نماد سایت اجاره خودرو آلفا

سریع ترین خودروهای شاسی بلند جهان

سریع ترین خودروهای شاسی بلند جهان

سریع ترین خودروهای شاسی بلند جهان

سریع ترین خودروهای شاسی بلند جهان

دورانی که همه شاسی بلندها کند و سنگین بودند، گذشته است. پیشرفت در فناوری پیشرانه تغییر تمرکز، از عملکرد خارج از جاده به عملکرد در جاده، به این معنی است که حتی بزرگ‌ترین خودروهای شاسی‌بلند هم اکنون می‌توانند در شتاب با ابرخودروها رقابت کنند. در واقع، به نقل از وب سایت Autoexpress: محبوبیت SUV ها در بازار خودروهای مدرن شاهد بوده است، به طوری که بسیاری از تولیدکنندگان سوپراسپرت یکی از آنها را می سازند. همه اینها به این معنی است که عنوان “سریع ترین شاسی بلند” شدیدتر از همیشه مورد بحث قرار گرفته است. گذشته رتبه‌بندی سریع‌ترین شاسی‌بلندهای امروزی شامل مدل‌هایی از فراری، لامبورگینی، استون مارتین و پورشه می‌شود که سریع‌ترین شاسی‌بلندهای عرضه‌شده بر اساس زمان رسمی شتاب ۰ تا ۶۲ مایل در ساعت هستند. این به عنوان معیار بهتری برای سرعت عمل می کند. حداکثر سرعت معمولاً به صورت الکترونیکی محدود می شود و شتاب برای دارندگان این غول های قدرتمند برای رانندگی در دنیای واقعی اهمیت بیشتری دارد. (سریع ترین خودروهای شاسی بلند جهان)

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیربه ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو شاسی بلند در تهران

سریع ترین شاسی بلند در جهان

بی ام و X5 M / X6 M

• ۰-۶۲ مایل در ساعت: ۳.۶ ثانیه.

• حداکثر سرعت: ۱۸۰ مایل در ساعت.

هر دو X5 و X6 اصلی به خودی خود پیشگام بودند، در حالی که X5 نشان داد که BMW می تواند یک SUV با هندلینگ شگفت آور ماشین مانند بسازد. X6 ظهور رده شاسی بلندهای کوپه را خبر داد.

از آن زمان، بخش M بی‌ام‌و با هر دو دستکاری کرده است و نسخه‌های فعلی جزو سریع‌ترین خودروهای شاسی‌بلند در جهان هستند. مدل‌های Badge Competition دارای موتور ۴.۴ لیتری توربوشارژ دوقلو V8 از M8 Competition و قدرت ۴۸ ولتی هیبریدی ملایم هستند. ترکیبی ۶۲۶ اسب بخار تولید می کند. شتاب ۰ تا ۶۲ مایل در ساعت ۳.۶ ثانیه است و اگر پکیج M Driver را انتخاب کنید. محدود کننده سرعت ۱۵۵ مایل در ساعت برداشته می شود و شما با سرعت ۱۸۰ مایل در ساعت خواهید درخشید.

کیا EV6 GT

• ۰-۶۲ مایل در ساعت: ۳.۵ ثانیه.

• حداکثر سرعت: ۱۶۲ مایل در ساعت.

آیا EV6 کیا یک SUV است؟ بحث ادامه خواهد داشت، اما مطمئناً دارای عناصر متقاطع در طراحی آن است، و بدون شک، نسخه GT بسیار سریع است – طبق استانداردهای قبلی کیا، شگفت‌انگیز است.

موشک کروز کره ای دارای یک موتور الکتریکی دو موتوره است که تمام چرخ محرک را فراهم می کند. زیرا ۵۷۷ اسب بخار قدرت و ۷۴۰ نیوتن متر گشتاور وجود دارد که برای سرعت ۰-۶۲ مایل در ساعت ۳.۵ ثانیه و حداکثر سرعت ۱۶۲ مایل در ساعت کافی است.

جیپ گرند چروکی

• ۰-۶۲ مایل در ساعت: ۳.۴ ثانیه.

• حداکثر سرعت: ۱۹۰ مایل در ساعت.

جیپ گرند چروکی Trackhawk ممکن است ارزش عملکردی برخی از SUV های دیگر را در این لیست نداشته باشد، اما با ۷۰۷ اسب بخار قدرت و ۸۸۱ نیوتن متر گشتاور آن را جبران می کند. موتور از یک Dodge Challenger Hellcat می آید و یک سوپرشارژر است. HEMI V8 ظرفیت شارژ: ۶.۲ لیتر.. موسیقی متن هیجان انگیز است. بنابراین تعجب نکنید که با هر لمس پدال گاز، میزان بنزین خود را کاهش دهید.

Trackhawk علیرغم اینکه مجبور بود حدود ۲.۴ تن را یدک بکشد، تنها در ۳.۴ ثانیه از ۰ به ۶۲ مایل در ساعت رسید که ۱.۴ ثانیه سریعتر از فورد موستانگ با موتور V8 است.

پورشه کاین توربو GT

• ۰-۶۲ مایل در ساعت: ۳.۳ ثانیه.

• حداکثر سرعت: ۱۸۶ مایل در ساعت.

پورشه کاین یک SUV اصلی بود و اگر خودروهایی مانند لامبورگینی، فراری و استون مارتین به صحنه نیامده بودند، همچنان انتخاب بلامنازع راننده در کلاس امروز بود. شتاب ۰-۶۲ مایل در ساعت ۳.۳ ثانیه یک عملکرد مافوق بشری به زبان هر کسی است، و کاین توربو GT از آنجایی که پورشه است، می تواند با سطوحی از چابکی که اندازه آن را تکذیب می کند، از خط مستقیم خود پشتیبانی کند.

موتور ۴.۰ لیتری V8 بنزینی اصلاح شده است. این قدرت کاین توربو GT را با حداکثر گشتاور ۸۵۰ نیوتن متر به ۶۳۱ اسب بخار افزایش می دهد. این ماشینی است که می‌تواند به نوربرگ رینگ راه پیدا کند و قبل از اینکه شما را دوباره به خانه ببرد، چند دور با روحیه طی کند.

فراری پوروسانگوی

• ۰-۶۲ مایل در ساعت: ۳.۳ ثانیه.

• حداکثر سرعت: ۱۹۲ مایل در ساعت.

اگرچه تلفظ آن دشوار است. Purosangue خودرویی است که بسیاری از طرفداران فراری نمی‌خواستند آن را ببینند، اما هزاران مشتری فراری در سراسر جهان برای آن سر و صدا می‌کردند. کار را درست انجام نده

موتور ۶.۵ لیتری V12 715 اسب بخاری راه خود را به پشت محفظه موتور باز می کند و تجربه ای را ایجاد می کند که شبیه هر SUV دیگری نیست. شتاب ۰ تا ۶۲ مایل در ساعت ۳.۳ ثانیه آن را محکم در بالای لیست سریع ترین ها قرار می دهد. حداکثر سرعت SUV ما ۱۹۲ مایل در ساعت فقط توسط رقیب استون مارتین بدست می آید.

استون مارتین DBX707

• ۰-۶۲ مایل در ساعت: ۳.۳ ثانیه.

• حداکثر سرعت: ۱۹۳ مایل در ساعت.

استون مارتین DBX707 جدید به‌عنوان «سریع‌ترین SUV لوکس جهان» توصیف شده است. نمی توان انکار کرد که DBX707 یک SUV چشمگیر است.

DBX استاندارد از مرسدس AMG یک توربو دوقلو، ۴.۰ لیتری V8 قرض گرفته است و در DBX707 همان موتور ۶۹۷ اسب بخار تنظیم شده است. برای کنترل گشتاور اضافی (۹۰۰ نیوتن متر از همه آن)، استون یک موتور جدید نیز نصب کرده است. گیربکس که دارای سیستم کلاچ مرطوب است، تعلیق را برای پویایی واضح تر تنظیم کنید.

طبق رکوردهای جهانی گینس، عربستان سعودی خانه طولانی ترین جاده مستقیم جهان است. طول این بزرگراه ۱۰ ۱۴۹ مایل است. اگر بتوانید راهی برای بستن آن پیدا کنید و DBX707 را در کنار هر SUV دیگری در این لیست قرار دهید، این استون مارتین است که در نهایت به لطف حداکثر سرعت ۱۹۳ مایل در ساعت جلوتر خواهد بود و آن را به سریع ترین لوکس تبدیل می کند. SUV، و SUV تمام عیار، در جهان. اگرچه اتوبان صاف احتمالاً شرط امن تری است. با سرعت ۳.۱ ثانیه تا ۶۰ مایل در ساعت، DBX707 همچنین با Cayenne Turbo GT برای سریعترین شتاب مطابقت دارد. موتور ۴.۰ لیتری توئین توربو V8 697 اسب بخار قدرت و ۶۶۳ پوند فوت قدرت دارد و با یک گیربکس ۹ سرعته کلاچ مرطوب جدید جفت می شود. اگرچه شاسی‌بلندهای الکتریکی مانند تسلا مدل X Plaid سریع‌تر عمل می‌کنند، خودروهای برقی در سرعت‌های بالاتر پف می‌کنند و DBX707 در نهایت از آن عبور می‌کند.

مدل تسلا

• ۰-۶۰ مایل در ساعت: ۲.۵ ثانیه.

• حداکثر سرعت: ۱۶۳ مایل در ساعت.

مدل به طور منظم m; برد ۳۳۳ مایلی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

این سطح از عملکرد وقتی که مدل را در نظر بگیرید حتی چشمگیرتر می شود

مازراتی لوانته تروفئو

ما چند مشکل با لوانته تروفئو داریم. این خودرو سواری سختی دارد، بخش‌هایی از فضای داخلی با مدل‌های بسیار ارزان‌تری از اصطبل Stellantis مشترک است و قیمت آن بسیار بیشتر از برخی از SUV‌های مشابه آلمانی است. و اگرچه این شاسی بلند سریع‌ترین شتاب در اینجا نیست – یک ثانیه کامل کندتر از کاین توربو GT به سرعت ۶۰ مایل در ساعت است – Trofeo به طرز چشمگیری در انتهای بالایی سریع است. Trofeo به لطف موتور ۳.۸ لیتری توئین توربو V8 مشتق شده از فراری، در نهایت به سرعت ۱۸۷ مایل در ساعت خواهد رسید. این چیزی است که ۵۸۰ اسب بخار و ۵۳۸ پوند فوت برای شما انجام می دهند، و در هنگام عصبانیت نیز فوق العاده به نظر می رسد.

آئودی RS Q8

در حالی که در فرم استاندارد، RS Q8 به سرعت ۱۷۴ مایل در ساعت محدود شده است، یک بسته اختیاری این محدود کننده را به ۱۹۰ مایل در ساعت می رساند. این امر از ۵۹۱ اسب بخار قدرت و ۵۹۰ پوند فوت موجود در V8 4.0 لیتری توئین توربوی آن استفاده می کند و منجر به یک SUV خانواده ۵۴۹۰ پوندی می شود که وزن آن را کاملاً رد می کند. عملکرد آن تعجب آور نیست، زیرا با چندین خودرو در این لیست از جمله پورشه کاین، بنتلی بنتایگا و یک لامبورگینی اوروس زیربنای مشترک دارد. این واقعیت که به خوبی هر یک از آن‌ها به نظر می‌رسد و فقط ۱۲۵۸۰۰ دلار قیمت دارد، معامله را شیرین‌تر می‌کند و آن را به یک SUV سریع مقرون‌به‌صرفه در مقایسه با بسیاری از این لیست تبدیل می‌کند.

لامبورگینی اوروس پرفورمنس

ایده یک شاسی بلند لامبورگینی (دومین) زمانی مضحک به نظر می رسید، اما اوروس عادت دارد که هر شک و تردیدی را پس از سوار شدن پشت فرمان ساکت کند. و سپس لامبورگینی آن را به روز کرد و نسخه هاردکور Performante را به آن داد که نیم مایل در ساعت را به سرعت فوق العاده خود اضافه کرد.

این به لطف رژیمی است که وزن ۱۰۴ پوند کاهش می دهد، آیرودینامیک جدید و افزایش قدرت از V8 4.0 لیتری توئین توربوی V8 با قدرت ۶۵۷ اسب بخار و ۶۲۷ پوند فوت، به اندازه ای خوب است که در ۳.۳ ثانیه به سرعت ۶۲ مایل در ساعت می رسد و بالاترین سرعت را دارد. ۱۹۰. حتی رکورد پیکس پیک را در ساعت ۱۰:۳۲.۰۶۴ ثبت کرد و حالت رانندگی رالی خاص برای مسیرهای خاکی دارد.

بنتلی بنتایگا

Bentley Bentayga Speed ​​نه تنها راحت ترین وسیله نقلیه در این لیست است، بلکه تقریباً سریع ترین است. یک موتور قدرتمند ۶.۰ لیتری توئین توربو W12 بیشتر در پس زمینه کار می کند، اما قدرت ۶۲۶ اسب بخار و ۶۶۴ پوند فوت آن را نمی توان ساده گرفت. سرعت Bentayga به سرعت ۱۹۰ مایل در ساعت خواهد رسید که تقریباً از Urus جلوتر است. هنگامی که ما بنتایگا را سوار کردیم، متوجه شدیم که دریچه گاز برای دستیابی به قدرت کامل SUV به فشار زیادی نیاز دارد، اما به این صورت طراحی شده بود که تا حد ممکن پیشرفت کند. در حالی که دوج و جیپ در ابتدای این لیست با سر و صدایی بی‌سابقه هستند، اما Bentayga Speed ​​راه بسیار آرامش‌بخش‌تری برای نقض قانون است.

خروج از نسخه موبایل