اجاره ماشین عروس شاسی بلند

شب عروسی یکی از مهمترین و به یاد ماندنی‌ترین شب‌ها برای هر کسی به شمار می‌رود. تمام زوج‌ها سعی می‌کنند در این شب، بهترین‌ها را برای جشن خود فراهم کنند و به تمام جزییات آن اهمیت می‌دهند. یکی از مهم‌‌ترین بخش‌های جشن  عروسی که باید برای آن برنامه‌ریزی شود، ماشین عروس است. برخی زوج‌ها تمایل دارند ماشین عروس آن‌ها یک ماشین لاکچری و شاسی بلند باشد و تمام چشم‌ها را به خود خیره کند. اما بدیهی است که همه توانایی خرید یک ماشین شاسی بلند مدل بالا را ندارند.  اگر شما هم چنین رویایی برای عروسی خود دارید، باید به شما بگوییم که امکان محقق شدن آن وجود دارد! شما می‌توانید ماشین شاسی بلند موردنظر خود را برای روز عروسی اجاره کنید و به راحتی یک ماشین عروس لوکس و لاکچری داشته باشید. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد اجاره ماشین عروس شاسی بلند و شرایط آن به شما ارائه می‌دهیم.

تماس با ما:

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

تماس فوری برای رزرو خودرو

کلیک کنید

هزینه اجاره ماشین شاسی بلند برای عروسی

بدون شک یکی از مهم‌ترین مسائل در اجاره ماشین شاسی بلند به عنوان ماشین عروس، هزینه آن است. ماشین‌های شاسی بلند مدل‌های مختلفی دارند و قیمت این ماشین‌ها با توجه به کمپانی تولید کننده و ویژگی‌هایی که دارند، متفاوت خواهد بود. بنابراین اگر فقط به شاسی بلند بودن ماشین عروس اهمیت می‌دهید، مدل‌های اقتصادی‌تری را انتخاب کنید. اما اگر یک ماشین شاسی بلند بسیار لوکس و مدل بالا بخواهید ناچارید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

علاوه بر این، موارد دیگری مثل مدت زمان اجاره ماشین، اجاره ماشین بدون راننده و با راننده، تردد در خارج از شهر یا فقط داخل شهر و… هم روی قیمت نهایی اجاره ماشین عروس شاسی بلند تاثیر می‌گذارند.

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره لکسوس RX

اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره لکسوس LX

اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره خودرو اسپرتیج نیو - Rent Car kia-Sportage

اجاره اسپرتیج نیو

 اجاره روزانه: توافقی
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
رنگ:سفید

اجاره خودرو پورشه پانامرا برای عروسی

اجاره خودرو بی ام و x6

اجاره روزانه: ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه پانامرا برای عروسی

اجاره خودرو پورشه کاین

اجاره روزانه: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 رنگ: سفید ، مشکی

 
اجاره خودرو تویوتا CHR - Rent Car Toyota CHR

اجاره تویوتا CHR

اجاره روزانه: ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۷
 رنگ: سفید

اجاره خودرو پورشه ماکان برای عروسی

اجاره خودرو پورشه ماکان

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۰۹
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره خودرو لکسوس NX

اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره خودرو بی ام و-X4 - Rent Car BMW-X4

اجاره بی ام و x4

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۶
رنگ: سفید

برای مشاهده تمام خودروهای اجاره ای مناسب عروسی کلیک کنید

روش‌های مختلف اجاره ماشین عروس شاسی بلند

اجاره ماشین عروس شاسی بلند به دو روش امکان پذیر است: با راننده و بدون راننده. اینکه شما کدام روش را انتخاب می‌کنید، کاملا به خواسته و شرایط خودتان بستگی خواهد داشت. اما باید بدانید که شرایط اجاره و مدارکی که باید تحویل دهید، در هر روش متفاوت خواهد بود. در ادامه این شرایط را برای هر روش توضیح خواهیم داد.

اجاره ماشین عروس شاسی بلند با راننده

در صورتی که به یک ماشین شاسی بلند به همراه راننده برای ماشین عروس خود نیاز داشته باشید، ماشین مورد نظر به همراه یک راننده ماهر و مجرب برای شما ارسال می‌شود. اجاره ماشین عروس شاسی بلند به همراه راننده در میان زوج‌ها بسیار محبوب است؛ چرا که در این روش، عروس و داماد می‌توانند به کارهای دیگرشان برسند و نیازی نیست برای رانندگی هم انرژی صرف کنند. از طرفی دیگر، داشتن یک راننده در ماشین عروس بسیار لاکچری‌تر خواهد بود.

در واقع در صورت اجاره ماشین عروس با راننده، شما و همسرتان می‌توانید در کنار هم بنشینید و از تک تک لحظات جشن عروسی خود لذت ببرید؛ همچنین رانندگان این خودروها افراد ماهری هستند که هر چه سریعتر و با آرامش شما را به محل جشن می‌رسانند.

اجاره ماشین عروس شاسی بلند بدون راننده

با وجود اینکه اجاره ماشین عروس با راننده بسیار راحت‌تر و بی‌دردسرتر است، اما خیلی از افراد که عاشق رانندگی هستند تمایل دارند خودشان راننده ماشین عروس باشند. البته در موارد خاصی هم عروس و داماد تمایل دارند یکی از دوستان و بستگان نزدیک آن‌ها راننده ماشین عروسشان باشد که در این صورت هم باید ماشین مورد نظر را به صورت بدون راننده اجاره کنند.

نکته مهمی که باید قبل از اجاره ماشین شاسی بلند به این روش بدانید این است که در این روش، مسئولیت تمام و کمال ماشین عروس به عهده خودتان است. یعنی هر خسارتی که به ماشین وارد شود، شما موظف به پرداخت آن خواهید بود. به همین دلیل است که اکثر افراد، ترجیح می‌دهند ماشین عروس را به روش با راننده اجاره کنند تا بتوانند بدون استرس از جشنشان لذت ببرند. با این حال اگر هنوز هم اصرار دارید از این روش برای اجاره کردن ماشین عروس استفاده کنید، به شما توصیه می‌کنیم در رانندگی دقت کافی داشته باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

اجاره ماشین عروس شاسی بلند

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین عروس شاسی بلند

همانطور که در بخش قبلی هم اشاره کردیم، اجاره ماشین شاسی بلند عروسی در هر روش با راننده و بدون راننده به مدارک خاصی نیاز دارد. در ادامه مدارک لازم برای هر روش را توضیح خواهیم داد.

در صورت اجاره ماشین عروس با راننده:

در این حالت، شما فقط باید یک کارت شناسایی معتبر را ارائه داده و برای اجاره ماشین موردنظرتان درخواست دهید.

در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده:

در این حالت شرایط کمی فرق می‌کند و شما باید مدارک زیر را ارائه دهید:

  • کارت شناسایی معتبر مثل کارت ملی یا پاسپورت
  • گواهینامه شخصی که قرار است راننده خودرو باشد
  • مدارک شغلی که ثابت می‌کند شما شاغل هستید
  • ارائه یک فقره چک یا سفته به اندازه قیمت روز خودرو
  • ارائه یک ودیعه به اندازه ۵ درصد از قیمت کل خودرو که این ودیعه می‌تواند سند ملکی به نام خودتان، خودروی شخصی شما، طلا و جواهرات و ارز باشد.

مدت زمان اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس به دلیل اینکه شما فقط برای یک روز به آن نیاز دارید، از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب همان روز است؛ یعنی فرقی نمی‌کند که شما ماشین مورد نظر را بدون راننده یا با راننده اجاره کرده باشید، در هر صورت موظفید بعد از این ساعات، ماشین را تحویل دهید. در صورتی که بیشتر از زمان تعیین شده به ماشین عروس نیاز داشته باشید، موظف به پرداخت هزینه مازاد خواهید بود.

همچنین ماشین عروس فقط برای استفاده در داخل شهر به شما اجاره داده می‌شود؛ پس اگر قرار است آن را به خارج از شهر ببرید، حتما باید به شرکت اطلاع داده و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

برخی از زوج‌ها تمایل دارند با ماشین عروس شاسی بلند خود به ماه‌عسل بروند. در این صورت هم امکان اجاره ماشین عروس برای چند روز یا حتی یک ماه وجود دارد. البته بدیهی است که در این صورت، هزینه اجاره بسیار بیشتر خواهد بود.

جمع بندی

ماشین عروس یکی از مهمترین بخش‌های مراسم عروسی به شمار می‌رود و خیلی از عروس و دامادها تمایل دارند تا در شب عروسی خود یک ماشین عروس لوکس و لاکچری داشته باشند. انتخاب ماشین عروس شاسی بلند برای این شب خاص، یک انتخاب بی‌نظیر است و می‌تواند شب عروسی را برای زوج‌ها به یادماندنی و جذاب‌تر کند. از همین رو افرادی که توانایی خرید ماشین شاسی بلند را ندارند، می‌توانند نسبت به اجاره آن اقدام نمایند.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟