آموزش اجاره خودرو در شرکت آلفا تیم

تهران بزرگ، گردآورنده‌ی افراد و اشخاص از زن و مرد گرفته تا تمام سلایق است. زیرا علاوه بر اینکه پایتخت کشور است و شهری کاملا گردشگری، صنعتی و حتی مذهبی نیز می‌باشد. برای همین یک چنین شهری نیازمند داشتن فرصت‌های زیادی نیز است. چون افراد زیادی به این شهر سفر می‌کنند نیازمند خودرو مناسبی برای رانندگی و استراحت خود در طول سفر خود هستند. اجاره خودرو شرایط خاص خود را داشته و برای افرادی که برای اولین بار قصد اجاره ماشین را دارند و خصوصا برای جوانانی که تازه ازدواج کرده و به نیت ماه عسل عازم سفر می‌شوند پستی و بلندی‌های خاص خود را دارد که جهت آشنایی بیشتر این دست از عزیزان در مطلب زیر عنوان می‌نماییم.

شرکت اجاره خودرو آلفا تیم با قرار دادن این مقاله آموزش اجاره خودرو را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید.

دوری از افراد به اصطلاح دلال

فریب قیمت های کاذب و پایین را نخورید!

بسیاری از مراکز اجاره ماشین مالک خودروهای اجاره ایی نمی باشند و بدین ترتیب در صورت بروز هرگونه اتفاق دچار مشکلات و حتی از دست دادن ودیعه و ضمانت های خود می شوید.

قبل از اقدام به اجاره ماشین حتما مطالبه سند سبز خودرو را از مرکز اجاره ماشین بکنید و از مالکیت خودروی استیجاری اطمینان حاصل کنید.

بسیاری از سایت ها اجاره خودرو زیر مجموعه دلال ها قرار دارند. واسطه گری و دلالی برای اجاره خودرو کاری است که این سایت ها برای مسافران انجام می‌دهند، ولی متاسفانه در دسترس بودن این سایت ها مخاطبان و مراجعه کنندگان را به سمت آن‌ها می‌کشاند.
مثال:

به عنوان مثال فردی طی یک گفتگو با این سایت ها خودرویی را با قیمت روزانه ۱۵۰هزار تومان طی می‌کند و قرارداد بسته می شود. (این موضوع که در بین این افراد هستند افراد سودجو و نابکار که از فرصت استفاده کرده و به هر نحو و شگردی صدمه به مراجعه کننده نظیر کلاهبرداری و… را که قبلا پیش آمدِ و طی گفتگویی که انجام دادیم متوجه این قضیه از طرف مسافرین شدیم. پس از لحاظ امنیت طرف شدن با کسانی که مجوز معامله و جای ثابت برای کار خود ندارند کاری عقلانی نخواهد بود) و پیشنهاد تاکید ما دوری از این سایت های غیر معتبر می‌باشد.

شرایط لغو خودرو رزرو شده

اگر در شرایطی هستید که مجبور به لغو واحد خودرو خود شدید، در این مقاله که به آموزش اجاره خودرو پرداختِ شد می‌توانید به راحتی درخواست خود را با کارشناسان شرکت اجاره خودرو آلفا تیم در میان بگذارید. ما شرایط بسیار خوبی را برای لغو خودرو رزرو شدِ فراهم کرده‌ایم که به شرح زیر به صورت ۳ قانون آوردِ شدِ است:

لغو رزرو خودرو نوع اول ( آسان ): در صورتی که ۲۴ ساعت قبل از ساعت اجاره خودرو اقدام به لغو رزرو کنید، کل مبلغ پرداختی به شخص مورد نظر برگرداندِ می‌شود.

 رزرو خودرو نوع دوم ( متوسط ): در صورتی که دیرتر از بازه ی زمانی ۵ روزه اقدام به لغو خودرو رزرو شدِ نمایید، مبلغ برگشتی به شما با کسر هزینه ی روز اول اجاره خودرو ۵۰ درصد از هزینه‌ی روزهای دیگر خواهد بود.

لغو رزرو خودرو نوع سوم ( سخت ): در مواردی که ۷ روز قبل از ساعت اجاره خودرو به مقصد مورد نظر، اقدام به لغو رزرو کند، ۵۰ درصد مبلغ پرداختی به شخص مورد نظر عودت دادِ می‌شود.

مراحل اجاره خودرو در شرکت آلفا تیم

آموزش اجاره خودرو در شرکت آلفا تیم

شرایط و ضوابط در شرکت اجاره خودرو آلفا تیم بسیار آسان و بی دردسر می باشد و این مراحل عبارتند از:

 1. جستوجو خودرو
 2. انتخاب خودرو مورد نظر
 3. تماس با کارشناسان شرکت جهت دریافت مشاروه رایگان
 4. رزرو خودرو
 5. تحویل در ساعت مقرر

قوانین و مقررات شرکت اجاره خودرو آلفا تیم

 • به همراه داشتن کارت ملی برای اجاره خودرو الزامی است.
 • از به همراه داشتن هرگونه حیوان خودداری نمایید.
 • از ایجاد هرگونه سروصدا در طول سفر که منجر به آزار و اذیت دیگران می‌شود، خودداری نمایید.
 • اجاره خودرو برای افراد متأهل و مجرد می‌باشد.
 • شرایط اجاره به مجردها نیز در مقالات دیگر بیان شدِ است.

مدارک لازم برای افراد مقیم ایران

 1. اصل و کپی از گواهینامه رانندگی
 2. اصل و کپی از کارت ملی شخص
 3. مدرکی که نشان دهنده محل و شغل شما باشد همانند جواز کسب، فیش حقوقی و…
 4. برای اجاره ماشین های ایرانی باید سفته به مبلغ خودرو و در خودرو های لاکچری چک به مبلغ خودرو گرو گذاشت.
 5. دادن ودیعه نقدی جهت ضمانت خودرو در هر مدل متفاوت بودِ و این مبلغ بعد از تحویل خودرو به شما تحویل دادِ می شود.

مدارک لازم برای افراد مقیم خارج کشور

 1. کپی از گواهینامه رانندگی کشور و بین المللی
 2. کپی از پاسپورت
 3. درخواست خودرو و تحویل آن در فرودگاه ارائه بلیط الزامی است.
 4. دادن ودیعه نقدی جهت ضمانت خودرو در هر مدل متفاوت بوده و این مبلغ بعد از تحویل خودرو به شما تحویل دادِ می شود.
 5. افراد ساکن خارج اگر قصد اجاره خودرو لاکچری دارند، باید اصل پاسپورت را تحویل مجموعه دهند و برای اجاره ماشین های اقتصادی و نیمه اقتصادی تنها کپی پاسپورت کفایت می کند.

سخن آخر

اجاره خودرو برای کسانی که از قیمت‌های خودرو آگاه هستند و نمی‌توانند در خودرو خریداری کنند. جایگاه ویژه‌ای دارد مخصوصا اگر مدت اجاره کوتاه باشد حس خانه خودرو خودمان را می‌دهد و تجربه ای دلنشین می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با همکاران و کارشناسان آلفا تیم که به صورت ۲۴ ساعته در دسترس می‌باشند، ارتباط برقرار نمایید.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟