تفاوت بین مدل های مختلف لندکروز G, GX, GXR, VXR

وضعیت تویوتا لندکروزر در بازارهای عربی و بین المللی را همه می دانند و این به دلیل بزرگی خودرو چه در اندازه و چه در طراحی شدید و چه از نظر تکنولوژی مدرن در داخل و علاوه بر موتور قدرتمند است. رقیب سرسخت بسیاری از خودروها مانند جیپ چروکی، لندرور رنج روور، کادیلاک اسکالید، لینکلن ناووتر، فورد اکسپدیشن و حتی در برخی از کشورهای جهان از آنها پیشی گرفته است و زمانی که به خرید خودروی جدید فکر می کنیم، از آن استفاده می کنیم. جستجوی بهترین ها را در نظر بگیرید، زیرا به دست آوردن خودروی عالی که به هدف مورد نظر دست می یابد، چیز شگفت انگیزی است که بسیاری آرزو می کنند، بنابراین ما تفاوت بین مدل های مختلف لندکروزر G، GX، GXR، VXR را توضیح خواهیم داد.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین اجاره ای تویوتا لندکروز دسترس پیدا کنید.

اجاره خودرو تویوتا لندکروز

تویوتا لندکروزر ۲۰۱۷ با تفاوت هایی نسبت به مدل سال قبل عرضه شد، زیرا این خودرو در دسته بندی های لندکروز J، لندکروزر GX 2017، لندکروزر GXR 2017، لندکروزر VXR قرار گرفت و ما مقایسه ای بین آنها ارائه خواهیم کرد. این دسته های فوق العاده از نسخه های شرکت غول پیکر تویوتا.

فروش تویوتا لندکروز در خلیج فارس

منطقه خلیج‌فارس یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها از نظر فروش تویوتا لندکروزر است. در سال ۲۰۱۳، تویوتا اعلام کرد که تنها در سه ماهه اول سال بیش از ۱۸۰۰۰ نسخه فروخته است، سپس فروش در طول سال افزایش یافت. در مقابل می بینیم که فروش خودرو در بازار آمریکا بسیار ضعیف است به عنوان مثال در سال ۲۰۱۳ تنها ۳۰۰۰ نسخه در آمریکا فروخته شد.

لندکروز G

یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی بیرونی خودرو، چراغ های جلو و مه شکن با شدت بالا است که در زیر سپر جلو قرار گرفته اند.سنسورهایی در عقب موجود است که به هنگام پارک خودرو کمک می کند.این خودرو همچنین دارای اسپویلر عقب اسپرت است. در مورد طراحی داخلی خودرو، صندلی‌های خودرو تا هشت نفر را در خود جای می‌دهند، علاوه بر کنسول مرکزی و داشبورد روکش چرم، خودرو دارای کروز کنترل نیز می‌باشد و اکنون خودرو تا حدودی لوکس مانند یک شارژر بی سیم و یک سیستم سرگرمی صندلی عقب.

این خودرو با تغییراتی و مشخصات جدید در نسخه جدید عرضه شد، زیرا بیشتر تغییرات شکل در جلوی خودرو با چراغ‌های مدرن و لامپ‌های LED متمرکز شده بود و با استفاده از کروم روی سپر پایینی خودرو، زیبایی‌هایی به آن اضافه شد.

این خودرو دارای سیستم کنترل رانندگی آهسته یا سیستم خزنده است، زیرا با کنترل خودکار قدرت موتور و فشار ترمز هیدرولیک، سرعت کم را برای خودرو در هنگام رانندگی در جاده های ناهموار حفظ می کند.این سیستم در تست های شرکت ژاپنی ارزش خود را به اثبات رسانده است. تویوتا: این خودرو به راننده تمرکز می کند که فقط روی چرخ رانندگی تمرکز کند، زیرا این سیستم به کاهش یا توقف چرخش چرخ کمک می کند تا پایداری خودرو را در جاده های مختلف فراهم کند.

این علاوه بر یک سیستم کروز کنترل راداری، یک سیستم هشدار خروج از خط و یک سیستم روشنایی خودکار است که چراغ‌های جلوی خودروهایی که در جهت مخالف حرکت می‌کنند و چراغ‌های خودروهایی که در جلو حرکت می‌کنند را تشخیص می‌دهد و ارتفاع و پایین را تنظیم می‌کند. پرتوها به منظور ایجاد دید ایده آل برای راننده.

لندکروز GX

تویوتا لندکروزر جی ایکس سالون یکی از خودروهای اسپرت چند منظوره فوق العاده است و سیستم چهار چرخ متحرک آن یک سیستم چهار چرخ متحرک است و حجم موتور خودرو ۴ لیتر و شامل شش سیلندر است که قدرتی در حدود ۲۷۱ تولید می کند. اسب بخار و گیربکس تویوتا لندکروز GX Saloon گیربکس پنج سرعته اتوماتیک، سوخت مصرفی بنزین و میزان مصرف سوخت خودرو ۹ کیلومتر در لیتر است.

وقتی از سرگرمی و فناوری موجود در سالن لندکروز GX صحبت می کنیم، این لندکروز دارای سیستم ناوبری، اتصال USB، پخش کننده سی دی، پخش کننده DVD، بلوتوث و شش بلندگو می باشد.تویوتا لندکروزر به مقداری ایمنی مجهز شده است. فن آوری ها و سیستم های ایمنی برای جلوگیری از تصادفات، به عنوان مثال، یک سیستم ایمنی قبل از برخورد وجود دارد که در صورت احتمال تصادف، ترمزها را به طور خودکار فعال می کند.

قیمت تویوتا لندکروزر جی ایکس حدود ۱۸۸ ریال سعودی است.

لندکروز GXR

لندکروز GXR در سه کلاس مختلف عرضه می شود، بنابراین مشخصات موتور تمامی کلاس های تویوتا لندکروز GXR 2017 را توضیح خواهیم داد.

 اولین لندکروزر GRX3 Roof Moon 2017 با موتور ۴ لیتری ۶ سیلندر که ۲۷۱ اسب بخار قدرت در ۵۶۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۳۸۵ نیوتن متر در ۴۴۰۰ دور در دقیقه تولید می کند و گیربکس پنج سرعته اتوماتیک عرضه شد.

در مورد دسته دوم، لندکروزر GXR3 Roof Moon 2017 دیزلی، این خودرو با موتور ۴.۸ لیتری ۸ سیلندر برای تولید ۲۳۲ اسب بخار قدرت در ۳۲۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۶۱۵ نیوتن متر در ۱۸۰۰ دور در دقیقه و گیربکس شش سرعته عرضه شد. خودکار

در حالی که بالاترین رده، دسته سوم، Land Cruiser GRX3 2017 Roof Moon V8 2017، با موتور ۴.۶ لیتری ۸ سیلندر برای تولید ۳۰۴ اسب بخار قدرت در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۴۳۹ نیوتن متر با ۳۴۰۰ دور در دقیقه و گیربکس عرضه شد. حرکت اتوماتیک شش سرعته.

برجسته ترین موارد اضافه شده به تویوتا لندکروزر GRX ۲۰۱۷

شرکت غول پیکر تویوتا لندکروزر چند فناوری مدرن از جمله سنسورهای عقب، بال اسپرت، آستانه خودرو، سپر جلو به رنگ خودرو، آینه های جانبی و دستگیره ها به رنگ خودرو، چراغ های جلو LED، سانروف برقی، رینگ های آلومینیومی ۱۷ اینچی را اضافه کرده است. آینه های جانبی و شیشه ها با برق، ورود هوشمند، دکمه استارت/استاپ موتور، کروز کنترل، قابلیت استارت ماشین از راه دور، شش بلندگوی خودرو، پخش کننده DVD صندلی عقب، دوربین دید عقب، دستگیره درهای کرومی کار می کند.

قیمت اولیه تویوتا لندکروزر GRX 2017 از ۲۱۸ ریال سعودی شروع می شود.

لندکروز VXR

لندکروز VXR در سه دسته در کشور عربستان سعودی عرضه می شود که دسته اول لندکروز VXR1 2017، دسته دوم لندکروز VXR2 2017 و دسته سوم لندکروزر VXR3 2017 می باشد.

مشخصات لندکروز VXR ۲۰۱۷

لندکروزر VXR 2017 با موتور ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری با قدرت ۳۶۲ اسب بخار و گشتاور حدود ۵۳۰ نیوتن متر عرضه می شود.این خودرو به گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به همراه چهار چرخ متحرک و یک ویژگی مجهز است. فرمان هیدرولیک.

طراحی بیرونی Land Cruiser VXR

لندکروزر VXR به برخی از سنسورهای جلو و عقب مجهز شده است تا فرآیند رانندگی و محافظت در برابر برخورد را تسهیل کند، علاوه بر آن یک دوربین عقب برای کمک به پارک کردن خودرو.

این خودرو همچنین دارای چراغ های ال ای دی، سانروف برقی، رینگ های آلومینیومی، آینه های جانبی با روکش کروم روشن است و خودرو مجهز به لاستیک های کروم ۲۰ اینچی است که به خودرو در جاده های مختلف پایداری بیشتری می بخشد.

فضای داخلی لندکروز VXR 

لندکروز VXR دارای اضافات داخلی فوق‌العاده است که با فرمانی که با چرم مجلل پوشانده شده است و وجود منبت‌های چوبی در داشبورد شروع می‌شود.درب صندوق عقب به صورت خودکار بسته می‌شود و ۱۴ بلندگوی JBL و دوربین ۳۶۰ درجه وجود دارد. برای روشن شدن زوایای مختلف اطراف با ماشین.

لندکروز VXR در کشور عربستان سعودی موجود است و قیمت آن از ۲۴۹۰۰۰ ریال سعودی شروع می شود.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟