره خودرو بی ام و i8

اجاره روزانه: ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه پانامرا برای عروسی

اجاره خودرو بی ام و z4

 اجاره روزانه: ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۴
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو پورشه پانامرا برای عروسی

اجاره خودرو بی ام و x6

اجاره روزانه: ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه پانامرا برای عروسی

اجاره خودرو مرسدس بنز کلاس E

 اجاره روزانه: ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه ماکان برای عروسی

اجاره خودرو پورشه ماکان

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۰۹
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره خودرو پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره لکسوس RX

اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

برای مشاهده تمام خودروهای اجاره ای مناسب عروسی کلیک کنید

ماشین عروس بدون راننده

در برخی از اوقات زوج ‌های جوان ترجیح می دهند که خودرو را بدون راننده اجاره کنند و از رانندگی با خودرو لذت ببرند، در این موارد کمی مسئولیت های فرد اجاره کننده سنگین تر از روش اجاره خودرو با راننده، است هر گونه خسارتی که به خودرو وارد شود و باعث وارد شدن ضرر و زیان به شرکت شود فرد اجاره کننده باید تمام و کمال خسارت وارده را بپذیرید و در صورت درخواست شرکت هزینه خسارت را بپردازد.

شرایط و مدارک های مورد نیاز برای‌  اجاره ماشین عروس بدون راننده در ارومیه

در روش اجاره ماشین عروس بدون راننده در ارومیه شما مستلزم ارائه مدارکی هستید و باید از قانون های استانداری که در ادامه ذکر می شود پیروی کنید تا شبی به یاد ماندنی و خوب هم برای شما و هم برای مالک خودرو باشد.

 1. مدت زمان اجاره ماشین عروس ۱۵ ساعت است یعنی از ۹ صبح تا ۱۲ شب اگر شما داماد عزیز میخواهید که مدت زمان بیشتری خودرو را تحت مالکیت خود داشته باشید باید این موضوع را با شرکت اجاره خودرو آلفا ارومیه، در میان بگذارید تا مشکلی از نظر قرارداد رخ ندهد.
 2. مطمئنا هر زوجی در شب عروسی شان میخواهند خودرو شان گل آرایی شود و شما اگر قصد اجاره خودرو را دارید می توانید به شرکت اجاره خودرو جهت گل آرایی اطلاع دهید تا آنها با بهترین گل فروشی ارومیه جهت گل آرایی هر چه زیبا تر هماهنگ کنند، البته حتما توجه داشته باشید که میتوانید خودتان نوع گل آرایی را انتخاب کنید، نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که اگر خودتان جهت گل آرایی خودرو را به گل فروشی ببرید، در صورت وارد شدن هرگونه خسارتی به خودرو از طرف گل فروشی فرد اجاره کننده مسئول خسارت است اما اگر خود شرکت نسبت به گل آرایی اقدام کند، فرد اجاره کننده مسئولیتی نخواهد داشت.
 3. برای رزرو آسان، بهتر است که یک هفته قبل از مراسم به شرکت اجاره خودرو ارومیه مراجعه کنید تا خودروی مورد نظرتان را به راحتی بتوانید برای روز موعود اجاره کنید.

شما داماد عزیز در هر شهری که زندگی می کنید و می خواهید ماشین عروس اجاره کنید فقط کافی است که با شماره تماس های زیر ارتباط بگیرید تا ما در شرکت اجاره خودرو آلفا و در شهر شما، به شما خودرو اجاره دهیم، خودرو ای فول آپشن، امکانات بالا و با هزینه ای مخصوص شما زوج جوان؛

(تماس با ما: ۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰ )

مدارک مورد نظر جهت اجاره ماشین عروس بدون راننده به شرح زیر است؛

 • فرد باید حداقل ۲۰ سال سن داشته باشد.
 • گواهینامه داشته باشد و حداقل شش ماه از صدور آن گذشته باشد.
 • باید کارت ملی خود را به شرکت ارائه کند.
 • باید گواهی معتبر اشتغال به کار داشته باشد و یا آدرس دقیق محل سکونت خود را بدهد.
 • فرد اجاره کننده باید سفته یا چکی به نام خود و به مبلغ کل ماشین جهت ضمانت به شرکت اجاره دهنده بدهد.
 • باید ودیعه ای به ارزش یک، پنجم خودرو به شرکت پرداخت شود

به این نکته توجه داشته باشید که ودیعه ای که به شرکت پرداخت شده، بعد از عودت دادن خودرو به فرد بازگردانده میشود البته برخی از شرکت ها مقداری از ودیعه را پیش خود به امانت نگه میدارند تا برگه خلافی خودرو را بگیرند و در صورت خلافی نداشتن خودرو قسمت امانت گرفته ودیعه به فرد بازگردانده می شود.

ماشین عروس با راننده

اما بعضی از زوج ها به دلایل مختلفی اعم از نداشتن گواهینامه، نگرانی در رابطه با مسئولیت خودرو و یا خستگی زیاد به دلیل فعالیتی که از صبح داشته اند تصمیم به اجاره کردن خودرو با راننده می گیرند، رانندگان شرکت اجاره خودرو آلفا ماه ها آموزش دیده اند تا بهترین برخورد را با شما اجاره کننده عزیز داشته باشند.

در این قسمت کار شما بسیار راحت و بدون دردسر است شما نیاز به ارائه مدارک مختلفی برای اجاره خودرو ندارید به این دلیل که راننده شرکت همراه شما است و در صورت وارد شدن هرگونه خسارتی به خودرو راننده مسئول آن است نه فرد اجاره کننده، در زمان بستن قرارداد برای اجاره خودرو شما  می‌ توانید راننده و نوع پوشش مورد نظرتان را برای راننده انتخاب کنید تا تمام جوانب بنا بر خواسته شما چیده شود و بی نقص باشد.

مدارک و شرایط مورد نیاز جهت اجاره ماشین عروس با راننده در ارومیه

مدت زمان اجاره ماشین عروس با راننده هم ۱۵ ساعت است یعنی از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب، پس اگر شما، داماد عزیز قصد این را دارید که ماشین و راننده را برای مدت زمان بیشتری داشته باشید کافی است در زمان قرارداد این موضوع را با شرکت اجاره خودرو در میان بگذارید.

مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو با راننده به شرح زیر است؛

 • تحویل کارت شناسایی به شرکت اجاره دهنده خودرو
 • بستن قرارداد و پرداخت وجه اجاره
 • دادن ودیعه ذکر شده جهت ضمانت

نکته

البته حتما به این نکته توجه داشته باشید که این مدارک و شرایطی که ما در این مقاله ذکر کرده ایم شرایط و مدارک استاندارد اجاره خود را است، ولو امکان دارد شرکت های مختلف ارومیه شرایط و مدارک دیگری هم کنار این موارد از شما بخواهند و شما مستلزم ارائه مدارک مورد نیاز و رعایت کردن تمام رکن های قرارداد شرکت مربوطه هستید.

هزینه اجاره ماشین عروس در ارومیه

ما نمی توانیم یک قیمت کلی برای اجاره خودرو به شما بدهیم به این دلیل که هر خودرو بنابر مدل و آپشن هایی که دارد قیمتی متفاوت برای اجاره خواهد داشت از همین رو برای اطلاع پیدا کردن از قیمت خودرو می توانید با شماره های زیر جهت ارتباط گیری با پاسخ دهندگان شرکت اجاره خودرو آلفا ارومیه تماس حاصل کنید، مشاوران ما سعی می کنند در سریعترین زمان به تمام ابهامات شما پاسخ دهند؛

سخن آخر

ما سعی کردیم در کنار این که اطلاعات کاملی از نحوه اجاره ماشین عروس به شما دادیم تخصصی تر به نحوه اجاره ماشین عروس در ارومیه هم برای ساکنان عزیز ارومیه و اطراف آن بپردازیم، امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟