رونمایی از کیا سورنتو ۲۰۲۴ با ظاهری زیباتر و طراحی داخلی جدید

خودروها – نسل چهارم کیا سورنتو، تنها سه سال پس از معرفی، به‌روزرسانی اولیه فیس لیفت را دریافت کرد. این شاسی بلند سایز متوسط ​​امروز در کره رونمایی شد. این خودرو جدیدترین و ظریف‌ترین زبان طراحی کیا را به نمایش می‌گذارد و نمای جلویی تازه‌تر و فضای داخلی ظریف‌تری را به نمایش می‌گذارد. اکران های بین المللی الویس لیفت برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

شما می توانید با کلیک روی لینک زیر به ماشین اجاره ای کیا سورنتو دسترسی پیدا کنید.

اجاره خودرو کیا سورنتو

اولین چیزی که متوجه خواهید شد، قسمت جلویی به روز شده است. این شامل چراغ‌های جلوی باریک و جدید با موقعیت عمودی است که در اطراف جلوپنجره بینی ببری قرار گرفته‌اند. کاپوت اکنون با طراحی ساده تری عرضه می شود.

بقیه قسمت های بدنه تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماندند، به غیر از طراحی به روز سپر عقب. همچنین لوگوهای جدید کیا و چراغ های عقب LED کمی به روز شده اضافه شده است. علاوه بر این، این شرکت طراحی جدید چرخ آلیاژی و رنگ های جدید بیرونی را معرفی کرد.

در داخل، طراحان کیا طرح‌بندی داشبورد ساده‌تری ایجاد کرده‌اند که خطوط تمیزتری را برای مدرن‌سازی طراحی در خود جای داده است. ویژگی برجسته صفحه نمایش بزرگ منحنی جدید است که دارای دو صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی است. این یکپارچه جدیدترین نرم افزار سرگرمی اطلاعاتی را ادغام می کند.

نکته قابل توجه، سیستم تأیید اثر انگشت است که در کنسول مرکزی قرار دارد. این امکان را برای مالک در راه اندازی خودرو، فعال کردن حالت پارک و سایر اقدامات فراهم می کند. علاوه بر این، گزینه های جدید اثاثه یا لوازم داخلی اکنون شامل ترکیب رنگ مشکی/قهوه ای زیتونی است که دارای صندلی های چرمی است.

کیا سورنتو فیس لیفت شده در بازار داخلی خود در کره با طیف وسیعی از موتورها عرضه خواهد شد. این شامل موتورهای بنزینی و دیزلی و نسخه های هیبریدی می شود. همچنین با نسخه های ۲WD و ۴WD موجود برای مدل هیبریدی عرضه می شود. همچنین انتظار می‌رود نسخه‌های هیبریدی پلاگین در بازارهای دیگر نیز عرضه شوند.

انتظار می رود مشخصات دقیق این SUV به روز شده در اواسط آگوست و زمانی که کیا قیمت های بازار کره را اعلام کند، فاش شود. مدل ویژه آمریکای شمالی در ماه‌های آینده معرفی می‌شود و می‌تواند در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ وارد بازار شود.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟