چگونه خودرو اجاره کنیم؟

فرآیند اجاره خودرو گاهی گران، زمان بر و پر از هزینه های پنهان و الزامات شگفت انگیز است. خرید با بهترین قیمت و اطمینان از درک قوانین و مقررات قبل و بعد از استفاده از ماشین کمک خواهد کرد. با رزرو کردن، اطمینان از داشتن تمام مدارک مورد نیاز و بازگرداندن آن در همان شرایطی که آن را کرایه کرده اید، یک ماشین اجاره کنید. شرکت اجاره خودرو آلفا تیم انتخابی آسان برای اجاره خودرو های لوکس و لاکچری با قیمتی مناسبت. در ادامه این مطلب “چگونه خودرو اجاره کنیم؟” مراحل گام به گام و نکات حائز اهمیت در اجاره خودرو اشاره خواهیم کرد.همراه ما باشید.

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در ارومیه

1- قبل از اجاره قیمت ها را به صورت آنلاین مقایسه کنید.

برای اجاره خودرو حتما قیمت ها را باهم مقایسه کنید؛ می توانید با جستوجو و تحقیق راجب هر یک از سایت های اجاره خودرو بهترین انتخاب خودرو نمایید.فریب قیمت های کاذب و پایین را نخورید! بسیاری از مراکز اجاره خودرو مالک خودروهای اجاره ایی نمی باشند و بدین ترتیب در صورت بروز هرگونه اتفاق دچار مشکلات و حتی از دست دادن ودیعه و ضمانت های خود می شوید. قبل از اقدام به اجاره خودرو حتما مطالبه سند سبز خودرو را از مرکز اجاره خودرو بکنید و از مالکیت خودروی استیجاری اطمینان حاصل کنید.

اجاره خودرو پورشه

2- ویژگی هایی را که در رزرو خود به آن نیاز دارید اضافه کنید.

در صورت نیاز به سیستم جی‌پی‌اس یا صندلی ماشین هنگام اجاره ماشین توجه کنید. این موارد اضافه شده را می توان در زمانی که شما در حال انجام فرآیند اجاره هستید در نظر گرفت. مدل‌های مختلف خودرو گزینه‌های متفاوتی خواهند داشت، بنابراین هنگام انتخاب سایز و مدل خودرو، این را در نظر داشته باشید

۳- رزرو خود را انجام دهید.

برای خودروی خود پیش پرداخت کنید یا هنگام تحویل گرفتن آن را پرداخت کنید. اکثر شرکت‌های اجاره‌ای خودرو، رزرو شما را بدون هیچ گونه پرداختی انجام می‌دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به شماره کارت اعتباری نیاز داشته باشند. می توانید رزرو خود را به صورت تلفنی و یا از طریق سامانه آنلاین شرکت اجاره خودرو انجام دهید.

اجاره خودرو BMW

4- اجاره خود را بردارید

به مکانی که ماشین کرایه خود را رزرو کرده اید بروید. اگر بعد از پرواز به فرودگاه ماشین کرایه می‌کنید، علائم ماشین‌های اجاره‌ای را دنبال کنید. اغلب اوقات، خط مشی آژانس شامل هزینه اضافی برای تحویل گرفتن در فرودگاه می شود، بنابراین به جای آن با یک شاتل به هتل یا مرکز شهر خود بروید و مکان دیگری را انتخاب کنید.

چگونه خودرو اجاره کنیم؟

۵- قرارداد اجاره خود را مرور کنید

قبل از رانندگی مطمئن شوید که همه اطلاعات صحیح است. مجدداً بررسی کنید که قیمتی که هنگام رزرو برای شما نقل شده است در قرارداد منعکس شده باشد. هرگونه سوالی را با نماینده خدمات مشتری در میان بگذارید.

۶- قبل از حرکت ماشین را به دقت بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که هر گونه خراش، فرورفتگی یا مشکل مستند است. به این ترتیب، هنگام بازگرداندن خودرو، مسئولیتی در قبال این موارد نخواهید داشت. اینجا دقیق باش شما می خواهید به دنبال مشکلات بزرگ و کوچک باشید. مطمئن شوید که پنجره ها به درستی کار می کنند. مطمئن شوید که قطعات شل، چراغ های ناکارآمد، نشتی یا هر چیزی که می تواند آسیب تلقی شود وجود نداشته باشد. در صورت وجود، ضبط کنید و از آن عکس یا فیلم بگیرید.

اجاره خودرو مرسدس بنز

7- ماشین کرایه ای خود را برگردانید.

ماشین را در تاریخ و ساعت تعیین شده به آژانس اجاره برگردانید. دیر نکن؛ اگر ماشین را حتی ۳۰ دقیقه دیرتر از زمانی که گفته بودید برگردانید، برخی از آژانس ها یک روز کامل دیگر از شما هزینه دریافت می کنند. از قبل با آژانس تماس بگیرید تا از سیاست دقیق آنها در مورد بازگشت دیرهنگام مطلع شوید.

سوالات متداول

چگونه خودرو اجاره کنیم؟

اگر سه روز ماشین کرایه کنم چقدر می پردازم؟

این بستگی به شرکت، موقعیت مکانی آن و میزان رانندگی خودرو دارد، زیرا روی هر کدام یک دستگاه ردیاب و کیلومتر شمار وجود دارد.

آیا شخص دیگری می تواند ماشین را به غیر از شخصی که آن را اجاره کرده رانندگی کند؟

به طور معمول، هر کسی که قصد رانندگی با ماشین را دارد باید در شرکت اجاره ثبت نام کند. آنها احتمالاً باید – حداقل – یک گواهینامه رانندگی از هر شخصی که قصد رانندگی ماشین را دارد، ببینند. اگر کمتر از ۲۵ سال دارید، ممکن است اجازه رانندگی ماشین را نداشته باشید، حتی اگر شخص دیگری آن را اجاره کرده باشد.

هزینه کرایه ماشین برای یک سفر طولانی به طور متوسط ​​چقدر است؟

این بستگی به مدت زمان اجاره شما دارد، به کجا می روید و آیا آنها برای بیش از حد مسافت پیموده شده هزینه ای دریافت می کنند.
.

برای اجاره ماشین باید چند سال داشته باشید؟

همانطور که می توانید تصور کنید، حداقل سن برای اجاره ماشین وجود دارد: ۲۵ سال . اگر زیر ۲۵ سال دارید می‌توانید ماشین کرایه کنید، اما این معمولاً به این معنی است که باید هزینه اضافی را که معمولاً «هزینه اجاره‌دهنده جوان» نامیده می‌شود بپردازید.

 

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟