نماد سایت اجاره خودرو آلفا

تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و

تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و

تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و

تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و

این شرکت در سال ۱۹۱۳ به عنوان یک شرکت تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در مونیخ آلمان قرار دارد. این شرکت که برای اولین بار هواپیما تولید می کرد، در سال های بعد به تولید خودرو روی آورد.در ادامه این مطلب ” تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و ” همراه ما باشید.

ب ام و همچنین مالک شرکت های رولز رویس و مینی است. زبان رسمی شرکت انگلیسی است و شعار شرکت این پیشرفته ترین ماشین قابل رانندگی است. این شعار نشان دهنده اعتماد به نفس و کیفیت شرکت است.

نیروهای متفقین در سال ۱۹۴۵ پس از پایان جنگ جهانی دوم؛ آنها ساختمان کارخانه را غیرقابل استفاده کردند، بنابراین شرکت برای مدتی تجهیزات آشپزخانه و کشاورزی را تولید کرد. با دهه ۱۹۵۰، دوباره به بازار خودرو بازگشت. پس از دهه ۱۹۶۰، با سدان ها و سری های اسپرتی که عرضه کردند، به دوران طلایی خود رسید.

معنی رنگ لوگو بی ام و:

نشان بی ام و در رنگ های آبی و سفید موجود است. قسمت سفید نشان نماد پروانه هواپیما و قسمت آبی نشان نماد آسمان است. دلیل این امر این است که شرکتی است که برای اولین بار هواپیما تولید می کند.

کیفیت Bmw در حال حاضر; این یکی از بهترین شرکت های خودروسازی با تجمل و موفقیت در صنعت است.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای بی ام و دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو بی ام و

خلاصه تاریخچه بی ام و

BMW مخفف چیست؟

ابتدا اجازه دهید در مورد نام رایج این برند یعنی BMW صحبت کنیم. BMW مخفف Bayerische Moteren Werke، کلمه آلمانی برای کارخانه های موتور باواریا است. بنابراین معنای این ترکیب سه حرفی بسیار ساده بسیار ساده است.

اولین کارخانه BMW کجا تاسیس شد؟

اولین کارخانه BMW همانطور که تصور می شود در بایرن تاسیس نشد. اولین کارخانه BMW نزدیک به ۱۰۰ سال پیش در مونیخ تاسیس شد. این کارخانه که اساساً برای تولید موتور هواپیما تأسیس شد، اولین موتور هواپیمای BMW را در سال ۱۹۱۳ تولید کرد . نام این اولین کارخانه BMW RAPP Motorenwerke بود. پاسخ به سوال “چه کسی اولین کارخانه BMW را تاسیس کرد” این است: کارل فردریش راپ. رپ با توسعه یک پروژه استارت آپ واقعی به معنای امروزی، یکی از موفق ترین استارت آپ های جهان را راه اندازی کرد و با موفقیت ادامه داد.

زمانی که BMW هنوز تولیدکننده موتور هواپیما بود، این عکس به مناسبت جشن پانصدمین سالگرد تولید BMW IIIa 1918 گرفته شده است، یک موتور شش سیلندر با حجم ۱۹ لیتر.

دیکسی: اولین خودروی BMW

BMW 1500: این موفقیت بزرگ بود

تاریخچه شرکت تابعه رولز رویس

در جولای ۱۹۹۸، گروه BMW نام تجاری رولز رویس را به مجموعه خود اضافه کرد. Rolls-Royce Limited در سال ۱۹۰۴ توسط چارلز رولز و هنری رویس تأسیس شد. رویس کارآفرین صنعتی موتورها را طراحی کرد. رولز، صاحب یک نمایندگی انحصاری خودرو در لندن ، آنقدر در مورد پیشرفت رویس مشتاق بود که به او پیشنهاد داد تا بازاریابی و فروش پیشرفت‌های او را به عهده بگیرد.

تاریخچه شرکت فرعی مینی

برند خودروی مینی در سال ۱۹۵۷ متولد شد . شرکت موتور بریتانیا (BMC) در طی یک دوره طولانی کار توسعه، نوع جدیدی از خودروهای کوچک را توسعه داده بود. هدف: فضای زیاد در داخل، با کوچکترین ابعاد خارجی ممکن و جای ثابت برای مسافران زیاد، هندلینگ پویا، مصرف کم و قیمت پایین . دلیل سفارش گروهی برای چنین نسخه اقتصادی خودرو به دلیل بحران نفت در دهه ۱۹۶۰ بود.

تاریخچه موتور سیکلت های BMW

در سال ۱۹۲۳، اولین موتور سیکلت BMW، R 32، در نمایشگاه خودرو برلین به نمایش درآمد. تصمیم برای ساخت موتورسیکلت های BMW تصمیم عاقلانه ای بود. طبق معاهده ورسای در ژوئن ۱۹۱۹، باواریا دیگر اجازه ساخت هواپیما یا موتور هواپیما را نداشت . موجودیت شرکت مورد تهدید قرار گرفت .

به همین دلیل، مکس فریز، طراح ارشد آن زمان BMW ، مأمور شد تا موتورسیکلتی با مفهوم محرک جدید ، موتور باکسر طراحی کند، که هنوز هم مشخصه موتورسیکلت های BMW امروزی است . اساس موتور از ساخت هواپیما می آید. تنها دو سال بعد، رودولف شلیچر، تکنسین BMW، مدل R 27 را توسعه داد که دو برابر قدرت داشت و ۱۶ اسب بخار قدرت داشت. او یک سیلندر فولادی با سر سیلندر آلیاژی سبک جدید با سوپاپ های بالای سر طراحی کرد. این دو مهندس کسانی بودند که هنوز چارچوب اصلی موتورسیکلت های تولید کننده برتر را تا به امروز فراهم می کنند.

مطلب پیشنهادی: ۱۵ دانستنی درمورد خودرو BMW

خروج از نسخه موبایل