نماد سایت اجاره خودرو آلفا

مسافرت با ماشین در بارداری

مسافرت با ماشین در بارداری

مسافرت با ماشین در بارداری

مسافرت با ماشین در بارداری

آیا سفر در دوران بارداری بی خطر است؟ این سوال بسیاری از زنان باردار را نگران می کند که نگران سلامتی نوزاد متولد نشده هستند. ضروری است که در مورد سفر در اوایل بارداری و در سه ماهه دوم و سوم با متخصص زنان و زایمان صحبت کنید. پزشک معالج زن از وضعیت سلامتی او آگاه است، خطرات و عوارض احتمالی را در نظر می گیرد و بر این اساس می تواند به سؤال پاسخ معقولی بدهد.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو مسافرتی

نحوه سفر با ماشین در دوران بارداری

آیا رانندگی در زمان انتظار برای نوزاد بی خطر است؟ در ابتدای بارداری، پزشک معمولاً شما را از رانندگی منع نمی کند. با این حال، پزشکان به شدت توصیه نمی‌کنند که بعد از ماه هفتم به زایمان نزدیک‌تر شوید. پس زمینه هورمونی برای تمرکز مناسب نیست و بهتر است این ایده کنار گذاشته شود.

نکات ساده هنگام رانندگی با ماشین برای زنان باردار

علاوه بر قوانین رفتاری که برای همه کاربران جاده بدون تبعیض اعمال می شود، مواردی نیز وجود دارد که مستقیماً زنان باردار را هدف قرار می دهد که رانندگی می کنند.

لیستی از مهمترین قوانین برای شما را می توانید در زیر مشاهده کنید:

اگر تصادفی رخ دهد، کیسه هوا ممکن است در اثر ضربه منفجر شود. فشار باز شدن می تواند به شکم شما ضربه بزند که می تواند منجر به آسیب جدی شود. کارشناسان توصیه می کنند که بین شما به عنوان یک زن باردار و کیسه هوا حداقل ۲۵ سانتی متر فاصله باشد. این کار تاثیر ضربه را روی شکم شما به حداقل می رساند.

مطمئن شوید که به درستی سگک زده اید. این تسمه مانع از برخورد معده شما به فرمان در صورت ضربه می شود. به این ترتیب ایمنی خود و فرزندتان را تضمین می کنید و همچنین از مجازات نبستن کمربند ایمنی درج شده در کاتالوگ جریمه ها جلوگیری می کنید. چند توصیه ویژه برای زنان باردار در مورد بهترین روش کمانش وجود دارد: کمربند باید زیر شکم قرار گیرد. به این ترتیب وقتی شما ترمز می کنید یا می ایستید او نمی تواند به فرزند متولد نشده شما فشار بیاورد. به طور کلی، در دوران بارداری باید از ترمزهای شدید یا ناگهانی خودداری کنید.

خوب است بدانید:

برای به حداقل رساندن بیشتر خطر برای فرزندتان در صورت تصادف، می توانید از کمربند بارداری نیز در ماشین استفاده کنید .

این یک مکمل به کمربند ایمنی معمولی است. این تضمین می کند که کمربند کمر تا حد امکان پایین باشد – یعنی مستقیماً بالای ران ها. علاوه بر این، می توانید کمربند مخصوص را با یک بالشتک صندلی که کمربند کمر را به آن وصل می کنید، ترکیب کنید. این امر موقعیت صندلی راحت تری را هنگام رانندگی تضمین می کند و در عین حال کمربند پایینی را ثابت می کند تا نتواند روی شکم شما فشار بیاورد.

سفرهای طولانی با ماشین می تواند استرس جسمی و روحی باشد. این در دوران بارداری افزایش می یابد زیرا مادران باردار باید با وزن اضافی کودک دست و پنجه نرم کنند.

بنابراین مهم است که هر دو ساعت یک بار استراحت کنید.

به طور کلی، باید سعی کنید از رانندگی طولانی مدت در دوران بارداری خودداری کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، مهم است که یک ارزیابی عینی از توانایی خود در رانندگی انجام دهید. در دوران بارداری ممکن است بیش از حد خسته باشید یا نتوانید تمرکز کنید – در این مورد ممکن است نیاز به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی یا تاکسی داشته باشید.

خروج از نسخه موبایل