نماد سایت اجاره خودرو آلفا

۱۵ خودرو گران قیمت دنیا

15 خودرو گران قیمت دنیا

15 خودرو گران قیمت دنیا

۱۵ خودرو گران قیمت دنیا

اتومبیل یک علاقه است، یک دنیای فانتزی. این یک دنیای در حال توسعه و در حال تغییر توسط برندهایی است که از گذشته آمده اند و هر ساله کاربران خود را تحت تاثیر قرار می دهند. در دنیای خودرو، کاربران می توانند با توجه به بودجه خود به علایق خود در مدل های برندهای مختلف دسترسی داشته باشند. گران ترین مدل های دنیای این وسایل نقلیه که روزانه هزاران نمونه از آنها را در جاده ها می بینیم کدامند؟ پاسخ این سوال را همراه با ابزار و قیمت ها بررسی می کنیم. در اینجا ۱۵ خودروی گران قیمت جهان را مشاهده می کنید.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی پیدا کنید.

اجاره خودرو

1. بوگاتی شیرون / ۲۵ میلیون دلار

شیرون از مدل Type 57SC Atlantic الهام گرفته شده است که آن نیز متعلق به بوگاتی است. تنها ۴۰ دستگاه شیرون تولید شد. شیرون یک خودروی اسپرت موتور وسط است. این مدل به افتخار لوئیس شیرون متولد موناکو نامگذاری شده است.

۲. استون مارتین ولکان / ۲۳ میلیون دلار

تنها ۲۴ مورد از سری استون مارتین ولکان در جهان وجود دارد. با ظاهر تهاجمی و اسپرت خود همچنان علاقه مندان به خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد.

۳. لامبورگینی سستو المانتو / ۲۲ میلیون دلار

مدل سستو المانتو این برند نام خود را از کلمات ایتالیایی به معنای عنصر ششم گرفته است. تنها ۲۰ دستگاه از این خودروی با عملکرد بالا با موتور V10 در جهان وجود دارد.

۴. لامبورگینی سنتناریو ال پی ۷۷۰-۴ / ۱۹ میلیون دلار

لامبورگینی در مجموع ۴۰ دستگاه تولید کرد که نیمی از آنها کوپه و نیمی دیگر رودستر بودند. آنها این وسیله نقلیه را به مناسبت صدمین سالگرد تولد فروسیو لامبورگینی آزاد کردند.

۵. بوگاتی ماشین سیاه / ۱۹ میلیون دلار

این وسیله نقلیه که چراغ های عقب را در سراسر بدنه بیرونی خود دارد، دارای ۶ سیستم اگزوز است.

علاوه بر این، بدنه آن دست ساز و فیبر کربنی است.

۶. فراری لا آپرتا / ۱۴ میلیون

یکی دیگر از خودروهایی که نام خود را در جایگاه لوکس و گران قیمت بر سر زبان ها انداخته است. فراری لا اپرتا.. این خودرو که تنها ۲۰۱ دستگاه تولید شده است همچنان در کانون توجه علاقه مندان به خودرو قرار دارد.

۷. استون مارتین وان -۷۷ / ۱۴ میلیون دلار

همه آنها با دست، روی آن تولید می شوند. ماشینی که اسم استادی که تیکه آخر رو گذاشت نوشته شده استون مارتین وان-۷۷.. تعداد وان-۷۷ که تو دنیا میتونید ببینید فقط ۷۷ هست.

۸. رولزرویس سوئیپتیل / ۱۳ میلیون دلار

رولزرویس سوئیپتیل به طور ویژه برای صاحبش تولید شده و حاصل ۴ سال کار ویژه است.

۹. زنوو تی اس ۱ جی تی / ۱۲ میلیون دلار

زنوو با تولید مجموعا ۱۱ دستگاه در ۱۰ سال، یک خودروی ویژه به نمایشگاه خودروی ژنو برای دهمین سالگرد خود به نام Zenvo TS1 GT ارائه کرد.

۱۰. بوگاتی سنتودیسی / ۹ میلیون دلار

سنتودیسی ، مدلی که به طور خاص برای ۱۱۰ سالگی این برند تولید شده است، نام خود را از کلمه ایتالیایی به معنای ۱۱۰ گرفته است.

۱۱. مرسدس بنز میباخ اکسلرو / ۸ میلیون دلار

میباخ اکسلرو با قدرت موتور ۷۰۰ اسب بخاری که بزرگترین ویژگی آن این است که لاستیک ها می توانند خود را در صورت ترکیدگی تجدید کنند.

۱۲. کونیگزگ CCXr ترویتا / ۵ میلیون دلار

بزرگترین تفاوت ترویتا که تولید ۲ در است با سایر خودروها موتوری است که با سوخت الکل کار می کند.

۱۳. لامبورگینی وننو / ۴.۵ میلیون دلار

خودروی روباز و سریع لامبورگینی Veneno با تنها ۹ تولید در سال در رده خودروهای گران قیمت دنیا قرار دارد.

۱۴. لیکان هایپراسپرت / ۳.۴ میلیون دلار

Lykan Hypersport اولین خودروی اسپرت تولید شده در جهان عرب به عنوان لوکس و گران قیمت شناخته می شود. مهم ترین دلیل این امر الماسی بودن چراغ های LED و روکش طلایی دکمه های کنترل است.

۱۵. استون مارتین والکری / ۳.۲ میلیون دلار

با سبک خودروی خود، موقعیت رانندگان F1 را به راننده می دهد. والکری در تلاش برای حذف مرز بین ماشین خیابانی و ماشین مسابقه ای، با ظاهر اسپرت و همچنین گران قیمت خود توجه ها را به خود جلب می کند.

خروج از نسخه موبایل