اجاره خودرو با کمترین قیمت

در سال های اخیر کرایه ماشین نسبت به گذشته محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. مهمترین دلیل این امر این است که اجاره ماشین از خرید آن سود بیشتری دارد. شرایطی مانند مقرون به صرفه بودن قیمت کرایه خودرو، پرداخت هزینه فقط برای زمان استفاده و معافیت از بسیاری از مراحل قانونی که باید در حین خرید و پس از خرید انجام شود، نقش عمده ای در انتخاب اجاره خودرو دارند. علاوه بر همه اینها، زمانی که قیمت‌های تبلیغاتی دوره‌ای و فرصت‌های رزرو زودهنگام شرکت‌های اجاره خودرو اضافه می‌شود، می‌توانید با قیمت‌های بسیار مقرون‌به‌صرفه خودرو اجاره کنید. (اجاره خودرو با کمترین قیمت)

وقتی به نرخ کرایه ماشین در ترکیه نگاه می کنیم، می توان دریافت که کسانی که وسایل نقلیه شخصی خود را دارند، اغلب ماشین های اجاره ای را ترجیح می دهند. پس چرا خودروهای اجاره ای ترجیح داده می شوند؟ دلایل زیادی برای این امر وجود دارد، اما مهمترین آنها این است که افرادی که بین شهرها با وسایل حمل و نقل مانند هواپیما، قطار یا اتوبوس و نه با ماشین رفت و آمد می کنند، در شهری که وقت خود را در آنجا سپری می کنند، ماشین کرایه می کنند. افرادی که برای سفرهای کوتاه مدت یا بلندمدت شهر را تغییر می دهند از گزینه های اجاره ماشین مقرون به صرفه استفاده می کنند و در طول سفر خود ماشین کرایه می کنند.

مزایای اجاره خودرو

 • شما می توانید یک وسیله نقلیه با قیمت های بسیار مقرون به صرفه تری داشته باشید بدون اینکه پول زیادی از جیب خود خارج کنید.
 • شما نیازی به وام ندارید زیرا به مقدار زیادی پول نیاز نخواهید داشت.
 • شما مجبور نخواهید بود با مسائل حقوقی که ممکن است هنگام خرید وسیله نقلیه با آن مواجه شوید سر و کار داشته باشید. با گنجاندن بیمه ترافیک و پرداخت مالیات وسایل نقلیه موتوری در قرارداد اجاره، در زمان صرفه جویی می کنید.
 • در سفرهای طولانی، لازم نیست نگران از دست دادن ارزش به دلیل مسافت پیموده شده باشید.
 • در صورت بروز هر گونه خرابی به راحتی می توانید با وسیله نقلیه جایگزین یا خدمات قراردادی شرکت های اجاره خودرو مشکل خود را حل کنید و با خطر گیر افتادن در جاده مواجه نخواهید شد.

چگونه یک ماشین ارزان اجاره کنیم؟

شرکت های کرایه اتومبیل زیادی در ایران وجود دارد. یک فرآیند تحقیق دقیق در میان این موارد در انتظار شما است. بنابراین هنگام انجام این تحقیق به چه نکاتی باید توجه کرد؟ چه معیارهایی در قیمت اجاره خودرو حیاتی هستند؟

اجاره خودروهای مقرون به صرفه بدون افت کیفیت

برای پرداخت هزینه کمتر برای ماشینی که کرایه می کنید، کیفیت و راحتی را به خطر نیندازید. در غیر این صورت ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

 • معیارهای اجاره را با جزئیات بررسی کنید. مواردی که ممکن است برای شما هزینه های اضافی در بین معیارها ایجاد کند را یادداشت کنید و مقایسه های خود را بر اساس این معیارها انجام دهید.
 • ببینید بندهای قرارداد شامل چه مواردی می شود. مطمئن شوید که مجبور نیستید برای خدمات حیاتی که در قرارداد گنجانده نشده اند، هزینه اضافی بپردازید.
 • مطمئن شوید که اطلاعاتی را در مورد جایی که وسیله نقلیه ای را که کرایه کرده اید تحویل می گیرید و باز می گردانید به دست آورید. به عنوان مثال، اگر بعد از پرواز به خودروی کرایه‌ای نیاز دارید، مطمئن شوید که می‌توانید ماشین خود را از مکان‌های نزدیک به فرودگاه امام خمینی ، فرودگاه مهرآباد تحویل بگیرید . در غیر این صورت، ممکن است پول اضافی خرج کنید و زمان خود را برای رسیدن به نقطه تحویل خودرو از دست بدهید.
 • بیمه ، امداد جاده ای ، تعمیر و نگهداریبررسی کنید که آیا خدماتی مانند
 • در مورد مدل و مشخصات سال وسیله نقلیه ای که اجاره می کنید تحقیق کنید. از اجاره خودروهای مدل قدیمی، حتی اگر مقرون به صرفه هستند، خودداری کنید. زیرا وسایل نقلیه قدیمی ممکن است به دلیل فرسودگی بیشتر خراب شوند. ممکن است زمان خود را از دست بدهید در حالی که سعی می کنید پول کمتری بپردازید. مدل های خودرو شرکت اجاره خودرو آلفا تیم با بررسی مدل خودروهای
 • با خدمات قبل و بعد از اجاره آشنا شوید.
 • اگر قصد دارید با ماشین اجاره ای خود به خارج از شهر بروید، تحقیق کنید که این موضوع چگونه بر قرارداد شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، شرکتی که از آن ماشین کرایه کرده‌اید، ممکن است در شهری که به آن می‌روید خدمات سرویس یا نگهداری نداشته باشد .
 • به نوع سوخت وسیله نقلیه ای که اجاره می کنید توجه کنید. مفید است که نگاهی به مقاله ما بیندازید “کدام سودمندتر است: دیزل یا بنزین؟” که در آن مزایا و معایب سوخت را بررسی می کنیم. ممکن است هزینه کمتری برای اجاره پرداخت کنید و مجبور شوید برای سوخت اضافی بپردازید.
 • اگر می‌خواهید از فرصت رزرو زودهنگام استفاده کنید، پروتکل‌های لغو و تغییر شرکت کرایه خودرو را که در صورت تاخیر و کنسلی پرواز از آن خدمات دریافت خواهید کرد، بررسی کنید . به عنوان مثال، اگر از فرصت رزرو زودهنگام شرکت اجاره خودرو آلفا تیم استفاده کنید، هیچ هزینه اضافی برای اجاره، لغو یا تغییر دریافت نمی شود. شما می توانید با رزرو از مرکز تماس تمامی تراکنش ها را انجام دهید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

در نتیجه تحقیقات خود، با در نظر گرفتن همه این معیارها، می توانید قیمت برند و مدل وسیله نقلیه مورد نیاز خود را با هم مقایسه کنید و سپس خودرویی را که متناسب با بودجه شما است اجاره کنید.

فرصت های رزرو اولیه را دنبال کنید

قیمت خودروهای اجاره ای ممکن است به صورت دوره ای متفاوت باشد. البته ممکن است سیاست قیمت شرکت اجاره خودرو که از آن اجاره می‌کنید، قیمت مدل‌های خودرو را نیز تغییر دهد. سالم‌ترین و راحت‌ترین راه برای اجاره خودرو ارزان، از طریق فرصت‌های رزرو اولیه است.

پس رزرو زود هنگام چیست؟ اگر محدوده تاریخی که برای آن به ماشین کرایه ای نیاز دارید دور است، می توانید با رزرو همین امروز هزینه کمتری بپردازید. با بررسی فرصت‌های رزرو اولیه شرکت اجاره خودرو آلفا تیم ، می‌توانید برای تاریخ‌های مناسب خود، چه از مرکز تماس یا با برنامه‌هایی که می‌توانید در دستگاه‌های تلفن همراه خود دانلود کنید، زودتر رزرو کنید.

هنگام رزرو زودهنگام برای اجاره خودرو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر می‌خواهید با استفاده از فرصت‌های رزرو اولیه هنگام اجاره خودرو، هزینه کمتری بپردازید، می‌توانید با مقایسه قیمت‌های اجاره در تاریخ‌هایی که مشخص می‌کنید شروع کنید. اقدام زودهنگام در موقعیت هایی مانند تعطیلات و تعطیلات خاص نیز یک رفتار سودآور هنگام اجاره ماشین است. از آنجایی که افراد زیادی وجود خواهند داشت که می خواهند در مناسبت های خاص از شهر فرار کنند یا شهر را برای اهداف بازدید تغییر دهند، اجاره ماشین در لحظه آخر هزینه بیشتری خواهد داشت.

اگر تاریخ اجاره مشخص است، هرچه زودتر رزرو کنید، هزینه روزانه کمتر می شود. هرچه بازه تاریخ طولانی تر باشد، قیمتی که در روز می پردازید به طور معکوس تغییر می کند. با این حال، قیمت تنها معیار در اجاره خودرو ارزان نیست . توصیه می کنیم هنگام رزرو به نکاتی توجه کنید.

 • توجه داشته باشید که آیا شرکت اجاره خودرویی که اجاره می کنید قابل اعتماد است و آیا شرایط قرارداد را رعایت می کند یا خیر. با تحقیق در این زمینه می توانید اطلاعات دقیقی پیدا کنید. مثلا؛ می‌توانید از آدرس‌های رسانه‌های اجتماعی شرکت اجاره خودرو آلفا تیم به تجربیات واقعی مشتری دسترسی داشته باشید.
 • آب و هوا و شرایط فصلی شهری را در نظر بگیرید که در تاریخ هایی که رزرو می کنید از وسیله نقلیه استفاده می کنید. اگر در شهر بارش برف پیش بینی می شود، وسیله نقلیه ای که اجاره می کنید باید دارای لاستیک برفی باشد. مطمئن شوید کهاگر نه، بررسی کنید که آیا این سرویس در بندهای قرارداد گنجانده شده است یا خیر. به همین ترتیب، اگر به دلیل باران در جاده گیر افتادید، بدانید که آیا کمک های جاده ای در شرایط اجاره گنجانده شده است یا خیر.
 • قبل از رزرو، اطلاعات دقیقی در مورد خدماتی که شرکت اجاره قبل و بعد از کرایه ماشین ارائه می دهد، بخواهید. اگر وسیله نقلیه ای که اجاره می کنید تحت مراقبت و بررسی های لازم قرار نگرفت، توصیه می کنیم آن را اجاره نکنید. شرکت اجاره خودرو آلفا تیم خدمات اجاره ای مقرون به صرفه ارائه می دهد و تعمیر و نگهداری قبل از اجاره را کامل می کند.

با توجه به تمام این نکات و اطلاعات، می توانید هزینه کمتری در روز برای اجاره خودرو پرداخت کنید. اگر برنامه سفر دارید، بدون بررسی فرصت ها و کمپین های رزرو اولیه شرکت اجاره خودرو آلفا تیم تصمیم نگیرید . فرصت را برای اجاره خودرویی که کیفیت را با قیمت های مقرون به صرفه ترکیب می کند، از دست ندهید.

ساده ترین راه برای اجاره ماشین ارزان

همانطور که می دانید صنعت اجاره خودرو ارزان  روز به روز به رشد و توسعه خود ادامه می دهد. ما می خواهیم با ۱۵ دفتر خود در کشورمان قابل اعتمادترین و ارجح ترین شرکت باشیم. اجاره ماشین برای سفرهای طولانی بسیار مهم است. زیرا وسیله نقلیه ای که قرار است با آن به یک سفر طولانی بروید نباید شما را ناامید کند و باید تجربه رانندگی راحت را به شما ارائه دهد. از آنجایی که وسایل نقلیه داخل شرکت ما دقیقاً این خدمات را به شما ارائه می دهند، همیشه می توانید در سفرهای طولانی با ما سود بیشتری داشته باشید. اگر در سفرهای طولانی، وسیله نقلیه ای با کیفیت و حرفه ای انتخاب کنید، می توانید بدون هیچ مشکلی به مقصد مورد نظر خود برسید و زمان خاصی برای خود داشته باشید. ساده ترین و کاربردی ترین راه برای اجاره خودرو از طریق شرکت اجاره خودرو آلفا تیم است.

×

پشتیبانی اجاره خودرو آلفا

× سوالی دارید؟