اجاره خودرو برای شرکت

طرح‌های اجاره خودرو شرکت آلفا تیم که شرکت‌های بزرگ در آرزوی آن هستند و متناسب با نیاز آنها در بازار است تا با کاهش هزینه‌ها و مخارج، کسب‌وکار خود را توسعه دهند. هزینه ها (نگهداری، حوادث، بیمه، اتومبیل) اجاره جایگزین، زمان تلف شده و پیگیری). و از آنجایی که شرکت اجاره خودرو آلفا تیم یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه اجاره خودرو با قراردادهای بلندمدت می باشد، لذا شرکت آلفا تیم اجاره بلند مدت انواع خودروها را بصورت ماهانه رقابتی ارائه نمود. قیمت های متناسب با نیاز شرکت ها با توجه به نوع خودروهای مورد نیاز.

توجه: به دلیل نوسانات اخیر ارزی برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید

برای مشاهده خودرو های اجاره ای شرکت آلفا تیم روی دکمه ذیل کلیک کنید.

اجاره خودرو

اجاره خودرو شرکتی فرآیند اجاره خودرو برای استفاده موقت توسط یک شرکت است. این نوع خدمات به شرکت ها این امکان را می دهد که خودروهایی را که در اختیار ندارند در زمان نیاز اجاره کنند، بنابراین نیازی به خرید وسایل نقلیه نیست. اجاره خودرو شرکتی فرصت پاسخگویی سریع به تغییرات فوری در نیازهای خودرو را فراهم می کند و همچنین هزینه هایی مانند نگهداری خودرو و بیمه را پوشش می دهد. به این ترتیب شرکت ها از هزینه های مالکیت وسیله نقلیه اجتناب می کنند و فقط برای زمان استفاده از آن ها پرداخت می کنند.

انواع خودروهای متناسب با نیاز شما

شرکت اجاره خودرو آلفا تیم توانایی خرید انواع خودرو اعم از (سدان، شاسی بلند، خودروهای تجاری) که خودروها در مدت ۲۱ روز تحویل می شوند.

مدت اجاره:

شرکت آلفا تیم چندین گزینه برای مدت اجاره ارائه می دهد که از (۱۲، ۲۴، ۳۶ تا ۴۸ ماه) متناسب با نیاز مشتریان شروع می شود.

تحویل خودرو:

آلفا تیم در هر شهرهای تهران، کرج، ارومیه که مشتری بخواهد، در صورت نو بودن خودرو، خودروها را برای اولین بار و بدون هزینه اضافی تحویل می دهد.

وسیله نقلیه جایگزین:

در صورتی که زمان تعمیر و نگهداری خودروی اصلی مشتری بیش از یک روز کامل طول بکشد و خودروی جایگزین از همان دسته خودروی اصلی باشد، به مشتریان خودروی جایگزین تحویل دادِ می شود.

بیمه کامل:

بیمه جامع کلیه خودروها در بهترین شرکت های بیمه مجاز به فعالیت در کشور ایران و با کمترین هزینه انجام می شود که در صورت تصادف – خدای ناکرده – بر مشتریان تکلیف نمی شود و بیمه شامل کلیه مواردی مانند آسیب کامل به خودرو یا سرقت آن.

روش پرداخت:

نحوه پرداخت از طریق صدور فاکتورهای ماهیانه است که شامل ارزش کل خودروهای اجاره شدِ است که این فاکتورها از طریق نماینده برای مشتریان ارسال می شود که ظرف ۳۰ روز از تاریخ فاکتور به مشتری پرداخت معوق می دهد.

نگهداری:

شرکت المفتاح دارای مراکز اصلی تعمیر و نگهداری در جده، ریاض و دمام می باشد که دارای صلاحیت و تخصص در این زمینه می باشد و همچنین با مراکز تعمیر و نگهداری خارجی با مشخصات بالا بر اساس گسترش آنها در تمامی شهرهای کشور پادشاهی به تناسب تمایل قرارداد می بندد. از مشتریان همچنین مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز در صورت بروز هرگونه نقص در خودروی کرایه ای تماس بگیرند.

کیلومتر:

به مشتریان یک کیلومتر باز برای تمام خودروهای کرایه ای بدون هیچ هزینه کیلومتر اضافی دادِ می شود.

انقضای قرارداد :

در صورت انقضای مدت قرارداد، مشتریان می توانند خودروها را به شرکت آلفا تیم بازگردانند و در صورت تمایل مشتری، قرارداد خود را فسخ کنند یا درخواست خرید خود را داشته باشند.

تمام سفرهای شرکتی شما در یک مکان

ما معتقدیم که ساده ترین راه برای مدیریت سفرهای شرکتی این است که همه آن را در یک مکان انجام دهیم. به همین دلیل است که پلت فرم ساده ما به شما امکان می دهد هزینه ها را در همان رابط کاربری رزرو و مدیریت کنید. موجودی پیشرو در صنعت ما بهترین قیمت و محدوده را تضمین می کند. این در ترکیب با ویژگی‌های قدرتمند ما مانند جمع‌آوری خودکار هزینه‌ها، ما را به بهترین راه‌حل اجاره خودرو شرکتی برای تجارت شما تبدیل می‌کند.

مزایای برجسته اجاره اتومبیل شرکتی:

–  صرفه جویی در هزینه: خدمات کرایه اتومبیل شرکتی از هزینه های خرید وسیله نقلیه تسکین می دهد. به این ترتیب شرکت ها فقط هزینه زمان مصرف خود را پرداخت می کنند و از هزینه های بالای خرید وسیله نقلیه جلوگیری می کنند.

انعطاف پذیری: خدمات کرایه اتومبیل شرکتی فرصت پاسخگویی سریع به تغییرات فوری در نیازهای خودرو را فراهم می کند. به عنوان مثال ممکن است نیاز شرکت به وسیله نقلیه به طور موقت افزایش یابد و در این صورت می توان وسیله نقلیه را از طریق اجاره خودرو تهیه کرد.

هزینه های نگهداری و بیمه: شامل خدمات کرایه اتومبیل شرکتی، نگهداری خودرو و هزینه های بیمه می شود. به این ترتیب شرکت ها نگران هزینه های نگهداری و بیمه خودرو نیستند و این هزینه ها را بیش از قیمت اجاره پرداخت می کنند.

استفاده از وسایل نقلیه جدید: خدمات کرایه اتومبیل شرکتی معمولاً شامل وسایل نقلیه جدید می شود. به این ترتیب شرکت ها همیشه می توانند از جدیدترین مدل های خودرو بهره مند شوند و مجبور نباشند دائما خودروهای خود را تجدید کنند.

کنترل: خدمات اجاره خودرو شرکتی، کنترل وسایل نقلیه در طول مدت اجاره در دست شرکت ها است. به این ترتیب شرکت ها می توانند استفاده از وسایل نقلیه را بر اساس نیازهای خود هدایت کنند و به نحو احسن از آنها استفاده کنند.

مواردی که باید هنگام اجاره ماشین شرکتی در نظر بگیرید

همانطور که یک معامله اجاره خودرو شرکتی برای شرکت شما مهم است، جزئیات مهمی وجود دارد که هنگام انجام این کار باید به آنها توجه کنید. یافتن شرکتی که در منطقه تهران خدمات ارائه می دهد یکی از آنهاست.

جزئیات دیگری که باید به آنها توجه کنید به شرح زیر است:

–         تعیین تعداد وسایل نقلیه از قبل ضروری است.

–         باید مشخص شود که وسایل نقلیه برای اجاره چه مدت مورد نیاز است.

–         بسیار مهم است که ابزار را به گونه ای انتخاب کنید که برای شغلی که برای آن استفاده خواهد شد، مناسب باشد.

–         لازم است بودجه اجاره ای تعیین و بر اساس آن اقدام شود.

–         باید مشخص شود که آیا محل نگهداری وسایل نقلیه انتخابی برای کار مناسب است یا خیر.

–         باید مشخص شود که در مقیاس سالانه چند وسیله نقلیه مورد نیاز است و آن تعداد خودرو را اجاره کرد.

–         لازم به ذکر است مراحل مهمی مانند بیمه و بازرسی خودروی اجاره ای به طور کامل انجام شده است.

–         در معاملات اجاره خودرو باید قبل از دریافت خودرو مشخص شود که آیا خودروها آسیبی دارند یا خیر.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟