مزایای اجاره خودرو ماهانه

اجاره خودرو به صورت ماهانه با می توانید به راحتی نیازهای خودروی خود را برطرف کنید. ممکن است به یک وسیله نقلیه هم به صورت جداگانه و هم تجاری نیاز داشته باشید. در زندگی روزمره، زمانی که ابزار ضروری را در مسیر کار، خرید یا سفرهای خانوادگی نداریم، دچار آشفتگی می شویم. در چنین مواقعی می توانید با انجام اقدامات لازم از یک شرکت معتبر اجاره خودرو، نیاز خودروی خود را تامین کنید تا مشکلی پیش نیاید. همین امر در مورد محل کار شما نیز صادق است. در واقع، گاهی اوقات این نیاز ممکن است در نقطه ای بسیار مهمتر از زندگی روزمره شما باشد. برای مثال؛ زندگی تجاری چرخه ای دارد که باید ادامه یابد. طرح هایی وجود دارد که نباید در طول روز به هم ریخته و به طور کامل اجرا شود. از آنجایی که کارهای به هم پیوسته وجود دارد، اگر یکی از آنها شکست بخورد، کارهای دیگر نیز قطع می شود. بنابراین، وسیله نقلیه برای پرسنل شاغل در این زمینه ضروری است.شرکت اجاره خودرو آلفا در طول سال با راه حل های اجاره ماشین شخصی و شرکتی همراه شماست. چه نیاز به اجاره خودرو بلند مدت یا کوتاه مدت داشته باشید، می توانید با آسودگی خاطر شرکت ما و کادر متخصص آن، تراکنش های اجاره خودرو خود را به راحتی انجام دهید.

برای مشاهده خودرو های اجاره ای ماهانه شرکت آلفا تیم روی دکمه ذیل کلیک کنید.

اجاره ماشین ماهانه در تهران

چندین گزینه مختلف برای اجاره ماشین وجود دارد. آنها گزینه های مختلفی هستند که در بسته بندی های مختلف مانند روزانه، ماهانه، سالانه ارائه می شوند و هر کدام مزایای خاص خود را دارند. فردی که می خواهد ماشین اجاره کند ابتدا باید مشخص کند که برای چه هدفی و برای چه مدتی به ماشین نیاز دارد. اینها مهمترین جزئیات قبل از اجاره ماشین هستند. پس از تعیین هدف اجاره خودرو، تعیین نوع مدل خودرو از نظر معاملات سریع و بدون وقفه نیز بسیار مهم است. با این جزئیات می توانید با اجاره خودروی مدل مناسب کار خود را به بهترین نحو انجام دهید. صرف نظر از اینکه شما یک فرد یا موسسه هستید، بسیار مهم است که وسیله نقلیه ای که اجاره می کنید برای فعالیت یا کسب و کاری که می خواهید انجام دهید، مناسب باشد.

مزایای اجاره خودرو ماهانه

همان‌طور که در قبل توضیح دادیم اجاره خودرو مزایا و کاربردهای فراوانی دارد؛ در ادامه تعداد دیگری از کاربر اجاره خودرو را توضیح می‌دهیم.

ممکن است شما برای مدتی به شهر دیگری سفر کنید، ازاین‌رو برای رفاه بیشتر و کاهش هزینه‌ها می‌توانید خودرو اجاره کنید.

همچنین ممکن است قصد سفر دسته جمعی با خانواده یا دوستانتان را داشته باشید و به دلیل کمبود وسیله نقلیه شخصی، مایل باشید یک خودرو دیگر در اختیار داشته باشید؛ یا ممکن است خودروی شخصی شما به دلیل خرابی غیرقابل‌استفاده شده باشد این‌گونه ترجیح می‌دهید تا زمان تعمیر آن، خودرو اجاره کنید.

یا ممکن است قرار کاری مهمی داشته باشید و بخواهیم از خودرو لوکس یا جادارتر استفاده نمایید.

از طرف دیگر گاهی شما قصد سفر دارید، ولی صاحب خودروی شخصی نیستید؛ یا اینکه خودروی شخصی شما مناسب سفر جاده‌ای  نیست. ازاین‌رو اجاره خودرو برای سفر می‎تواند راه‌حل مناسبی برای مسافرت‌های بین‌شهری به نظر برسد.

البته یکی از مهم‌ترین دلایلی که ممکن است هر شخصی در زندگی حداقل یکبار به سراغ اجاره اتومبیل رفته باشد آن است که برای گذراندن مراسم عقد و عروسی به سراغ اجاره خودرو رفته باشد.

این‌ها تعدادی از دلایلی هست که اگر شما با آن مواجه شدید می‌توانید خودرو اجاره کنید؛ حالا اگر تمایل دارید خودرویی که اجاره می‌کنید لوکس باشد، اجاره خودرو ماهانه بهترین گزینه است.

اجاره ماهانه خودرو با شرکت آلفا تیم

اولین چیزی که هنگام اجاره یک خودرو ماهانه فردی می خواهید این است که با یک شرکت اجاره خودرو معتبر کار کنید. جزئیاتی مانند تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه ای که به صورت روزانه یا ماهانه اجاره می کنید و کامل بودن کلیه مدارک بسیار مهم است. فرد می خواهد در وسیله نقلیه ای که متعلق به او نیست یا در ترافیک از آن استفاده می کند به تمام معنا احساس امنیت کند. شرکت ما با سالها تجربه در این بخش و اهمیتی که برای کسب و کار خود قائل است، همواره در صدد ارائه خدمات با کیفیت به شما بوده است. شرکت ما که در بسیاری از نقاط ایران دفاتر دارد، به شما این امکان را می دهد که از نقطه ای که می خواهید خودرو اجاره کرده و به محل مورد نظر خود برگردانید.

شرایط اجاره خودرو به صورت ماهانه

مانند هر شغلی، برخی از جزئیات وجود دارد که باید در اجاره خودرو انجام دهید و داشته باشید. صرف نظر از اینکه اجاره خودرو یک ماهه است یا اجاره خودرو سالیانه، در تمامی معاملات اجاره خودرو از افرادی که می خواهند خودرو اجاره کنند، جزئیات مهمی درخواست می شود. اینها؛

  •  گواهینامه رانندگی: باید حداقل یک سال سن داشته باشد. در خودروهای سگمنت بالا؛ به صورت ۲،۳،۴ و ۵ افزایش می یابد.
  •  سن راننده: حداقل ۲۱ سال الزامی است. همچنین افرادی که ۲۰ سال سن دارند و گواهینامه رانندگی یک ساله دارند نیز قابل استفاده است.
  •  راننده اضافی: اگر راننده دومی به غیر از شخصی که وسیله نقلیه را اجاره می کند وجود داشته باشد که بتواند وسیله نقلیه را رانندگی کند، باید هنگام انجام معامله مشخص شود.
  •  قیمت اجاره: برای پرداخت مبلغ مربوط به خدماتی که دریافت می کنید به طور کامل مطابق با طرح پرداخت ارائه شده توسط شرکت.

موارد ذکر شده در بالا اطلاعاتی است که در زمان اجاره خودرو از راننده درخواست و دریافت می شود. در این فرآیند مواردی وجود دارد که شرکت اجاره به اندازه راننده مسئولیت دارد. اینها؛

  •  بیمه – بیمه موتور: همانطور که در هر وسیله نقلیه ای که فعال است، تکمیل بیمه و بیمه موتور در وسایل نقلیه اجاره ای به موقع ضروری است.
  •  تحویل و بازگشت: برای نشان دادن واضح نقاط تحویل و بازگشت وسیله نقلیه اجاره ای به راننده. شرکت آلفا تضمین می‌کند که می‌توانید وسیله نقلیه خود را به نقطه دیگری که انتخاب کرده‌اید، بدون اینکه دفتری را که از آن تحویل می‌گیرید اجباری کنید، بازگردانید تا شما را خسته نکند.
  •  لغو و تغییر: ممکن است راننده مجبور شود معامله اجاره را به دلیل خاصی لغو کند. در چنین حالتی، انصراف ۲۴ ساعت قبل از تاریخ تحویل انجام می شود.
  •  سوخت: شرکت موظف است مقدار مشخصی سوخت بر روی خودروی اجاره ای بگذارد. به همین ترتیب، راننده پس از تحویل، وسیله نقلیه را با همان مقدار سوخت برمی‌گرداند.

قیمت اجاره خودرو ماهانه

قیمت اجاره خودرو به صورت ماهانه ، البته، با توجه به مدل و بخش خودرو انتخابی متفاوت خواهد بود. یکی از مهم ترین جزئیاتی که بر قیمت کرایه خودرو تأثیر می گذارد، بخش وسیله نقلیه ای است که انتخاب می کنید. خودروهایی که با توجه به ویژگی‌هایشان از هم جدا می‌شوند، به بخش‌های مختلف مدل و برند تقسیم می‌شوند. هرکسی که قبلا با اجاره خودرو سر و کار داشته باشد با این جزئیات آشناست. البته ابزارهایی وجود دارد که متناسب با بودجه هر فرد باشد. مهمترین کاری که باید قبل از اجاره ماشین انجام دهید، برنامه ریزی بودجه است. این به شما امکان می دهد وسیله نقلیه ای را اجاره کنید که مناسب شرایط اقتصادی شما باشد و بتوانید به راحتی تجارت خود را ببینید.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟