انواع خودروهای شاسی بلند چینی

۴.DFSK Glory 500

اکنون به یک وسیله نقلیه بنزینی ، DFSK 500 می رسیم . این SUV 4.38 متری یک نیروگاه واقعی عملکرد نیست و باید با موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی و ۱۱۶ اسب بخار اکتفا کند .

۵۰۰ فقط با سیستم انتقال قدرت چرخ جلو و گیربکس متغیر پیوسته (CVT) در دسترس است. یک کنجکاوی: طراحی داخلی تقریباً مشابه آئودی Q2 است.

۵. Lynk & Co 01

Lynk & Co 01 احتمالاً شاسی بلند چینی است که برای عموم مردم شناخته شده است و همچنین محبوب ترین در جاده های اروپا است. ۰۱ از فناوری ولوو بهره می برد و از یک پیشرانه هیبریدی پلاگین ۲۶۱ اسب بخاری نیرو میگیرد

این خودرو با طول ۴.۵۴ متر و دیفرانسیل جلو، مسافت الکتریکی را تقریباً ۷۰ کیلومتر اعلام می کند و شتاب ۰ تا ۱۰۰ را در ۸.۰ ثانیه طی می کند. زمان شارژ باتری از ۴.۵ تا ۷ ساعت متغیر است.

۶.MG Marvel R

بیایید به خودروهای ۱۰۰% الکتریکی با MG Marvel R بازگردیم ، یک SUV متوسط/کامپکت به طول ۴.۶۹ متر و با پنج صندلی، که می‌تواند با دیفرانسیل عقب (دو موتور) یا چهار چرخ متحرک (سه موتور) انتخاب شود.

قدرتمندترین گزینه دارای قدرت خروجی ۲۸۸ اسب بخار و شتاب ۰ تا ۱۰۰ تنها در ۴.۹ ثانیه است . برد تایید شده البته به ۴۰۲ کیلومتر می رسد و با شارژ سریع باتری تنها در ۳۰ دقیقه به ۸۰ درصد می رسد.

۷.MGZS

MG ZS یک SUV جمع و جور به طول ۴.۳۲ متر و با دیفرانسیل جلو است که با موتور بنزینی یا در نسخه ۱۰۰٪ برقی موجود است . گزینه اول از موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی ۱۰۶ اسب بخاری استفاده می کند  و سرعت متوسط ​​۰-۶۰ مایل در ساعت را در ۱۰.۹ ثانیه ارائه می دهد.

جایگزین برقی در دو درجه قدرت ۱۵۶ اسب بخار و ۱۷۷ اسب بخار موجود است و میانگین برد مورد تایید بین شارژها ۴۴۰ کیلومتر است . شتاب ۰ تا ۱۰۰ ۸.۶ ثانیه است که بد نیست.

۸. سری ۵

آیا می دانستید که Huawey همراه با DFSK در توسعه Seres 5 شرکت کرده است؟ این یک مدل الکتریکی به طول ۴.۷ متر است که در دو نسخه دیفرانسیل عقب ( ۳۰۰ اسب بخار ) و چهار چرخ متحرک ( ۵۸۵ اسب بخار ) ارائه می شود.

قدرتمندترین گزینه به لطف باتری پیشرفته نیمه جامد ۹۰ کیلووات ساعتی با یک بار شارژ می تواند ۵۳۰ کیلومتر را طی کند. همچنین شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت تنها در ۳.۷ ثانیه است که سریعتر از بسیاری از ابرخودروها است.

۹. Wey Coffee 01

با این نام خاص، Wey Coffee 01 ، این SUV چینی به طول ۴.۸۷ متر از یک سیستم هیبریدی پلاگین قدرتمند ۴۷۶ اسب بخار نیرو می گیرد که به لطف باتری ۴۲ کیلووات ساعتی، ۱۵۰ کیلومتر برد الکتریکی در چرخه WLTP دارد. بدون شک، این ارقام بسیار غیرعادی برای یک PHEV هستند.

همانطور که می توان انتظار داشت، عملکرد فوق العاده است. به طور خاص، این خودرو شتاب ۰ تا ۱۰۰ را تنها در ۵.۰ ثانیه و حداکثر سرعت ۲۳۵ کیلومتر در ساعت (۱۵۵ مایل در ساعت) اعلام می کند. این خودرو با چهار چرخ متحرک در دسترس است که موتور بنزینی در جلو و واحد الکتریکی در عقب حرکت می کند.

۱۰.BAIC X55

BAIC  X55  (همچنین با نام های Senova X55 یا Beijing X5 شناخته می شود) یک SUV بنزینی است که از یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ ۱۴۸ اسب بخار نیرو می گیرد که می تواند به یک جعبه دنده شش سرعته دستی یا یک گیربکس متغیر پیوسته (CVT) متصل شود. نسل دوم ۴.۴۸ متر طول دارد و فقط با دیفرانسیل جلو عرضه می شود.

عملکرد متوسط ​​است: ۰ تا ۱۰۰ در ۱۱.۵ ثانیه و حداکثر سرعت ۱۸۵ کیلومتر در ساعت، حتی اگر صندوق بار ۳۹۰ لیتری برای یک خودروی خانوادگی مانند این کمی کوچک به نظر برسد. در حال حاضر در آلمان به فروش می رسد.

 

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟