اجاره ماشین با باک پر بهتر است یا خالی؟

هنگام اجاره خودرو باید به شرایط مختلف قرارداد توجه کرد زیرا راحتی یا عدم رضایت پیشنهاد تجاری به این موارد بستگی دارد. پشت هزینه های بسیار کم، در واقع، مجموعه ای از دام ها را می توان پنهان کرد که در نهایت انتظارات مشتری نهایی را ناامید می کند. در واقع، بسیاری از رانندگان یک جنبه بسیار مهم که مربوط به سوخت است را نادیده می گیرند. در این رابطه یکی از سوالاتی که باید پرسیده شود این است که آیا اجاره ماشین با باک پر بهتر است یا خالی ؟ هر دو راه حل مزایا و معایب دارند. بیایید جزئیات بیشتری را ببینیم که باید در مورد این موضوع بدانید تا انتخابی آگاهانه داشته باشید.

هنگام امضای قرارداد اجاره، شرکت ها معمولاً دو راه حل مختلف ارائه می دهند:

  • اجاره ماشین کاملا با باک خالی اساساً پس از جمع‌آوری وسیله نقلیه اجاره‌ای، شرکت مبلغ مربوط به باک پر بنزین را از جمله هزینه‌های پیش‌بینی‌شده محاسبه می‌کند. طبیعتاً این گزینه هزینه کل سرویس را تعیین می کند و می تواند رانندگان بی توجهی را که شرایط را به خوبی نخوانده اند شگفت زده کند.
  • اجاره ماشین با باک پر . در این صورت خودروی انتخابی شامل یک باک پر بنزین خواهد بود که مبلغ آن از مشتری دریافت نمی شود. اما در زمان تحویل، راننده باید وسیله نقلیه را با همان وضعیتی که آن را تحویل گرفته است، یعنی با باک پر، اما با هزینه شخصی و بدون پرداخت هزینه اضافی از شرکت اجاره‌ای، بازگرداند.

تفاوت اجاره خودرو با باک خالی و پر

داشتن درک روشنی از تفاوت بین دو شکل اجاره به شما این امکان را می دهد که با غافلگیری های ناخوشایند روبرو نشوید و بنابراین از هزینه هایی که به طور قابل توجهی بر هزینه کلی خدمات تأثیر می گذارد اجتناب کنید.

لازم به ذکر است که در اجاره خودرو با باک خالی ، حتی اگر نیازی به بازگرداندن خودرو با باک پر نباشد، خودروی کاملاً خالی هرگز پس داده نخواهد شد.

از سوی دیگر، در مورد خودروهای با سوخت کامل، شرایط شفاف‌تر است، زیرا راننده هزینه باک اول را پرداخت نمی‌کند و نیازی به پرداخت هیچ نوع شارژی نخواهد داشت . او قبل از بازگرداندن ماشین فقط نگران دریافت بنزین با هزینه خود خواهد بود. این توضیح می دهد که چرا قرارداد اجاره کامل، قراردادی است که بیشتر توسط کسانی که می خواهند پس انداز کنند ترجیح می دهند.

در همه موارد، قبل از اجاره یک وسیله نقلیه، همیشه یک قانون خوب است که از بندهای اعمال شده مطلع شوید و تمام توضیحات و اطلاعات لازم را درخواست کنید. یک شرکت جدی می داند که چگونه هر درخواستی را به بهترین شکل برآورده کند و هزینه های واضح و رقابتی را ارائه دهد.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟