نماد سایت اجاره خودرو آلفا

ماشین مخصوص گردشگری

ماشین مخصوص گردشگری

ماشین مخصوص گردشگری

ماشین مخصوص گردشگری

همه‌گیری ویروس کرونا بر سبک زندگی سفر ما تأثیر منفی گذاشته است. بیشتر ما را به سمت وسایل حمل و نقل سرگرم کننده تر سوق داده است. سفرهای جاده ای. همه ما فیلم‌های زیادی در مورد سفرهای جاده‌ای فوق‌العاده دیده‌ایم، و بدون شک در زندگی واقعی و همچنین برای گردشگری سرگرم‌کننده است. سفر در جاده‌ها تجربه‌ای فوق‌العاده می باشد و جایی است که ما هیچ چیز را از دست نمی‌دهیم. ما در شرکت اجاره خودرو آلفا تیم انواع خودرو های مناسب گردشگری را در ادامه این مطلب معرفی خواهیم. همراه ما باشید.

لیست ماشین های مناسب گردشگری

هیوندای i20

هیوندای I20 برای مدت قابل توجهی در میان محبوبیت های مردم بوده است و به روزرسانی های نسل در راه است. هیوندای i20 یک هاچ بک ۵ درب است که از سال ۲۰۰۸ توسط خودروساز کره جنوبی هیوندای طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است .

کیا اپتیما

اپتیما مدلی است که به خصوص از نظر طراحی متمایز است و یکی از بهترین ماشین ها برای گردشگری است.دارای گزینه های گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک و ۶ سرعته دستی است.سقف شیشه ای برقی، کامپیوتر داخلی، کروز کنترل، ABS، ESP، ASR، LED های روز، فرمان عملکردی، روکش صندلی نیمه چرمی، رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی، ۱۰ کیسه هوا، تهویه مطبوع دیجیتال دو منطقه ای، پشتیبان اپتیما دوربین و غیره تمام ویژگی هایی را دارد که می توانید به آن فکر کنید.

تویوتا پرادو

کشورهای زیادی تقاضای زیادی برای خودروهایی از نوع تویوتا لندکروزر پرادو دارند. از سال ۱۹۸۴، به طور مداوم تولید شده است، و هم به دلیل طول عمر و هم توانایی آن برای عملکرد خوب در خارج از جاده مشهور است به عبارت دیگه کسانی که قصد گردشگری در جاده های بیابانی را دارند این خودرو بهترین گزینه می باشد. جدیدترین مدل پرادو دارای ظاهر بیرونی کاملاً جدید، ویژگی‌های ایمنی پیشرفته‌تر از نظر فناوری و عملکرد کلی موتور بهبود یافته است.

هیوندای سانتافه

برخلاف اکثر شاسی بلندهای بزرگ، هیوندای سانتافه با هفت صندلی به صورت استاندارد عرضه می شود. دو صندلی ردیف سوم به اندازه کافی برای بزرگسالان نیز بزرگ هستند. این خودرو نیز در میان گردشگران بسیار طرفدار دارد.

اف جی کروز

تویوتا اف جی کروز یکی از معروف‌ترین  خودروهای مدل تویوتا در جهان است بهترین خودرو مناسب خانواده های پر جمعیت و افرادی که قصد دارند در سفر های طولانی و جاده های ناهوار رانندگی کنند مناسب می باشد.
برای مشاهده بهترین خودرو های اجاره ای برای گردشگری و مسافرت روی دکمه زیر کلیک کنید.
اجاره خودرو مسافرتی
خروج از نسخه موبایل