اجاره خودرو در تجریش تهران

اگر اهل سفر باشید، حداقل یک‌بار به تجریش سفر کرده‌اید، منطقه تجریش که می‌توان آن را معروف‌ترین شهر تهران ایران دانست.تجریش محله ای بسیار زیبا و تاریخی در منطقه ۱ تهران است. محله تجریش یکی از قدیمی ترین محلات شناخته شده در شمیرانات است و امروزه نیز مرکز شهرستان شمیرانات است. قدمت تاریخی تجریش بیش از هزار سال تخمین زده می شود. تجریش در گذشته محله ای بسیار وسیع با محلاتی کوچکتر بوده است ، اما امروزه تجریش محله ای کوچکتر است و تجریش بزرگ به چندین محله مستقل تقسیم شده است.همچنین می‌توانید با اجاره ماشین از دیدن منطقه تجریش نیز لذت ببرید.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

اجاره خودرو در تهران

برای رانندگی در تجریش تهران توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در تجریش مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارتهای ماشین همیشه با خود داشته باشید.

اجاره خودرو مناسب

از آنجایی که تجریش به عنوان یکی از شهرهای گردشگرپذیر شناخته می‌شود و وجود تله‌کابین تجریش آن را تبدیل به مقصدی تفریحی کرده است، می‌توانید با اجاره یک خودروی مناسب به صورت گروهی سفر کنید، و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نحوه اجاره ماشین در تجریش تهران

آلفا تیم این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید.

زرو خودرو  برای اجاره در تجریش تهران

مشتریان عزیز برای اجاره اتومبیل در تجریش می توانند پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود، از طریق ایمیل و همچنین تماس تلفنی و واتساپ و همچنین به صورت آنلاین خودرو را بدون پرداخت هیچ نوع وجهی رزرو کنند.
مکان های تحویل خودرو مکان هایی که مشتریان می توانند خودرو را تحویل و یا عودت بدهند شامل: شهر رامسر، دفتر مرکزی شرکت، فرودگاه های امام خمینی، مهرآباد، فرودگاه شیراز، فرودگاه اصفهان و یا محل اقامت خود در شهر تجریش می باشد.

نحوه رزرو اجاره خودرو در تجریش تهران

  • رزرو خودرو برای تجریش رایگان بوده و حتی این امکان وجود دارد که رزرو خود را بدون پرداخت هیچ نوع هزینه ای لغو کنید. برای رزرو خودرو در تجریش باید مراحل زیر را طی کنید:
  • انتخاب نوع خودرو از سایت و ارتباط با کارشناسان از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی
  • مشخص کردن تعداد روز مورد نیاز برای اجاره خودرو
  • تاریخ و روز مورد نظر برای دریافت خودرو اجاره شده
  • مشخص کردن مکان تحویل و عودت خودرو
  • مشخص کردن با راننده بودن اتومبیل و یا بی راننده بودن آن

در انتها برای رزرو قطعی می بایست پیش فاکتور دریافتی از طرف شرکت را تایید کرده که در صورت تایید شما از طرف شرکت پیامکی دریافت خواهیدکرد که رزرو شما قطعی شده است.

قیمت اجاره خودرو در تجریش

قیمت اجاره خودرو در تجریش متغیر بوده و معیار قیمت ها بسته به نوع خودرو، کلاس و برند خودرو انتخابی، تعداد روزهایی که قصد دارید خودرو را اجاره کنید، می باشد.

خدمات اجاره خودرو تجریش

۱. ارائه بیمه کامل CWD و قرارداد رسمی
۲.  اجاره خودرو بدون پرداخت بیعانه رزرو
۳.  امداد، پشتیبانی و تعویض رایگان
۴. خدمات و پاسخگویی شبانه روزی
۵. خودروهای کم کارکرد با گارانتی مرجوعی

خدمات اجاره اتومبیل در تجریش به این گونه است که پس از رزرو خودرو برای تحویل دیگر نیازی به حضور در شرکت نبوده و می توانید در نقطه از شهر تجریش خودرو را دریافت کنید. تحویل مدارک و امضای قرارداد نیز در زمان تحویل خودرو انجام خواهد شد تمامی خودروهای اجاره ای در رامسر مدل سال بوده و در بالاترین کیفیت فنی قرار دارند. برای اجاره خودرو در تجریش زمان تحویل خودرو به مشتری قرارداد رسمی ارائه می شود.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟