نماد سایت اجاره خودرو آلفا

نکاتی برای نگهداری از خودروی اجاره ای در تابستان

نکاتی برای نگهداری از خودروی اجاره ای در تابستان

نکاتی برای نگهداری از خودروی اجاره ای در تابستان

نکاتی برای نگهداری از خودروی اجاره ای در تابستان

افزایش دما می تواند برای هر کسی و همه چیز، از جمله وسیله نقلیه شما، آسیب ببیند. فکر تابستان واکنش‌های احساسی را برمی‌انگیزد. اگر اتومبیل ها می توانستند احساسات خود را بیان کنند، از فکر دمای نزدیک به ۵۰ درجه سانتیگراد می لرزیدند. با نزدیک شدن به تابستان، توصیه می شود خودروی کرایه ای را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در بهترین حالت باقی می ماند. در اینجا “نکاتی برای نگهداری از خودروی اجاره ای در تابستان” چند نکته برای مراقبت از وسیله نقلیه خود در هنگام افزایش دما در ایران آورده شده است.

کولر گازی

درست مانند انسان ها، ماشین ها نیز باید راحت باشند. در فصل گرما، کولر خودرو تمایل دارد تمرین خوبی داشته باشد، به همین دلیل بررسی مداوم آن در اوج وضعیت آن الزامی است. از مبرد گرفته تا کمپرسور، ترموستات و فیلترها، همه چیز باید به طور کامل بررسی شود.

لاستیک ها را چک کنید

لاستیک‌ها از لاستیک ساخته می‌شوند و این لاستیک‌ها بیشتر مستعد افزایش دما هستند. این همچنین با ایمنی خودرو مرتبط است، بنابراین آنها باید در طول ماه های شعله ور توجه بیشتری داشته باشند. توصیه ما به شما این است که لاستیک ها را بیش از فشار توصیه شده باد نکنید و فقط زمانی که لاستیک ها سرد هستند فشار آنها را چک کنید. این به این دلیل است که گرما هوای داخل را منبسط می کند و در نتیجه منجر به عدم دقت در میزان فشار باد لاستیک می شود.

باتری خود را بررسی کنید

گرمای شدید می‌تواند باعث تبخیر مایعات باتری شود و به سلول‌های داخلی آسیب بیشتری وارد کند و باعث شود خودرو مستعد خرابی شود. افزایش دما همچنین می تواند باعث اختلال در عملکرد سیستم شارژ باتری شود. این به دلیل تنظیم کننده ولتاژ است که اجازه می دهد نرخ شارژ بالایی داشته باشد و در نهایت باعث از بین رفتن باتری می شود.

موتور را خنک نگه دارید

هر خودرو عملکرد مطلوبی را در محدوده دما ارائه می دهد. سرمای شدید به اندازه گرمای شدید خطرناک است. در جایی مانند تهران، شما باید نگران دومی باشید. اطمینان حاصل کنید که سیستم خنک کننده موتور خودرو در اوج راندمان خود کار می کند. اگر متوجه شدید که مایع خنک کننده به سرعت در حال ناپدید شدن است، ممکن است نشانه نشتی باشد و باید فورا بررسی شود.

با نزدیک شدن به تابستان، توصیه می کنیم وسیله نقلیه خود را توسط کرایه اتومبیل خود تعمیر و بررسی کنید تا خودرو با هر یک از مشکلات ذکر شده در بالا مواجه نشود.

اجاره خودرو

خروج از نسخه موبایل